Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
210 213
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar IwanBardzoGrozny
+36 / 40

Połowa amerykańskiej lewicy kwalifikuje się niestety do leczenia psychiatrycznego.
Ktoś się uśmiechnie, dotknie -to molestuje, krzywo się spojrzy to mobbing, źle się odezwie do niebinarnej osoby to jest homofobem, skrytykuje, którąś z mniejszości to jest rasistą. Wszyscy są tak przewrażliwieni na punkcie poprawności, są pokrzywdzeni byle niezręcznością, że zwykłe kontakty społeczne to jak stąpanie po polu minowym .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+18 / 20

@IwanBardzoGrozny moja znajoma jak wyjechała do UK jakiś czas pracowała na kasie. Przy wydawaniu reszty dotknęła ręki murzynki, która jej płaciła. Ta zaczęła wrzeszczeć na nią, że jest rasistką, zrobiła jej karczemną awanturę, tylko dlatego, że przypadkiem została dotknięta palcem.

@Pasqdnik82 jestem osobą, która ceni sobie dystans i nie lubię, gdy ktoś przekracza moją strefę komfortu. W q rwia mnie gdy ktoś mnie tracą wózkiem przy kasie itp. nie mniej nie robię scen gdy ktoś przypadkiem mnie trąci, a mam nieodparte wrażenie, że niektórym pomyliły się role z rzeczywistością.
Zawód aktorki stworzony dla uciechu gawiedzi, jawi się im dzisiaj jako azymut moralności, eksperta w dziedzinie medycyny i nauki. Więc czekam jak zaczną postulować o klauzulę sumienia dla aktorek przyjmujących rolę, pomimo, że przecież scenariusz jest im znany, będą odmawiać grania niektórych scen, a reżyser nie będzie reżyserował tylko ona...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok_Jablkowy
+5 / 7

@IwanBardzoGrozny

Niestety, ale w USA prawica i lewica prześcigają się głupotą. Jeszcze gorzej, że to już nie ogranicza się tylko do USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
-1 / 1

@IwanBardzoGrozny - zjawisko, które opisujesz nie wynika z postulatów lewicy (jakkolwiek lewica faktycznie uderza w ten bęben), tylko z tego, że to się opłaca. W USA łatwo uzyskać odszkodowanie z byle powodu, bo wiele firm i instytucji płaci dobrowolnie, byle tylko uniknąć szkód wizerunkowych. To dlatego ciągle ktoś kogoś oskarża a to o rasizm, a to o molestowanie. Niemal zawsze chodzi o pieniądze. Zauważ, że takie oskarżenia są zawsze formułowane pod adresem ludzi zamożnych - nigdy biednych. Z drugiej strony oskarżającymi są niemal zawsze różne gołodupce typu słabe, nieznane aktoreczki, czarni żyjący z socjalu i tak dalej. Bogaty aktor czy miliarder jakoś nigdy nikogo nie oskarża o molestowanie czy rasizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
+2 / 2

@IwanBardzoGrozny Ja ostatnio zostałam nazwana transfobką, bo napisałam, że Jacoń niesłusznie ma pretensje do sądu, że jego córkę (trans) nazywał powodem, bowiem sąd uznaje dane z dokumentu tożsamości. A córka Jaconia dostaje szału, kiedy ktoś wspomni jej stare, męskie imię. To nie jest normalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+20 / 24

"Pociąg relacji Paryż - Bruksela.
Wsiada Rosjanin. Wszystkie miejsca zajęte przez pasażerów, a jedno z podwójnych siedzeń zajmuje francuska gospodyni z małym pieskiem, który rozwalił się jak car na carskim tronie.
Rosjanin prosi:
- Madame, nie mogłaby pani wziąć swojego pieska na ręce?
Kobieta ostro odpowiada:
- Wy Rosjanie jesteście jak zwykle bezceremonialni. Moja Fifi jest zmęczona. Niech sobie pan poszuka wolnego miejsca w innym wagonie!
Rosjanin poszedł więc szukać nowego miejsca nie znalazł. Wraca, mówi:
- Lady, jestem bardzo zmęczony, chciałbym usiąść. Niech pani weźmie swojego psa na ręce.
Francuzka rozeźlona krzyczy:
- Wy, Ruscy, jesteście gruboskórni i nieokrzesani! W Europie ludzie się tak nie zachowują. To jest nie do pomyślenia!
Wtedy Rosjanin nie wytrzymał i wywalił suczkę przez okno, a sam usiadł sobie wygodnie. Kobieta w szoku, przeklina, miota się, wrzeszczy. Do rozmowy nagle dołącza się siedzący obok Anglik - dżentelmen w każdym calu:
- Wy, Rosjanie, wszystko robicie nie tak jak trzeba, jakby nie od tej strony. Podczas obiadu trzymacie nóż w lewej ręce, samochody jeżdżą u was po prawej stronie, a teraz pan wyrzucił przez okno nie tą sukę co trzeba."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
+1 / 3

Bo im się już w głowach pjerdoli, już po prostu sami nie wiedzą jaki kolejny nonsens i idiotyzm wymyślić. Jeszcze chwila i jeszcze moment a strach będzie wyjść na ulicę, bo przypadkiem możesz urazić czyjeś kur wa uczucia. W tym momencie to już się wszystko zapętliło i pragnienie "wolności" zaczęło zjadać własny ogon zamieniając się w karykaturę samego siebie stając się opresyjnym terrorem jeszcze chyba gorszym niż ten z którym pierwotnie walczyło. Ja zawsze uważałem się za liberała i wolnościowca...sam żyję w sposób dosyć alternatywny któremu dosyć daleko do standardowego modelu "polskiej rodziny" zarówno w sferze organizacyjnej jak i mentalnej, ale kur wa...to co się dzieje to już nawet przeszło moje pojęcie...miała być wolność a jest zamordyzm. Nie ma już wolności słowa, wszystko wywrócone na drugą stronę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jojo87
+4 / 4

Serio? Wystarczy samo oskarżenie kogoś aby on stracił pracę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+4 / 4

@jojo87 Zobacz co się dzieje z johnym deppem. Gdzie mimo naprawdę zdrowo powalonej laski ma problem się oczyścić. A co gdyby dotyczyło to po prostu laski która po prostu jest rozhisterowanym płatkiem śniegu.

Wtedy zapomnij że cokolwiek udowodnisz.

No niestety mamy teraz kult ofiary i słabości i wedle tego definiujemy wszystkie grupy społeczne. I każda grupa musi być albo prześladowana, albo dyskryminowana albo huk wie co jeszcze i licytacja kto ma gorzej. Czy to czarni czy feministki, czy mniejszości seksualne czy różne ruchy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem