Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
26 30
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N nemo1965
+11 / 13

Fakt, że sprawczynią incydentu była ukraińska dziennikarka nie zwalnia od odpowiedzialności naszych funkcjonariuszy Policji odpowiedzialnej za bezpieczeństwo na takiej uroczystości. Służby w obecnej sytuacji powinny być nad wyraz przeczulone na takie zajścia i ambasador oraz jego świta powinni być oddzieleni od protestujących albo barierkami albo kordonem Policji. Taki wypadek świadczy albo o braku profesjonalizmu albo też o cichym przyzwoleniu na takie ekscesy. Ja rozumiem solidaryzowanie się z narodem ukraińskim lecz obywatelka tego kraju mimo wszystko powinna być ukarana za ten czyn gdyż takie poczynania to przysłowiowa woda na młyn rosyjskiej propagandy a także powód do retorsji wobec naszych dyplomatów i nie tylko. Troszkę za dużo pozwalamy naszym "gościom" z Ukrainy gdyż zbyt pewnie zaczynają się czuć w naszym kraju oraz psują nam opinię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik720
-1 / 1

W zasadzie wszelkie uroczystości związane z Rosją bądź Ukrainą na terenie Polski powinny być odwołane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
-5 / 5

Po jednej stronie mamy przedstawiciela rządu który zamordował tysiące ludzi, po drugiej osobę , której ten rząd zamordował tysiące rodaków. A ruskie trolle nagłaśniają temat i przeżywają jak mrówka okres. Oczywiście , że jest to skandal. Za współpracę z mordercami powinien spędzić długie lata w więzieniu. A został oblany farbą. Czy wam tam już zupełnie mózgu wypaliło w Rosji? Myślicie, że ktoś będzie się przejmował tym, że gościa który ma krew na rękach, ofiarą zachlapała sztuczna krwią? Przeciętny Polak pomyśli, że szkoda że nie prawdziwa i to wszystkich którzy w ten czy inny sposób próbują pomagać w ludobójstwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+4 / 4

@5g3g Jak powiedział Jezus - wybacz im bo nie wiedzą co czynią tak Ty nie wiesz co mówisz. Na całym świecie żelaną regułą jest zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego dyplomatom. Polska - jak się okazuje - nie jest w stanie z tego obowiązku się wywiązać. Pan Rau miał 100% racji - ten incydent nie powinien się zdarzyć.
I nie, nie jest to sprzymierzanie się z mordercami. Jak tego nie rozumiesz to znaczy, że jesteś przypadkiem nieuleczalnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2022 o 5:39

5 5g3g
-3 / 3

@jeszczeNieZajety bla bla bla. To ty nie rozumiesz prostego faktu. Są czyny naganne moralnie i zakazane przez prawo np. mordowanie, torturowanie, gwałcenie, napadanie sąsiedniego kraju. W tym twoi pracodawcy się specjalizują. Są czyny niemoralne ale nie zakazane przez prawo np. bycie ambasadorem bandyckiego reżimu. I są czyny zakazane przez prawo ale moralnie jak najbardziej w porządku np. oblanie farba chodzącego bezkarnie oprawcy przez ofiarę. Oczywiście przekracza to pojmowanie rosyjskiego trolla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@5g3g OK. Żebyś się lepiej czuł to Ci tylko powiem, że właśnie zgwałciłem i zamordoweałem 3 dziewczynki (jak moi mocodowacy i bohaterowie) a po południu mam na oku jeszcze cztery. Polecam, to fajne zajęcie, na pewno Ci się spodoba, po prostu nie próbowałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2022 o 16:25

5 5g3g
-1 / 1

@jeszczeNieZajety ludzie tego w was Rosjanie nie lubią. Robicie sobie żarty z gwałtów które dokonujecie. Ktoś tych gwałcicieli i morderców do Ukrainy wysłał, ktoś wspiera administrację i rząd, ktoś głosował, ktoś broń produkuje, ktoś ją transportuje, ktoś rozsiewa rosyjska propagandę broniąca gwałcicieli i morderców itp. itd. Więc jak najbardziej jesteś winny, chyba że walczysz z reżimem, lub chociaż robisz wszystko aby go nie wspierać.
A to że żartujesz z gwałtów i mordowania dzieci jest objawem osobowości socjopatycznej. Więc domyślam się że i tak nic z tego co napisałem nie zrozumiesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 1

@5g3g Ja nie bronię morderców i gwałcicieli, IDIOTO. Bronie państwa polskiego. Na państwie ciąży OBOWIĄZEK ochrony nienaruszalności fizycznej personelu dyplomatycznego. Państwo polskie z tego obowiązku się nie wywiązało. Przeciwnie, państwo polskie wykazało się nieudolnością w najlepszym przypadku a głupotą w gorszym. Ruskie są zbrodniarzami? OK. Zrywamy z nimi stosunki dyplomatyczne i pod eskortą, by mu włos z głowy nie spadł, odwozimy ambasadora i jego personel do granicy. I - tu uważaj, bo może Ci to umknęło - spodziewamy się tego samego ze strony ruskich. Że nasz ambasador i jego personel bezpiecznie wyjedzie.
To jest ELEMENTARZ. Takie traktowanie personelu dyplomatycznego nie ma żadnego związku z oceną moralną postępowania danego państwa. IDIOTO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar spinster84
+2 / 2

Ten incydent nie powinien się wydarzyć przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo Polski. Ci by było, gdyby to nie była farba? Gdyby jakiś zdesperowany uchodzi tego ambasadora zastrzelił? To mógłby być pretekst do wypowiedzenia nsm wojny przez Rosję.
W materiałach na temat tego incydentu uderzające jest jedno zdjęcie, na którym oblany farba dyplomata wsiada do samochodu. Nie wygląda na osobę przestraszoną czy upokorzoną. On się śmieje! Rosji najwyraźniej właśnie o to chodziło, żeby przy okazji tego święta sprowokować tego typu incydent. To będzie woda na młyn putinowskiej propagandy, idealny dowód na to, że Polska to faszystowski, antyrosyjski kraj który, najlepiej byłoby zrównać z ziemią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aniechcemisie
0 / 0

Nie powinien _był_ się wydarzyć. Nie psujmy języka!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem