Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Amerykański weteran wojenny pokazuje co znaczy szacunek do flagi

2:16

www.demotywatory.pl
+
484 501
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X konto usunięte
+1 / 19

Studiowałem na Uniwersytecie w Berkeley i spędziłem w CA wspaniałe lata. USA to kraj ogromnych możliwości i obrotne osoby prawie 100% odniosą sukces. Wszyscy moi znajomi ze studiów z którymi się trzymałem, są milionerami, bo naprawdę nie jest tam ciężko o sukces(no chyba, że maks czyichś możliwości to życie na zasiłkach i praca w fastfoodzie).
Niestety po studiach musiałem wrócić do PL, ale gdybym został w USA, to miałbym już obywatelstwo i szacunek do flagi, bo to fantastyczny kraj. Polska to zbiór niewolników, którzy dają się robić politykom, którzy zaganiają ich za miskę ryżu. Mam firmę i w USA miałbym już ustawione zycie, a w PL to walka z żywiołem, bo to co PiS zrobił, to jest totalne przegięcie. Codziennie zastanawiam się, czy nie sprzedać wszystkiego i wyjechac do Australii lub USA zaczynając wszystko od nowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+4 / 16

@xdarth ''gdybym został w USA, to miałbym już obywatelstwo i szacunek do flagi''
Twierdzisz że miał byś szacunek do tamtej flagi? Wątpię, skoro nie potrafisz szanować własnej.
To co robią politycy, to jedno wielkie bagno, to fakt. Jednak nigdy nie złamią mojego szacunku, do własnego Kraju i naszych przodków, walczących o naszą niepodległość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
-4 / 6

@bartoszewiczkrzysztof Co Ci dała niepodległość?? Gdybyś był Niemcem to żyłoby Ci się teraz lepiej. To tak jak z Lwowem i ludźmi tam żyjącymi. Wielu mówi, że gdyby Lwów był Polski, to byliby w UE, mieliby pracę, autostrady, wakacje i ogólnie życie, a nie odcinanie kuponów, żeby przeżyć.

Szacunek miałbym do flagi USA, kraj daje ogromne możliwości, ludzie są za sobą(niestety trump równowagę zabużył, ale wróci to do normalności)... ogólnie masz olej w głowie to będzie Ci się dobrze żyło. Nie jarają mnie Polskie bitewki pincet lat temu, liczy się to jak kraj wygląda teraz, a patrząc na co mamy obecnie, to przodkowie się nie spisali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 maja 2022 o 12:39

B bajk4
-2 / 2

@xdarth @xdarth Adres internetowy do księgi studentów by sie przydal :-) Oczywiscie o ile istnieje. Gdybyś studiowal w USA mniemam, ze mialbyś wpojony szacunego do swojego kraju. Nie sprzedasz niczego swojego, bo tego po prosu nie masz. Masz firme krzak. Jesli jestes mlodym czlowiekiem to jeszcze sie nie dorobiles biznesu. Jesli jestes stary, to w myśl przyslowia "Starych drzew sie nie przenosi".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
-1 / 1

@xdarth Skoro jest tam tak super, kraj wielu możliwości to po jakiego wała wracałeś ? Zwłaszcza jak sam twierdzisz, mogłeś już mieć obywatelstwo ? Wychodzi na to że Polska wcale nie jest taka zła skoro wróciłeś.

Ale nic mnie nie rozbroiło tak jak "... szacunek do flagi bo to fantastyczny kraj. Polska to zbiór niewolników, którzy dają się robić politykom..."

Nie ma to jak wychwalać kraj który istnieje od raptem 250 lat, kraj który powstał na niewolnikach z Afryki i Europy ... normalnie aż mi się przypomniał Bolec i jego zajawka na chłopaków z dejułesej

https://youtu.be/jB83JtlgW3E

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
0 / 2

@bajk4 Może jeszcze prześlę Ci gdzie mieszkam i nr karty z CVC?
Prawie 40 na karku i młody może nie jestem, ale staro się nie czuję. Dla mnie nie ma problemu z przeprowadzką, a "starych drzew się nie przenosi" to jest powiedzenie o starym pokoleniu Polaków. Urodzenie w latach 80' już tak nie przywiązują się do miejsca a za granicą to ze zmianami nie ma problemu. Koleżanka wyszła za francuza , którego rodzice przechodzac na emeryturę sprzedali wszystko w Paryżu i kupili dom 16 metrów od zatoki Biskajskiej. W USA, normalka to przenieść się na emeryturę do ciepłych terenów typu Floryda itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
0 / 0

@LowcaStulejarzy Równo z zakończeniem studiów, stało się jak stało i przez wzgląd na rodziców, wróciłem do PL, żeby się nimi opiekować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@xdarth Nie prowokuj :-) Adresu nie trzeba. Wystarczy rocznik studentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niezeszczajsieee
0 / 0

@xdarth zejdz na ziemie a bajki pisz zawodowo może coś zarobisz :D "USA to kraj ogromnych możliwości" ta był już nie jest :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 0

Gdyby nie to czerwone kółko normalnie bym przegapił tę flagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
-3 / 3

oj jakie wzruszające.....niestety nie w polandii - ten kraj zasadniczo jest krajem przekwitłej lipy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+4 / 4

Mam wrazenie, ze to byla ustawka. Ale zapewne się mylę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SlepeLosy
+2 / 2

@bajk4 niektóre zbliżenia również mnie skłaniają do refleksji nad oryginalnością tej sceny

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bigoszprawiczka
-1 / 1

Szacunek do flagi można mieć kiedy kraj w którym żyjesz nie niesie bombami demokracji wszystkim kogo nie lubisz. Chociaż po refleksji stwierdzam że jeżeli szanujesz taka flagę to ok. Po prostu jesteś debilem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Roger78
-1 / 1

To do użytkownika xdarth

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar romeksz
0 / 0

Sformatowany mózg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem