Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
245 253
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C ciomak12
+4 / 4

Na niewtajemniczonych to robi wrażenie.

Dopiero jak od dwudziestu minut ciągle stoi na peronie bo musi przepuścić jakiś inny pociąg czy są odczepiane składy to wtedy dopiero się orientujesz że w zasadzie to nie widać różnicy czy przyjeżdża punktualnie czy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B baranina13
+1 / 1

powinno wyjść inaczej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A anana0101
+1 / 1

To był poprzedni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nicoz
0 / 0

Spokojnie, to nie jest punktualny, tylko ma tak wielkie opóźnienie, że przyjechał o godzinie, kiedy powinien być już następny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
0 / 0

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam.
Jeszcze się z takim fenomenem nie spotkałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
0 / 0

"Pociągi PKP" jako takie nie istnieją, jeśli miałbym się czepiać. Jeśli ktoś nie jeździ koleją (pewnie większość osób), to dodam tylko, na ile prawdy jest w tych stwierdzeniach i żartach o spóźniających się polskich pociągach w roku 2022:
- Koleje regionalne takie jak Koleje Wielkopolskie, Śląskie, Dolnośląskie, Mazowieckie i wszystkie inne twory województw notują wysokie wsp. punktualności, powyżej 90%, a spóźnienia jeśli są, to "rozsądne".
- PolRegio (przewozy regionalne) spóźniają się trochę częściej, ale co do zasady nadal można względnie na nich polegać. Większym problemem od spóźnień jest jednak nadal fatalny w dużej mierze tabor...
- PKP Intercity ma wsp. punktualności na poziomie około 3/4, na pewnych trasach spóźnienia w zasadzie są zupełną normą, a ich wartości bardzo często przekraczają godzinę lub dłużej. Chcąc jechać pociągiem na przykład z Katowic do Krakowa, widząc, że Intercity zaczął trasę w Berlinie albo Świnoujściu, z 70% pewnością możemy przyjąć, że ta planowo 53 minutowa podróż zakończy się w Krakowie przynajmniej 30 minut później.
Odnośnie tych ostatnich, rzeczywiście podpis pod demotem jest... życiowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem