Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
298 302
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B bromba_2k
-2 / 6

Widziałem filmik przed obcięciem pierwszej minuty. W stronę pał poszła masa kamieni, czy kostki brukowej. Najpierw były krzyki i straszenie, a potem atak zomowców. Ci, co rzucali kryli się za i pod trumną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 7

@bromba_2k Tylko co uzbrojeni pałkarze w antyterrorystycznyn rynsztunku w ogóle robili na pogrzebie? Żałobnicy podnieśli kamienie z drogi, raczej nie przynieśli ich ze sobą z domu, więc nie szli na rozróbę. Ktokolwiek pierwszy zaatakował, bić się przyszła policja, nie żałobnicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 3

@7th_Heaven z tym przynoszeniem kamieni to popłynąłeś. Tam nikt tego nie robi, bo kamienie są wszędzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
+4 / 4

@7th_Heaven Zgromadzenie było zgłoszone i legalne. Jako takie podlega w Izraelu ochronie, żeby na przykład jakiś nawiedzony żydowski "osadnik" nie zrobił rzeźni wśród żałobników. Państwo izraelskie miałoby wtedy duży problem, jak się wytłumaczyć z braku ochrony. Takie okazje są również wymarzone dla Arabów. W całym zgromadzeniu znalazła się więc "przypadkiem" spora liczba bandytów, którzy z pogrzebu zrobili naparzankę z policją. Dostali łomot, ale w mediach zrobiono z tego kolejną akcję, gdzie żydonaziści prześladują biednych i miłujących pokój Palestyńczyków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 17 maja 2022 o 21:43

J jjac
+7 / 11

to niedobra o tym mówić, bardzo niedobra...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nefterain
-1 / 7

Pomijając, że nie ma takiego państwa jak Izrael to widać kolejny modelowy przykład religijnej tolerancji i wzajemnego szacunku. Oczywiście, że to tylko religia, oczywiście, że nie ma w tym grama polityki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem