Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
86 102
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+2 / 8

A to w rosji Facebook jeszczce działa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ertyka
0 / 6

@MG02 a działa i ma się dobrze.
Wejdz sobie na ludzi z Rosji poczytaj i popatrz co piszą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ertyka
+8 / 14

@MG02 nie daj Boże, żebyś coś napisał na Rosję to cie wyśmieją. Podasz im filmik z wojny, to powiedzą że to fejk. Węgry podobnie, oni uważają ze w Polsce nie ma uchodzców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dejmien86
+3 / 11

A czy kogoś popierającego dzisiaj PiS można nazwać Polakiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humberto
+2 / 12

Zarejestrowałem się na vk.com czyli na takim ruskim FB. Założenie było takie, że jak ktoś ze mną grzecznie to i ja grzecznie, jeśli ktoś sypał wyzwiskami to się odwdzięczałem.

Ci którzy komunikowali się grzecznie próbowali tłumaczyć, że Rosja musiała zaatakować Ukrainę bo NATO niebezpiecznie do nich zbliża ...

Ci niegrzeczni zazwyczaj zaczynali od nazwania mnie "Chocholskim botem". Chochoł to jest chyba obraźliwa nazwa Ukraińca.

Wrzuciłem tez kilka obrazków z Putinem w roli głównej.

Efekt był taki że po ~ 24 godzinach moje konto zostało zablokowane.


BTW , wejdźcie sobie na stronę np. Rosyjskiego Domu na FB i zobaczcie ilu Polaków tam lajkuje i faktycznie często pokrywa się to z sympatyzowaniem z Konfederacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Shruikan465
0 / 6

Mogą to być też fake konta z których pisze jedna osoba (co samo w sobie jest smutne, że można być taką sprzedajną szmatą, która za pieniądze zrobi wszystko)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-3 / 7

Hm... PIS ma trolli udających obcokrajowców, nawet ze znienawidzonych przez PIS krajów, więc czemu niby Putin mialby takich nie mieć;)
A tak na serio, to co do Węgrów- spodziewam się tego po nich, dziwię się, że nie zaatakowali razem z wojskami Putina.
Co do wyborców PIS- nie dziwi mnie, że popierają Putina. może większość z nich by nie zaatakowała nikogo wspólnie z Putinem, ale go popierają. Zwolennicy innych partii są albo neutralni, albo za Ukrainą.
Co do Bułgarii- nie wiem. Sądzę, że większość Bułgarów nie popiera wojny, ale na pewno jest tam też garstka ludzi o skrajnie prawicowych poglądach, która popiera Orbana i Putina. PIS to nie wiem czy znają, więc trudno powiedzieć, czy ich też popierają.

Węgry na pewno muszą być rozliczone wspólnie z Putinem za wojnę, na PISowców trzeba jeszcze zebrać twarde dowody i też rozliczyć.

Szkoda mi też NORMALNYCH Rosjan, którzy nie popierają wojny, ale jako Rosjanie są utożsamiani z Putinem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 2

@Cammax próbowałaś to leczyć?
czy ty naprawdę uważasz że o wojny dążyli tylko prawoskrętni ruscy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@lingerer większość Rosjan zapewne jest normalna, tyle że nie mają za wiele do gadania. Lub po prostu się boją, bo np. są jedynym źródłem utrzymania dla swojej rodziny. W Rosji nawet były protesty i w tym przypadku naprawdę można mówić o heroizmie, bo oni jednak narażali się w najlepszym wypadku na więzienie.
U nas też było mnóstwo protestów przeciwko wojnie, tyle że co to za heroizm? Nie wiem, co u nas trzeba by było zrobić na takim proteście, by iść siedzieć. Chyba tylko krzyczeć co myślisz o PISie.
Węgry- tam protestów nie widziałam, ale to taki naród, który dyktaturze raczej się nie sprzeciwia. A nawet gdyby, to zaraz taki protest spacyfikują. Może nikt nie zginie, ani nie pójdzie od razy siedzieć, ale z transparentami antywojennymi wychodzisz tam na własne ryzyko. Nigdy nie wiesz, czy trafisz na policjanta, który cię tylko upomni i powie, że nie wolno, czy na takiego, który tylko szuka ofiary do spałowania
Bułgaria- nie wiem, pewnie jak w każdym narodzie, jedni są za Putinem, a inni go nienawidzą.

Wojna jest na rękę tylko politykom. Wielu z nich może podbić sondaże na "pomocy Ukraińcom". Choć w zasadzie to jest coś na zasadzie polityków odwiedzających zalane regiony w 2010 i w 2020. Gdyby nie wybory, to by się tam nawet nie pojawili. Ale jest kampania, więc trzeba się pokazać w kamerach. Oczywiście w garniturze i eleganckich butach. Trzeba naobiecywać poszkodowanym pomoc, a po wyborach już masz gdzieś ten region. "Rzeki czasem wylewają, więc sobie musicie sami radzić".
Teraz też politycy lansują się w Rzeszowie lub w Przemyślu. Albo jeszcze lepiej, ma samej granicy, o ile zostaną tam dopuszczeni. Zazwyczaj nie wezmą żadnej rodziny do siebie, mimo że domy mają na tyle wielkie, a jedynie zapozują przy pudłach z darami, że niby też coś wrzucili.
z politykami jest też jeszcze jeden problem. Wykorzystują wojnę, by prowadzić kłótnie, czy rację mieli ci którzy powtarzali, że Rosji nie należy izolować, czy rusofoby w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Wojna jest jednak bardziej na rękę prawicy. Lewica zazwyczaj nie toleruje agresji, ani tym bardziej przemocy wobec innych narodów. Na świecie to właśnie skrajnie prawicowi politycy popierają Putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
0 / 0

@Cammax wiesz ty jednak spróbuj to leczyć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R ruminala
+2 / 4

Niestety znam osobiście takie osoby, które wierzą w słuszność rosyjskiej sprawy. A w Ukrainie to tak naprawdę agresorem są naziści. Najgorsze, że to wykształceni ludzie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marco_zg
+3 / 3

@ruminala. Czyli to psełdo wykształcenie dodało im małpiego rozumu, a odebrało swojego (Homo sapiens).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 maja 2022 o 0:49

B bluesteel
-3 / 3

Debile znajdują się w każdej grupie wyborców. Prorosyjscy idioci przyplątują się do Konfederacji tak, jak kliniczne przypadki debilizmu popierają lewicę i feministki. Na podstawie klinicznych i marginalnych przypadków nie można wyrabiać sobie opinii o całej grupie. To się nazywa błąd poznawczy. Różnica jest taka, że Konfederacja od prorosyjskich debili się odcina, a feministki przypadki kliniczne hołubią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
-1 / 3

@bluesteel polecam Twoją wypowiedz użytkowniczce @Cammax

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zetar
0 / 0

@bluesteel Naprawdę konfederuSSia się odcina? Obudz się koleś - Korwin wyrzuca za nazwanie putina zbrodniarzem, pisze o putinie "jego ekscelencja", Braun... do moskwy na spotkania ze szpiegami ciągle lata?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem