Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
389 406
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+8 / 16

Typowy, PISowski hipokryta. Gdyby w Wielkiej Brytanii Polakom zabroniono noszenia flagi i wymagano od nich znajomości anigielskiego, to nasz PISowiec podnosiłby wielki raban. Ale jużobcokrajowcy w Polsce mają zakaz noszenia swoich flag, a nawet barw np. na koszulkach, gdy idą na mecz, mają obowiązek perfekcyjnej znajomości polskiego, bo jak przekręcą, czy źle wymówią jakiekolwiek słowo to już "wyp***dalaj stąd, tu Polska jest i się po polsku mówi!!!".

A my potem się dziwimy, że za granicą wolą czarnych i muzułmanów niż Polaków. Nam odpowiadają tym samym, co my robimy. Cały świat uważa nas za rasistowską, ksenofobiczną dzicz i omija nas szerokim łukiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-2 / 4

Ze zdjęcia rozpoznaję że ten pierwszy to Witold Gadowski. Miałem o nim lepsze mniemanie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onlywoman
+1 / 5

Litwa ma gorzej, bo są tam rosjanie, którzy popierają Putina i jego propagandę i grożą, że oni jeszcze pokażą na co ich stać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
+6 / 6

kołtun to mało powiedziane. kretyn jak i ta cała reszta pisowców

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+3 / 3

Wczoraj po wiadomościach w TVP jakiś PiSowski aparatczyk perfidnie kłamał (oczywiście na Tuska coś zwalił) w jakimś pseudo komentarzu i na koniec zacytował Jezusa ,,po owocach poznacie ich,, i prawie się nie uśmiechnął. Nie da się na to patrzeć oni nie maja smaku taktu i honoru

Odpowiedz Komentuj obrazkiem