Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
352 361
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Sok_Jablkowy
+2 / 4

Zdecydowana większość wie, ale co z tego, skoro nikt nie łudzi się, że którykolwiek polityk, kiedykolwiek obniży podatki oraz jest tak żle, że nawet te grosze im pomagają?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+5 / 9

Skąd na to pieniądze? to bardzo proste - obcięli z waloryzacji emerytur więc jest na 14tke! Sama waloryzacja kosztowałaby więcej. Durne emeryty cieszą się że im coś dali nie rozumiejąc że im zabrali a nie dali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+5 / 5

Nazywają to daniną, bo zachowują się, jak feudałowie na własnych włościach ściągający daniny z podwładnych kmiotków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
-1 / 1

Pieniądze na to biorą się z drukarki Adama Glapińskiego. Chyba mi nie powiesz, że z podatków uczciwie pracujących obywateli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+1 / 1

50% wie ale co z tego - to ludzie starsi często w ciężkiej sytuacji - może bez dodatkowych perspektyw i mozliwości, których sytuacja życiowa jest ciężka ze względu na szalejącą drożyznę - więc co byście zrobili na ich miejscu? odmówili? nie mają innej mozliwości - nikt im nie daje - dorobić nie mogą . Młodzi ludzie tego nie kumają bo mogą sobie wziąć nadgodziny albo zakombinować dodatkową pracę
Standardowy pat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 1

Jest takie powiedzenie: "bierz jak ci dają, a jak biją to spier... uciekaj'"
Jestem pewny że ludzie doskonale wiedzą skąd są te pieniądze, a biorą je dlatego że wyznają zasadę którą przytoczyłem powyżej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G GLight
+2 / 2

Ludzi nie obchodzi skąd są te pieniądze ważne że je dostają i najważniejsze że nie muszą na nie nic robić ich nie interesuje że wszyscy muszą większ podatki płacić to jest nie ważne bo dostają coś "darmo" w ich robolskim mniemaniu rząd jest po to żeby było im lepiej... a to przecieżg.. prawda rząd i podatki są po to żeby ustalać prawo dogadywać się z innymi krajami budować drogi itp. itd a za swoje dobro każdy jest odpowiedzialny sam to ode mnie zależy czy pujdę do pracy wydam zarobioną kasę czy wydam... a takie oczekiwania że coś dostanę gratis od rządu generuje właśnie wyższe podatki.. politycy jak każda świ... zrobi i obieca wszystko byle się do korytka dostać i potaplać w błocie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem