Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
209 228
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
+7 / 33

Ta zasada działa praktycznie zawsze, gdy się szura pyta o źródło informacji. Późniejszy festiwal fikołków, gdy ten się wije, by tylko się od odpowiedzi wymiksować - bezcenne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 maja 2022 o 12:10

7 konto usunięte
-5 / 5

@LowcaKomedii no proszę, i mówi to ktoś, kto nie miał odwagi skorzystać z zaproszenia na wskazany adres i nawet oferty pójścia tam razem :)

Co do demota:
Pierwszy gościu widać że typowy pieniacz, który nie rozumie że operacje planowe zawsze ustępują terminu operacjom ratującym życie. Skoro jego córka miała operację planową (wyznaczony termin) to znaczy, że jej życiu nic nie zagrażało.

Drugi gościu postąpił słusznie, bo nie mając sprawdzonych informacji nie powinno się ich rozpowszechniać. Na początku jego wpisu widnieje jakąś prośba ale nie wiemy o co, nie wiemy czego dotyczy całość tematu, wygląda to tak, jakby gość właśnie szukał bliższych informacji o tej sprawie i próbował zweryfikować. Pytanie go na tym etapie o adres domu dziecka jest nieco prowokacyjne.

P.s nie rozumiem czemu dorośli wychowankowie domu dziecka, nie kontynuujący nauki, mieli y zajmować miejsce kolejnym sierotom? Domy dziecka to nie mieszkania socjalne ani przytułki dla bezdomnych. Jakby takiego samego, ale nie osieroconego osiemnastolatka wyrzucili z domu rodzice to też powinniśmy go utrzymywać w państwowej placówce dożywotnio? Bez przesady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 10

@7th_Heaven Wymowne, że poczułaś się dotknięta tym komentarzem :)

Ja żadnej oferty nie widziałem. Widziałem tylko wpis anonima z internetu mówiący, że jego KOLEŻANKA, nieznana z imienia i nazwiska, pracuje w o dziwo największym szpitalu w Polsce
https://demotywatory.pl/5085103/Moja-kolezanka-powiedziala-mi

Także jeżeli myślisz, że ktoś będzie jechał do szpitala, zaczepiał przypadkowe pielęgniarki i pytał je - "hej, znasz może 7th_Heaven z demotywatorów?", to chyba troszeczkę się mylisz.

Nie miałaś nawet odwagi podać imienia i nazwiska tej rzekomo pracującej tam koleżanki, by ją sprawdzić w rejestrze pielęgniarek, także na twoim miejscu raczej siedziałbym cicho :)

Swoją drogą gratuluję tego "logicznego myślenia" i błędów poznawczych w twoim wykonaniu. Aż ciebie zacytuję:
"Drugi gościu postąpił słusznie, bo nie mając sprawdzonych informacji nie powinno się ich rozpowszechniać"
Może nie ogarniasz, ale on właśnie ROZPOWSZECHNIA tę informację. Część osób już po takim wpisie będzie przekonana, że to prawda. W dodatku, nie wymieniając żadnego domu dziecka, nie będą wiedzieć o skali zjawiska i mogą założyć, że tak jest w wielu miejscach.
Nierozpowszechnianie polega na NIEPISANIU takich rzeczy do czasu potwierdzenia informacji. Robisz kurtyzanę z logiki i przypisujesz mu coś, czego jest przeciwieństwem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2022 o 20:48

G Goretex
+9 / 21

@Jochn_Carter nie ma "za darmo". Przychodnia ma kontrakt i ma za każdego płacone.

To, że przychodnia daje komuś numerek poza kolejnością (i nie jest to uzasadnione stanem tej osoby) jest naganne, ale tu wystarczy pewnie upomnieć się o to w rejestracji, żeby poznać powód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
+2 / 6

@Goretex nie wiem ile masz lat, ale z bajek to już chyba wyrosłeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Goretex
0 / 12

@Agnen67 tych pisanych przez amatorów w internecie nigdy nie brałem na serio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kucz10
+1 / 9

najlepsze jest: koleżanka mi opowiadała że "ktoś" w jej rodzinie (ewentualnie ktoś znajomy)...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+5 / 7

Równie wiarygodne jak wykradanie peselu spłakanym kuzynkom, co do matury nie mogły przystąpić...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
0 / 2

dokładnie, byle namieszać. pisory

Odpowiedz Komentuj obrazkiem