Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
321 358
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M michalSFS
+9 / 19

Boję się takich ludzi :)
Nawiedzeni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+11 / 33

@piotrKrokodyl , nie. Strach przed taką osobą rodzi się dlatego, że jest fanatyczką oraz dlatego, że za wszelką cenę narzuca swój nawiedzony styl życia wszystkim. Od fanatyzmu do choroby psychicznej jest bardzo blisko.
Oglądałem w wiadomościach relację z postawienia krzyża w Warszawie po katastrofie smoleńskiej. Za barierkami stali fanatycy religii kaolickiej i kaczystowskiej. Zwani powszechnie mocherami. Kolokwialnie rzecz opisując mięli pianę na pysku. Była to reakcja na przeciwników krzyża i prawie beatyfikacji L.K. Gdybyś dał tam broń, to ci fanatycy, którzy najczęściej nie potrafią obsłużyć prostego telewizora, szybko rozgryźliby jak jej używać. I gwarantuję Ci, że padłyby strzały.
Nie ma nic gorszego od fanatyzmu i narzucania innym wszem i wobec "swojej" religii i przekonań. Piszę celowo "swojej" ponieważ fanatycy nie rozumieją, że na skutek indoktrynacji w wieku dziecięcym ich mózgi zaakceptowały tę religię jako "swoją"
Tak samo wszczepia się nazizm, faszyzm i wszelkie inne odchyłki i dewiacje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+14 / 28

@piotrKrokodyl
Jest różnica między ,,Moja Religia nie pozwala mi tego robić więc ja tego nie robię'' a ,,Moja religia nie pozwala tego robić więc Ty nie możesz tego robić''. Różnica, której czy bohaterka demota, biskupi i księżą czy też politycy PIS i Konfy nie rozumieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
-2 / 10

@ewmario ale wiesz że to z bronią działałoby w obie strony

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+3 / 9

Kraków to dziwne miasto, dla jaj nazywane kulturalną stolicą Polski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wyblinka
-4 / 30

Więźniarka niemieckich obozow koncentracyjnych, w których poddawana była nieludzkim eksperymentom medycznym. Z wykształcenia psychiatra, która w czasach stalinowskiego terroru i później niosą pomóc dzieciom i młodzieży w roznych ośrodkach, wbrew władzy PRL za co groziła śmierć. Opozycjonistka, działaczka solidarnosci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rapper3d
+3 / 23

@wyblinka i co w związku z tym? Obawiam sie ze te eksperymenty doszczętnie ją zrysowaly i dlatego takie bzdury wypuszcza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WeatherReport
+1 / 1

@wyblinka Jak się okazuje, to nie chciała udzielić pomocy Karolowi Kotowi, a mogła mu podać pomocną dłoń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matkapolka35
-4 / 8

@Gundula
Właściwie o co Wam chodzi, bo nie rozumiem? Jakie postępowanie? Jest morderczynią, złodziejka, oszustką? Stara babcia ma takie poglądy, jakie ma ogromna większość osób z jej pokolenia. Nie boi się o nich mówić i nie wstydzi. Nie pamiętam, żeby nawoływała do karania kobiet za aborcję jest tylko jej przeciwniczką. A tu jakieś transparentny, strajki, protesty. Co Wam szkodzi nadanie jej tego tytułu? Jej życiorys jest dostępny, zasłużyła bardziej niż niejeden "honorowy". Prześledźcie listę osób "honorowych" różnych miast i policzcie kto naprawdę na to zasłużył albo kto z tej listy nie ma gorszych grzechów od tej babci. Ale przecież czepiać się właśnie jej to obowiązek, bo po pierwsze jest zadeklarowaną katoliczką, a po drugie w żaden sposób nie może się bronić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
-1 / 9

Kobieta miała poukładane w głowie, ale mądry w głupim społeczeństwie zawsze będzie odrzucony. Na odpowiedzialnym seksie, który jest dopełnieniem miłości i szacunku między kobietą i mężczyzną kasy się nie robi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
-3 / 11

A dlaczego to kobieta miałaby sama decydować o aborcji. Przecież płód nie jest jej własnością. Równie dobrze możnaby takie prawo dać wyłącznie ojcu. Razem się miziali to niech razem decydują o konsekwencjach. A jak ojciec nie chce to matka ma donosić i oddać pod wyłączną opiekę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SailorMerkury
+1 / 3

co za zyebana pinda...kyrle elejson....początki autorytaryzmu kleszego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem