Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Gdzie są najlepsi mężczyźni i najcenniejsi ludzie według Korwina

0:31

Ten to dopiero ma ideały...

www.demotywatory.pl
+
126 145
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+29 / 41

Co ta onuca znów odpi...dala?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iceczar
+15 / 29

spi3rdolina umysłowa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+24 / 32

W zasadzie to opisał psychopatów. Najcenniejsi mężczyżni:
- siedzą w więzieniu
-nie czują strachu
-maja problemy z prawidłowym funkcjonowaniem w społeczeństwie
- czasami gwałcą kobiety.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+6 / 8

@5g3g
No bo właśnie tacy są PRAWDZIWI MĘŻCZYŻNI według tego pana. Mnie tylko niepomiernie dziwi to, że ona ma coraz młodsze żony. Naprawdę niektóre kobiety mogą być tak głupie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adamowitch94
-5 / 9

@KatzenKratzen Podejrzewam, że żona zna człowieka lepiej niż jakiś komentator na demotywatorach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JakisTyp
+1 / 1

@Adamowitch94 Wśród kobiet też są jednostki z zaburzeniami. Wielu przestępców (w tym wielokrotni mordercy czy gwałciciele) ma swoje fanki, które ich uwielbiają, a niektóre z nich nawet się z nimi wiążą, mimo wyroków dożywocia czy śmierci zasądzonych dla ich wybranków...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radvan
+12 / 20

A może by Ci Szanowny Panie zgwałcili żonę, córkę, a może i Szanownego Pana by też zgwałcili, np. prętem zbrojeniowym? Co Pan na takie wyzwania z prawdziwymi mężczyznami? Ostatnio nawet dużo o nich słyszymy - prężnie działają w Ukrainie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar paralipomena
+5 / 7

@radvan Chyba też jestem psychopatką, bo z dziką radością oglądałabym gwałt na panu Korwinie. I tym prętem zbrojeniowym aż do mózgu, sprawdzić, bo tam dzieje się coś niedobrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
+14 / 18

To chyba idzie do top 5 złotych myśli Korwina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obyczajowy
+4 / 12

Co on pie.. rdo.. li haha co to za leb jest.
@radvan jestem za zeby go ktos dobrze wydupcyl w dupala ta mende zalosna

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
+10 / 20

Ludzie przestają o tym idiocie mówić, więc musi być JESZCZE BARDZIEJ kontrowersyjny, to może ktoś coś o nim wspomni. Żenujący narcyz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
+11 / 13

ten kretyn już powinien dawno w zwykłym kraju siedzieć w wariatkowie a nie jak u nas ma się za polityka

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Saset
+7 / 7

Złodziej kradnie, czyli zabiera komuś jego własność.
Morderca morduje i zabiera życie innym.
Alfons, sutener zabiera wolność.
Alimenciarz zmusza Państwo do płacenia alimentów z funduszu alimentacyjnego.
Pijak za kierownica niszczy mienie a i tez nieraz odbiera życie niewinnym.
Ten Pan zmienia poglądy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 18 maja 2022 o 10:50

L Loganesko
-1 / 7

@Saset A żeś teraz dojechał... temu gównu per "Pan". Dobre, dobre.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-1 / 5

@Saset Ty na poważnie domagasz się inteligencji i logicznego myślenia od konrusokratów? Czyś Ty na głowę upadł?!?!?!?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bse
+1 / 3

Idą wybory -

Wszystkie inne partie polityczne: Czas zawalczyć o głosy

Korwin: Protokół 5%> - aktywacja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L loloskolos
+2 / 4

Dziadkowi już siadło na łeb.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
0 / 4

@loloskolos A to jemu kiedykolwiek wcześniej NIE siadło? Ja pamiętam, jak 15 lat temu oglądałem filmik, na którym twierdził, że nie ma ocieplenia klimatu i jako "dowód" rozpuścił kawałek lodu w szklance. Ten człowiek od absolutnie zawsze pie*dolił bzdury. Tylko dotychczas te bzdury były w miarę zabawne. Ale gdy mamy wojnę i ludzie giną, a ten idiota robi sobie żarty również i z tego, to NA SZCZĘŚCIE sporo osób przestało już na niego patrzeć pobłażliwie, jak dotychczas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2022 o 16:27

S Sylweriusz83
+2 / 4

@loloskolos Wśród moich znajomych mam paru działaczy jego ugrupowania. Po części to już byli działacze, bo gdy poszli na studia zatrybili, że ta partia to jednak nie najlepszy wybór.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
+2 / 6

@Sylweriusz83 Elektorat tej partii, to małe dzieci, które posłuchały kilku filmików Mentzena o podatkach i wydaje im się, że jest bardzo mądry. Tymczasem podczas ostatniej kampanii wyborczej eksperci ekonomii (prawdziwi eksperci, a nie działacze partii konrusokracja) dokonali analizy programów wyborczych i wyszło, że obietnice konfederacji nie tylko są najdroższe ze wszystkich partii, ale że są 600% droższe od drugiego najdroższego programu - Lewicy. No i konrusokracja nie dostarczyła programu, co tłumaczyła, że "inni też nie mają" (raz, że to kłamstwo, a dwa, że to trochę IKSDE :-) ). Partia populistycznych idiotów, która zebrała sobie elektorat naiwnych dzieci wierzących, że kraj można naprawić poprzez usunięcie podatków i YOLO.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2022 o 18:54

avatar Alarma
-2 / 2

@dump78 Jak eksperci z banku ING uznali, że program Konfederacji jest najlepszy dla gospodarki to lewica zrobiła bojkot banku i musieli się z tego wycofać. Wg. lewicy każdy może się wypowiadać, pod warunkiem, że pasuje do ich narracji. Elektorat Konfederacji zrzesza osoby, które biorą odpowiedzialność za swoje życie i nie płaczą, żeby ktoś przyszedł i ich uratował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
+2 / 4

@Alarma Ten mityczny artykuł, oraz powód jego wycofania, jest gdzieś opisany, poza konrusokrackimi źródłami? Bo wiesz... Ja to na Marsie byłem, ale prawacy kazali mi wycofać artykuł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2022 o 4:50

D dump78
-1 / 1

@Alarma Nom, zacna propaganda. Ocena została wycofana z powodu RAŻĄCEJ NADINTERPRETACJI MERYTORYCZNEJ, a nie z powodu "bo aktywiści tak chcieli". Wyjaśnił to prof. Jan Zygmuntowski (profesor wykładający nauki ekonomiczne, żeby nie było) :

"Nie można mówić, że będzie veto na podwyżki podatków, że budżet będzie bez deficytu i jednocześnie powiedzieć, że 1/3 kraju zostanie zwolniona z PIT-u. Jeżeli sam zerowy PiT dla młodych według wyliczeń Ministerstwa Finansów to jest koszt prawie 3 mld złotych rocznie, to jak można zwolnić 10 mln obywateli z PIT-u bez podwyższania podatków i zarazem mieć - jak określili to ekonomiści ING - jednoznacznie pozytywny wpływ na równowagę budżetową? To są zdania, które są absolutnie wewnętrznie sprzeczne. Nie wiem, jak można popełnić tak podstawowy błąd".

Błędów było więcej, co wykazali już wcześniej eksperci z Fundacji Obywatelskiego Rozwoju (o tym później).

Tak więc to tyle w temacie standardowej propagandy konidiotokracji, czyli najpierw pie*dolą bzdury, a jak sprawa się rypnie, to zwalają winę na ABSOLUTNIE WSZYSTKICH, tylko nie widzą problemu w swoim populistycznym okłamywaniu elektoratu. Wszak, jak to Mentzen powiedział: Skoro elektorat jest tak naiwny, że w to wierzy, to głupotą byłoby tego nie wykorzystać! :-) Dokładnie to samo zrobili niedawno, gdy w Warszawie jakiś typ zadźgał innego kolesia. KonfedeRuSSIA jako pierwsza zaczęła spamować wszędzie, że UKRAIŃCYNASMORDUJO. Następnie okazało się, że to nie Ukrainiec zabił, tylko Ukrainiec JAKO PIERWSZY WZYWAŁ POMOC, a zabił zwykły polak-katolik :-) Koncenzurokracja usunęła wszystko szybciutko, ale ludzie zdążyli porobić zrzuty ekranu. I co zrobili geniusze z konpropagandokracji? Przyznalisię do pomyłki? Przeprosili? NIE! Szli w zaparte, że im tak naprawdę chodziło o coś innego i jak zwykle świat się na nich uwziął xDDDD Oczywiście kuce łyknęły to bez przepitki tak, jak wszystko zawsze łykają.

Postaraj się na przyszłość nie ulegać tej propagandzie.

Tyle w temacie kłamstw konrusokracji.

OK, a teraz można spytać: No dobra - to, że konkremlokracja kłamie w żywe oczy, to jest jasne, jak Słońce. Ale jak to w ogóle się stało, że eksperci ING przepuścili takiego babola, którym później konputinokracja wycierała swoje nazistowskie mordy?

Otóż nie jest to żaden babol, tylko rażąca nadinterpretacja tego, co zostało opublikowane. Eksperci oceniali wpływ programu na inwestycje, a nie już np na ochronę zdrowia. Opisuje to jaśniej prof Zygmuntowicz: "ta ocena wyborcza prawdopodobnie uwzględnia konkretny punkt widzenia, to znaczy wyłącznie rynków i inwestorów, a niekoniecznie interes społeczeństwa" i dalej "zmniejszania obciążeń, nie zwracając uwagi na to, że np. straty dla budżetu z tych mniejszych wpływów byłyby katastrofalne [dla państwa]".

Innymi słowy, ta analiza, to nie jest analiza programu wyborczego pod kątem tego, czy będzie on dobry DLA PAŃSTWA, JAKO CAŁOŚCI, tylko czy będzie dobra dla bankowców, inwestorów, graczy giełdowych. Bo właśnie dla nich była wykonywana. Następnie ING to opublikował. A że trwała kampania wyborcza, to media (w tym social media) zaczęły masowo rozpowszechniać coś, na co normalnie nikt nie zwraca uwagi (takie analizy banki wykonują po kilka razy każdego roku i założę się, że -o ile nie jesteś aktywnym traderem- nigdy wcześniej o nich nie słyszałeś) nagle zostało skopiowane miliony razy w internecie, za każdym razem z innym clickbaitowym nagłówkiem. Redaktorka TOK FM skomentowała to tak: "Lichnerowicz zwróciła uwagę, że opinie instytucji finansowych, np. banków, postrzegamy `chyba zbyt często jako bezstronne, techniczne`. - A one reprezentują jakiś punkt widzenia, jakiś interes, jakąś potrzebę. Raport ING jest zresztą po angielsku, więc domyślam się, że to jest poradnik dla inwestorów, którzy obserwują z różnych miejsc, co tam się będzie działo z ich potencjalnymi pieniędzmi". To była po prostu analiza tego, jak się będzie inwestowało w Polsce w przypadku wygranej danej opcji politycznej, a nie analiza tego, który program

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 9 razy. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2022 o 17:19

D dump78
-1 / 1

politycznej, a nie analiza tego, który program jest najlepszy DLA PAŃSTWA, jako całości. Bo dla państwa, to on się całkowicie nie spinał (6 razy droższy od programu lewicy, SZEŚĆ RAZY! 600% !).

No i powstała gównoburza, bo konnaiwnodzieciokracja zaczęła również rozpowszechniać tę analizę pod tytułem "patrzcie! głosujcie na nas, a będzie najlepiej w kraju! analitycy ING to potwierdzają!". Dzieci konfy oczywiście zrobiły to, co zawsze robią, czyli łyknęły to, jak młode pelikany, nawet przez nanosekundę nie zastanawiając się, co w ogóle łykają. I tak powstało w umyśle przeciętnego konfiarskiego dzieciątka przekonanie, że "konfa ma najlepszy program - eksperci ING potwierdzili". Otóż nie. Konfa ma program, który -gdyby doszedł do skutku- doprowadziłby do absolutnej zapaści państwa. Ale przynajmniej miliarderom byłoby przez chwilę dobrze :-)

Na efekt nie trzeba było czekać: Aktywiści najróżniejsi - nie tylko lewicowi, uruchomili alarm, bo faktycznie ta analiza zaczęła zbierać gigantyczne zasięgi, ale jednocześnie generować RAŻĄCO KŁAMLIWE przekonanie w ludziach, że "konfaszystokracja ma najlepszy program - eksperci potwierdzili". Oprotestowały to organizacje prawnicze, ekonomiczne, ekologiczne, różne pro-społeczne, nawet ku*wa kombatanckie. ING, słusznie w tym momencie, po prostu to wycofało, bo to W OGÓLE NIE MIAŁO BYĆ WYKORZYSTYWANE JAKO BROŃ W KAMPANII WYBORCZEJ, tylko była to jakaś ściśle precyzyjna analiza dla ściśle precyzyjnego rynku bankowców-traderów. I nie miała ona NICZEGO wspólnego z tym, jak dobry i jak zły jest program danej partii dla całego państwa.

No więc tę analizę wycofano. I co zrobiła konfaszyzmokracja? Przyznała, że "ej, ale to nie była analiza całego programu, tylko analiza, czy miliarderzy będą mieli łatwiej wyciągać pieniądze z Polski"? Nie. Uruchomiła lament, że PACZCIECENZURUJONASBANDYCILEWAGI!!!! (to nic, że oprotestowali to wszyscy od prawa do lewa - konkretynokracja od dawna tresuje swoje kucątka, że tylko oni są prawicą, a CAŁA RESZTA ŚWIATA, to są lewicowcy).

Mam nadzieję, że po wyjaśnieniu całej historii już więcej nie będziesz powielał bzdur konkłamcokracji. Polecam czytać więcej źródeł, przede wszystkim źródeł znanych z krytyki bzdur konwodolejokratów. Bo czytając tylko jedną stronę świadomie, czy nieświadomie, wpadasz w bańkę "jedynej słusznej prawdy" i faktycznie w jakimś momencie zaczynasz wierzyć, że "to wszystko jest prawdą". A nie jest.

I ostatni wątek: Całościową analizę programów wyborczych faktycznie wykonali eksperci z Fundacji Obywatelskiego Rozwoju. Okazało się, że TYLKO KONPOPULIZMOKRACJA nie miała programu (i jeszcze tłumaczyli się, że "ale inni też nie mają", co raz, że jest jednym wielkim IKSDE level przedszkole, a dwa, że jest nieprawdą, bo wszystkie inne partie miały program na swojej stronie i go dostarczyły - czyli przedszkole i kłamczuszki - typowa konfa), oraz że wszystkie obietnice wyborcze posłów kondebilokracji kosztują nie tylko najwięcej, ale są 6 RAZY droższe, niż drugi najdroższy program - mega socjalistyczno-komunistyczny program lewicy. Innymi słowy: Lepszy dla budżetu paaństwa (i to SZEŚĆ RAZY lepszy) jest komunizm Zandberga, niż "to coś" (zwane programem) Konkucokracji. Jeśli to nie jest IKSDE, to ja nie wiem, co jest XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-1 / 1

Mam nadzieję, że wszystko już jest jasne, bo odkopanie wszystkich wątków tej konkretnej imby konkretynokratów i poskładanie jej w jedną wypowiedź zajęło mi dobre 4 godziny. Tak to niestety jest z partią, która odwala urągające wszelkiej inteligencji wysrywizmy średnio 2 razy w tygodniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

@dump78
Byłem przez rok w kraju, który wg Mentzena czy Korwina był wręcz wzorem udanych reform gospodarczych, w Chile. Na zewnątrz wszystko fajnie wygląda, ale jak się dowiesz, jak naprawdę działa ten system, robi się gorzej. Nie chcielibyśmy tak żyć. Póki jesteś zdrowy i możesz pracować, dasz radę, ale musisz naprawdę dobrze zarabiać, żeby coś zaoszczędzić. To drogi kraj jak na Amerykę Południową. Droższy od Polski. A wypłaty niższe. Emerytury nędzne, a państwo w niczym nie pomaga. Choć teoretycznie by mogło bez większych problemów. Chile posiada największe złoża miedzi na świecie, więc ma poważne źródło dochodów.

Zresztą system emerytalny został tak skonstruowany, że działa jak prywatny monopol. Leki są tak drogie, że kto ma blisko, to jeździ po leki do Argentyny.

Tylko dzięki lewicowym reformom studenci z biednych rodzin mogą iść na studia. Tylko ci najlepsi i otrzymują specjalne stypendium. Wcześniej nie mieli szans, bo tam studia są płatne i drogie. Dopiero po masowych protestach w 2006 wprowadzono system stypendiów dla zdolnych studentów, którzy nie mają kasy na czesne.

Wiele mógłbym pisać na temat patologii tamtego systemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

On nawiązuje do świetlanych tradycji ruskich kompanii karnych. Byli na pierwszej linii frontu. Ryzykowali życiem, zdobywali, mordowali, gwałcili. Ideał mężczyzn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
+2 / 4

Polska "prawica"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-1 / 3

@Tomasz3652 InTeLEkTualNaeLitANAroDu!!!!!11!!1!111!!11!!!11!!111!1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2022 o 19:09

S Sylweriusz83
+2 / 4

Chyba pan Korwin zmienił tabletki. Albo lekarza. A wydawałoby się, że człowiek z wiekiem nabiera rozsądku i powagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
+1 / 5

@Sylweriusz83 Korusokraci zawsze pie*rzą bzdury. Tylko gdy mówią o czymś, na czym wiele osób się nie zna, to sprawiają wrażenie, że mówią coś mądrego. Gdy, natomiast, mówią o sprawach, które każdy rozumie i których doświadcza na codzien, to ciężko jest zataić, że pie*rzy się bzdury. No i efekt jest taki, jak widać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+3 / 5

to się nadaje do prokuratury albo do psychoanalityka. Nie trzeba być psychopatą żeby podbijać zdobywać świat i bez gwałtów też to można robić. Putin takich wcielił do armii i widzimy jak podbijają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
+4 / 6

Pozostaje tylko modlitwa za tego typa, bo na jego leczenie psychiatryczne jest stanowczo za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+1 / 1

Zawsze jak Korwin coś palnie to się mówi, że to idiota, imbecyl i tak dalej. A może to są niesprawiedliwe sądy, bo on jest po prostu chory?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JakisTyp
0 / 0

@Quant_ Przecież idiota i imbecyl to są terminy medyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
0 / 2

@Quant_ Osoba chora, co do zasady, wymyśla różne nieskładne, wewnętrznie sprzeczne bzdury. Jego wypowiedzi, natomiastm, zawsze są ściśle dokładnie takie, jak propaganda rosyjska (najpierw wmawianie, że globalnego ocieplenia nie ma - lata 90, później telefonia komórkowa 4g i 5G, następnie szczepionki, teraz Ukraina). Zawsze, ABSOLUTNIE ZAWSZE nadaje on dokładnie to samo, co rosyjska propaganda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+2 / 2

Znacie ten kawał, w którym baba (taka "prawdziwa", w zapasce i z tobołami) przychodzi do lekarza i mówi, że ma chyba migrenę ? Lekarz patrzy się krzywo, po czym mówi, że migreny to mają hrabianki, a babę to najzwyczajniej łeb napier*ala.
Podobnie jest z ekscentrykami - tacy ludzie mają kasę, pozycję, stanowisko, są znani. Natomiast bez tych przymiotów są zwyczajnie pier*olnięci.
Dywagacja całkowicie bez kontekstu, natomiast kawał dla pana Korwina ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem