Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
509 520
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tosavi
+9 / 13

To jest tak głupie, że wymyślili to ci sami co znaleźli u zamachowców grę Sims

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bartheeks
+13 / 17

A na końcu uciekli przed policją na jednorożcach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+29 / 37

ruskie trolle nie grzesza madroscia. glupsi sa tylko ci ktorzy sie na takie bzdury nabieraja

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2022 o 13:44

A Andrzej70
+8 / 14

@tomkosz właśnie pod nich to jest robione. Kuzynka żony która jest samotną matką 3 ki, ojciec dzieci alkoholik wylądował w więzieniu za zabójstwo po pijaku kompana od kielicha poprosiła żeby nie komentować jej postów na FB. Nie pamiętam żeby pracowała ale teraz ma ból tyłka z Ukraińcami bo oni dostają itp. Na FB ma grupę wzajemnej adoracji gdzie powielają fake newsy o Ukraincach, jak np o zabójstwie na Nowym Świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 9

Fantastyka tam jest, ale nie magowie tylko trolle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hanka_opo
+9 / 17

A największy ból doopy mają Ci , co sami na zasiłkach siedzą .Ci to się nakręcają. Całe zło świata by im wmówili.No bo dla nich może braknąć przez to że Ukraińców wspomagamy .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M minityrael
+3 / 9

ruska propaganda na lewo i prawo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M minityrael
+1 / 1

@Morda_Lewiatana uczepiles sie tego bandery, nie mozna caly czas zyc przeszloscia, spoko trzeba twardo swojego pilnowac i negocjowac etc etc, ale cale zycie nie mozna patrzec do tylu, Polska zawsze miala problemy bo ciagle zyjemy w przeszlosci i nie mamy przyszlosciowego myslenia. Co zamierzasz sie na caly swiat obrazic bo nas francuzi i anglicy zdradzili podczas drugiej wojny swiatowej? zamknac granice z niemcami bo 2 wojna, i tak na wszystko sie bedziemy obrazac? trzeba troche dorosnac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Morda_Lewiatana
-1 / 1

@minityrael Trzeba dorosnąć i przestać zamykać oczy. Dzisiejsza Ukraina wielbi Banderę polakożercę. Dzisiejsza Ukraina ma prawo wybierać sobie linię historyczną wokół której buduje swoją tożsamość narodową. Zamykanie oczu przez Polaków, na wybór Ukrainy jest faktycznie żenujący. Anglicy którzy się od nas odwrócili podczas 2WŚ, dzisiaj razem z naszym strategicznym sojusznikiem (USA) pokazują ile są warte udzielane przez nich gwarancje z 1994 roku (gwarancje integralności terytorialnej w zamian za pozbycie się przez Ukrainę broni jądrowej). Wielcy wspaniali i pewni sojusznicy:P Zamknąć granicę z Niemcami? Przecież niewiele się zmieniło. Unia Europejska narodów za którą głosowali Polacy w referendum, jest przekształcana w Rzeszę Europejską gdzie pakiet kontrolny będą dzierżyć Niemcy i Francuzi. Konstatując: nie, nie zamierzam się obrażać. Mam zamiar wytykać palcem i pokazywać kalki z paskudnej historii. Kto zapomina o historii ten skazuje się na ciągłe jej powtarzanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinm1
-1 / 3

He he i co oni myślą, że jak napiszą coś takiego na spotted to ja im uwierzę, wiem, że to nieprawda, a wiecie dlaczego? bo skopiowali tą historię od mojej ciotki, która mi opowiedziała, że
W dniu dzisiejszym grupa ukrainców wiek między 14 a 16 lat podeszła do jej córek (które są w wieku 10 i 11 lat) wkładając im w ręce prezerwatywy. Dziewczyny odrazu uciekły do niej. Mówiąc o tej sytuacji. Poszlam sama na plac zabaw (pierwszy w parku od ulicy) chłopacy palili zioło, byli totalnie pijani. Policja powiedziała, że jest coraz więcej takich zgloszen. Pilnujcie swoich dzieciaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-1 / 5

@marcinm1 No ciekawe, bo ja od swojego ciotecznego kolegi słyszałem, że w dniu dzisiejszym grupa ukrainców wiek między 14 a 16 lat podeszła do jej córek (które są w wieku 10 i 11 lat) wkładając im w ręce prezerwatywy. Dziewczyny odrazu uciekły do niej. Mówiąc o tej sytuacji. Poszlam sama na plac zabaw (pierwszy w parku od ulicy) chłopacy palili zioło, byli totalnie pijani. Policja powiedziała, że jest coraz więcej takich zgloszen. Pilnujcie swoich dzieciaków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-1 / 7

Najbardziej na pomaganie Ukraińcom narzekają ci, którzy nic nie pomagają, a na socjal dla Ukraińców narzekają ci, którzy sami żyją z socjalu. Standard w tym katolickim zaścianku. Przypominam, że już 30 rok indoktrynuje się religijnie dzieci w szkołach pod pretekstem "dzięki temu wychowujemy moralnie ludzi". Coś słabo "wychowują", a jednak pieniążki kosmiczne na to płacimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P probeczka
+5 / 7

Szury z konfederacji robią to, za co im kacapy płacą [rublami ;-)].

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polkong
+3 / 5

@probeczka z Konfederacją dramat polega na tym że powielają ruską propagandę za free. To po prostu jest ich własne turbopatriotyczne stanowisko. A że się pokrywa z kremlowską propagandą to przypadek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
0 / 0

@polkong Czyliu w sumie jeszcze gorzej. Dotychczas wydawało mi się, że są sprytnymi cwaniakami dorabiającymi się na czyimś nieszczęściu. Ale jeśli jest tak, jak Ty to opisujesz, to znaczyłoby, że są po prostu zwykłymi idiotami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

Czyje były prezerwatywy? Dziewczynek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-2 / 2

Może to jest prawda a ci Ukraińcy są od ojca Pio?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

widziałem tych Ukraińców w Tarnowie. jeszcze odprawiali czarną mszę na środku parku i zjadali gołębie. uważajcie na swoje dzieciaki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
+2 / 2

@reevox Fejk. To nie były gołębie, tylko kruki!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem