Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
187 197
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X konto usunięte
+1 / 7

Co w tym democie jest takie "WOW"? Na siłce na którą chodziłem, było 3 gości, którzy mieli challange który pierwszy wyciścnie 300. Dla mnie takie wyciskanie ciężarów jest bezsensowne.
Wyciskam regularnie 125kg i jest to dla mnie maks, ponieważ nie chcę już większej masy mięśniowej, bo pogarsza to wyniki w bieganiu/pływaniu/jeździe na rowerze. Chciałbym zrobić IronMana poniżej 13h...tylko żeby mieć na to czas ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SpojrzZaSiebie
-2 / 2

@xdarth
Każdy trenuje pod co innego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X konto usunięte
0 / 0

@SpojrzZaSiebie Znam/znałem kilku byłych kulturystów. Duży rozmiary, to jest pewna niepełnosprawność i każdy z nich wrócił do normalnych rozmiarów. Część z nich już nie żyje bo w wieku 30/40 lat coś w środku wysiadło. Gość ze zdjęcia jest potężny i jako policjant powinien się wstydzić!! Dlaczego?? Takiej masy i siły bez bycia na bombie nie da się osiągnąć. Jak ktoś nie wierzy, to niech poczyta w necie. Dla większości wystarczy prosty artykuł o np FFMI i wszystko będzie jasne.
Promowanie przez policję takiego typa, jest trochę tak, jakby cieszyli z wygranej "najszybciej otwierający samochód za pomocą drutu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2022 o 13:14

avatar PIStozwis
+4 / 4

A w mundur się mieści?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Doombringerpl
0 / 2

@PIStozwis tak, ale dopóki nie musi walczyć z jakimś patusem, bo jak napnie mięśnie to tkanina się rozchodzi...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+9 / 17

I co z tego, skoro po przebiegnięciu 30 metrów za przestępcą najzwyczajniej w świecie się zasapie, a w bójce zanim zdąży zabrać zamach, będzie leżał na ziemi jak żółwik skorupką do dołu i myślał jak tu się podnieść. Zerknijcie do zawodowego ringu - tam mięśniaki rzadko wygrywają, bo liczy się wytrzymałość i dynamika, a nie koksy i synthol. Dodam jeszcze, że ścięgna i stawy tego pana klękną zanim dobije policyjnej emerytury

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+1 / 5

@7th_Heaven Zakładasz bardzo optymistyczny scenariusz że napastnik jest lepiej wyszkolony w sztukach walki niż policjant, nadzwyczajnie szybki i będą sie bić 1 na 1 jak w MMA zamiast go szybko obezwładnić, najlepiej w kilku czyli wykręcić kończyny i przycisną do ziemi a do tego siła i masa się przydaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 3

@7th_Heaven on będzie najwyżej walczył z osiedlowymi Sebixami a kategorię wagowe (i zakaz koksu)w zawodowych ringach są z tego powodu, że masa ma znaczenie.
Na jakiej podstawie sądzisz, że ma wstrzyknięty synthol?
Hm... Pudzian właśnie znokautował Materle,. znacznie bardziej gibkiego, szybszego i doświadczonego zawodnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2022 o 0:38

7 konto usunięte
-1 / 1

@tomek_s nigdzie nie napisałam, że zarzuca synthol.
Pudzian znokautował kogoś - aha. Ale jakie on ma ogólnie wyniki w tych walkach? Żadne konkretne. Robi to chyba z nudów, dla zabawy i kasy zapewne, ale nie jest żadnym liczącym się zawodnikiem. Ustawiony z kimś gorszym może robić show, ale to wszystko.
Swoją drogą Pudzian zachował się jak szmata, co było widać po minie Muhammada. On też kiedyś został tak załatwiony. Leżącego się nie dobija.

@humman nawet byle szczypior może pokonać mięśniaka, wystarczy nie dać się złapać, a to akurat w ich przypadku nietrudne. Gość z demota ma "martwą strefę" jak tiry na drodze xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
0 / 0

@7th_Heaven Ok, w MMA nie miał by szans ale jakie to ma znaczenie w podczas zatrzymana, tam nie będzie sędziego który zatrzyma walkę bo 2 policjantów na jednego, do tego używający gazu i innej broni to nie fair

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+11 / 11

najpierw musi kogoś dogonić i złapać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
5 5g3g
+3 / 3

Przecież widać, że przyjmuje sterydy. Nie zdobył ich w legalny sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem