Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
221 229
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E elefun
+3 / 3

W dodatku huta przestarzałą i teraz zbombardowana i zrównana z ziemią, a w piwnicach setki trupów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 1

Huta się przyda. Można te zardzewiałe czołgi przetopić. Tylko na co, żeby działało bez wsparcia nowoczesnych technologii? Może dzidy i topory? Albo armaty na proch czarny? Car Puszka 2.0 Pro Utlimate Update!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+1 / 1

Ten stary typ, chciał sobie ego poprawić tym, ze na koniec swoich rządów, powiększy Rosję, o kolejne ogromne terytorium. I jako zwycięzca stać się "bohaterem kraju" na zasadach funkcjonowania ruskiego miru.
Dotychczasowe działania w tym kierunku, utknęły w miejscu, gdzie Rosja nie ma pewnych zdobyczy terytorialnych. Bo Chersoń prawdopodobnie uda się odbić Ukraińcom. W Mariupolu jest niepokorna huta Azowstal, przez którą nawet największy rusofob nie uzna, że głosowanie aneksyjne w Mariupolu ma jakikolwiek sens.
Czyli wychodzi na to, że ta wojna, może przynieść straty terytorialne Rosji. Bo Ukraina może odbić Ługańsk i Donieck.
Przy okazji niosąc ze sobą ogromne skutki demograficzne, bo pozabijali gigantyczną ilość młodych ludzi. Skutki gospodarcze, bo nikt nie będzie chciał z nimi współpracować. Czyli idea, że Putin jest "bohaterem" nawet w Ruskim mirze, może być trudna do przełknięcia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
+1 / 1

@pawel1481 Widać to było podczas parady, że gadał, ale w sumie sam chyba nie rozumiał o czym. Na ogół buńczucznie zapowiada jaka to rassija będzie potężna, a teraz opowiedział, że walczy ze złym nato (ale czemu, skoro "specjalna operacja", to miało być szybciutkie wyzwolenie Ukrainy z faszystów?). Nawet w kontrolowanych przez kreml sondażach poparcie tej wojny spadło o 15%. Powtarzam: w kontrolowanych przez kreml mega manipulowaych sondażach podano, że poparcie spadlo o 15%. Czyli w rzeczywistości pewnie spadło co namniej o połowę. Putin naopowiadał bzdur rosjanom, ale rzeczywistość mu się rozjechała z oczekiwaniami tak bardzo, że już nawet jego własne owieczki przestają w niego wierzyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem