Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
181 194
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+12 / 28

Heh, coś tu co po niektóre kobiety serduszko kuje, że może faktycznie mają zbyt wysokie wymagania. Bo ja np czytając taki post potraktowałbym go zupełnie normalnie.

Nie jedna dziunia ma jakieś chore wymagania i nikogo to nie razi, a tu jak Ukrainka miała napisać coś normalnego to hejt haha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+14 / 22

@rafik54321 Kłuje nie kuje ;-)
Dziewczyna zgrabna, więc raczej to jest katalizatorem wypowiedzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+4 / 18

@gittarra Być może, odmieniłem od słowa "kucie"
https://pl.wiktionary.org/wiki/kuć
Jedynie się tu ślizgnąłem z "ę" na "e" XD.
No ale nie o to chodzi w tej dyskusji.

Widzę tu pewien dysonans. Bo odwróćmy sytuację. Przyjeżdża do Polski dajmy na to jakiś Hiszpan, taki niby przeciętny, ale ogólnie to taki zgrabny. I pisze coś takiego. Czy drogie panie Polki miałyby z tym jakiś problem? Jestem przekonany że absolutnie nie, wręcz pchałyby się na takiego jegomościa.
Tu z pewnych militarnych powodów jest nadprogramowa liczba Ukrainek. Nie dziwota że poszukują mężów z krajach ościennych.
Jeśli któraś Polka czuje się zagrożona ofertą Ukrainki, to już z definicji stawia siebie minimum na równi z tą Ukrainką.

W zasadzie ta panna dała bardzo normalne ogłoszenie. Nie ma większych wymagań, po prostu chce kogoś poznać i zobaczy że dany pan jej pasuje czy nie. Najnormalniejsza sprawa na świecie.

Zresztą, postawmy facetowi do wyboru, taką Ukrainkę z takimi wymaganiami (sam ton wypowiedzi sugeruje że siana we łbie raczej nie ma) oraz taką patokarynę z Polski :/ . No który normalny by wziął karynę?

Coś po niektóre mocno serce boli, że są inne kobiety, z mniejszymi wymaganiami, które więcej oferują. Że "co lepsze kąski" wybiorą taką Ukrainkę, a nie patusiary XD. No cóż drogie panie - wolny rynek się kłania XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+14 / 14

@rafik54321
Tylko, że kobiety w Polsce mają naprawdę duże wymagania. Tak mi podpowiada doświadczenie. Szukają robotów. Spotykałem się z różnymi, rozmawiałem z wieloma i najczęściej było tak, że dużo wymagały od drugiej połówki, ale nie zawsze od siebie. Bo facet to ma to i to. A one wystarczy, że są.

Zresztą u żony też to obserwuję, odkąd sama poszła do pracy i czasem jej się zdarza wejść w skórę hrabiny. No, bo zarabia i dokłada się! Przykłady ostatnich dni.

Dzieci rozchorowały się, później ja. Funkcjonuję jako tako. Siedzę w domu, zajmuję się dziećmi, próbuję jakoś przetrwać do wieczora, normalnie pracuję zdalnie. Wyciągam z roboty 2-3 razy tyle co żona jednocześnie będąc chorym "tatą na pełen etat". Coś tam próbuję ogarniać dom, póki starczy sił.

Przychodzi żona po pracy: Nie ma - jak się czujesz? Lepiej ci? Jak ci minął dzień? Uporałeś się z tymi zleceniami? Dzieci były grzeczne?

Zamiast tego: Co, znowu naczynia nieumyte? Ostatnim razem miałem w planach ogarnąć kuchnię jak dzieciaki pójdą spać. Ale po takiej reakcji w... się i nie ruszyłem nic. K..jprd. Aż muszę wyżalić się na demotach....O wszystkim rozmawiam z nią, efekt jest krótkotrwały. Rodziców ma toksycznych....Mam obawy...

Zajmuję się większością spraw, a j....komplementu czy dziękuję nie usłyszałem od kilku lat. Widocznie wszystko należy się, łącznie z rozwiązywanie problemów, które sama stworzy. Jak u mechanika, którego wybrała tylko dlatego, bo był blisko i nie chciało jej się jechać od niego autobusem. Nie posłuchała jak jej radziłem (auto jej kupiłem do pracy, nie dołożyła złotówki), mechanik zrobił ją w wała, a samochód wyszedł w gorszym stanie niż pojechał do niego. Załatwiłem sprawę. Dziękuję? Zapomnij.

Jakby nie dzieci to pewnie dostałaby kopa... na do widzenia. No, ale to był mój wybór i biorę to na klatę:/ Walczę z codziennością, ale chyba jestem bliski depresji. Może jeszcze nie, bo mimo wszystko zasuwam jak robot

Dlatego coraz mniej dziwie się facetom, gdy oglądają się na inne. Wesołe, mniej roszczeniowe, z pozytywniejszym podejściem do życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 13:49

R rysz666
+4 / 4

@pawel_brzoz Szanującą siebie i nikogo innego poza. Większość Polek jest roszczeniowa zapominając, że związek składa się z dwójki równych osób, które mają się wspierać. Wszyscy moi koledzy mają dziewczyny z większych miast i każdy mówi dokładnie to samo, żadnego dziękuję, przepraszam, komplement to zjawisko dla nich obce. Żadnego wkładu w wspólne wydatki. Ja jestem od 10 lat z dziewczyną z wschodniej Polski z małej miejscowości z bliskim otoczeniem wsi. Nie jestem w stanie o niej powiedzieć ani jednego złego słowa, a przy tym jest najbardziej honorową osobą jaką w życiu spotkałem.
Dla niej przeniosłem się do Białegostoku na drugi stopień studiów i jako facet spod zachodniej granicy, powiem uczciwie, że nie dziwię się w ogóle, że faceci wolą dziewczyny z wschodniej Polski, Ukrainy czy Białorusi. To są zwyczajnie inne gatunki kobiety, które w dużo większym stopniu rozumieją czym jest partnerstwo, mają swoje hobby poza serialami, marzenia wykraczające poza zrobione pazurki i siatę z ciuchami oraz są pracowite. Żadna z koleżanek moich lub narzeczonej właśnie tych stron nie siedzi na garnuszku męża, czego nie mogę powiedzieć o dziewczynach z poprzedniej uczelni czy też szkoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 14:28

M michalSFS
+3 / 7

@Loleth
No, tylko ciekawe czy ta ponad połowa kobiet robiąca przy dzieciach i przy domu jest jednocześnie dużo aktywniejsza zawodowo od mężów. W takich sytuacjach zazwyczaj jest tak, że to facet w głównym stopniu utrzymuje rodzinę. I z tego powodu myśli, że jest panem i władcą (co samo w sobie tej jest - ujowe).

Przypuszczam, że kobiecie mogłoby się nie podobać, że mąż jest panem i władcą, gdy zarabia w okolicach minimalnej krajowej, a ona 3-razy więcej. Traktowałaby go jako nieudacznika. Znam taką sytuację. Skończyła się rozwodem. Z inicjatywy żony.

Analogia nie do końca trafiona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 14:31

M MILORDi
+2 / 4

@michalSFS kiedyś pewien wykładowca powiedział nam na wykładzie taką mądrą tezę. "Zdrady nie są dlatego, że ktoś wygląda lepiej. Dlatego, że ten ktoś Cię docenia"

i oczywiście, że zdarzają się takie, bo ktoś wygląda lepiej. Ale to co mówisz odzwierciedla to co usłyszałem od tego wykładowcy. Skoro obca osoba potrafi Cię docenić co sprawia Tobie, a własna 2 połówka nie potrafi powiedzieć nawet "dziękuję" i nic tego stanu rzeczy nie zmienia, to tylko kwestią czasu jest "zdrada". Tylko co to za zdrada hmmmm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+5 / 5

@michalSFS trzymaj się chłopie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slime
+3 / 3

@michalSFS Współczuję z całego serca. Wiem, z czym masz do czynienia. Różnica jest taka, że ty zdajesz sobie z tego sprawę a ja nie wiedziałem, co mnie męczy.
Stany depresyjne, problemy ze snem, coraz częstsze picie alkoholu "do poduszki".
Niby rodzina, dom, wszystko ok ale coś było nie tak.
W pewnym momencie spotkałem, po latach, starą koleżankę. Parę wypadów na kawę i rozmów. Wszystko ograniczyło się do jednego: pomyśl chłopie czasem o sobie.
Zaszalałem, kupiłem sobie rolki mimo jej sprzeciwu.
Rok później dowiedziałem się, że ma romans. Usprawiedliwiała się tym, że myślę tylko o sobie. Bo chodziłem na rolki 2-3 razy w tyg i nie było mnie przez godzinę :D. Nie wspomnę, że często dzieciaki na rowery przy tym brałem, żeby miała czas dla siebie. I miała, no nie koniecznie dla siebie XD
Po co to piszę, bo nasz związek się rozpadł. Mnie upolowała dużo młodsza ode mnie, której zawsze się podobałem a ona też mi wpadła w oko. Po prostu, ze względu na rodzinę, żadne z nas nic wcześniej nie robiło.
Sęk w tym, że ona jest po przejściach, miała męża sk., który zostawił ją z dzieckiem. Ją cieszą proste sprawy, za głupie pozmywanie naczyń jest wdzięczna. Słowo "dziękuję" słyszę praktycznie codziennie a minął już ponad rok.
Nasze dzieciaki się dogadują, dużo spędzamy czasu razem, byłej żyłka pęka, a ja, po 20 latach związku, przypomniałem sobie, jak to jest być szczęśliwym człowiekiem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
0 / 0

@michalSFS Co znaczy "Dużo aktywniejsza" zawodowo? Więcej worków z węglem przewiezie? Później z pracy wróci? Mniej przed komputerem popisze kody? Więcej na demotach posiedzi? Jeżeli jest dwójka osób i pracują tam, gdzie im pasuje, to to ile zarabiają nie ma realnego wpływu. Nie moja czy innych kobiet wina, że trafiasz i obracasz się wśród patologii umysłowej.
Osobiście przez ponad 4 lata zarabiałam 2/3 razy więcej od wtedy partnera, a teraz męża i jakoś nigdy by mi nie przyszło do głowy wypominać mu cokolwiek. Jego income oraz mój income to wspólny kredyt i miejsce do życia. Teraz on zarabia 2x więcej ode mnie i też jakoś nie wypomina mi czegokolwiek.
Jeżeli uważasz, że masz Dobry Związek, ale coś tu nie gra, powiedz o tym żonie i sam się zapytaj co tam u niej w pracy. Żona to odbicie męża i vice versa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@Loleth
O to chodzi, że nie jestem takim dorabiającym na 2 godziny dziennie, tylko mam pełnoprawną pracę (oprócz małych dzieciaków). No, bo siedzę w domu...Rozmawiam z nią o tych różnych sprawach. Albo wypiera, się albo deklaruje zmianę. Daje to tyle, co nic. No, ale może coraz mniej, bo słowa-słowami, ale nie widzę rezultatów.

Nie gra ewidentnie. Nie uważam, że to dobry związek. Nie zawsze jest źle, ale źle jest zbyt często. Mój błąd, bo nie powinienem się wiązać. Nie uchylam się od odpowiedzialności. Czasem pomarudzę anonimowo w necie.

@Slime Biegam wieczorami. Też czasem narzeka, bo musi wtedy położyć dzieciaki spać ,wykąpać, itp. Męczy mnie to już strasznie. Jakby nie dzieci to pewnie albo znalazłbym inną, albo zadyndał na sznurku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 17:15

avatar rafik54321
0 / 0

@michalSFS a próbowałeś innego zachowania?
Wykonuj wszystko czego ona od ciebie oczekuje, ale do połowy. Czyli umyj połowę naczyń, wypierz połowę rzeczy, odrób z dziećmi połowę lekcji. Nie będzie tobie mogła niczego zarzucić, bo swoje pół wykonałeś, a ona swojego nie. Lub wręcz nie pierz jej rzeczy. Nie sprzątaj po niej.

Ja ze swoją mogę się dogadać. Ja robię to czego ona robić nie lubi i odwrotnie. Nie umiem gotować, to nie gotuję XD. Za to myję okna, a ona tego nie lubi (bo jest niska). Znowu ja częściej jeżdżę na zakupy, ona robi pranie.
Tylko trzeba się po prostu chcieć dogadać :/ .

Chyba u kobiet (tj większości kobiet) wyrosło to na tym, że mogą się łatwo "podpucować" zabiegami kosmetycznymi i przesadnie podbudować ego przy użyciu mediów społecznościowych. Tworzy to w ich głowach przekłamany obraz własnej zaje*****i :/ .
Znam taką jedną. Wyszpachlowana bardziej niż 20 letni passat na wsi, i coś tam kręci po tik-toku. Uważa się za piękną i nieomylną, a tak na serio każdy uważa ją za pustą, tępą materialistkę XD.
Bo nic co mówi nie trzyma się sensu. Zresztą siedzi z chłopem 2 razy straszym od siebie. Ona go doi, a on wiadomo co. I gdyby się do tego przyznali to już pierniczył to pies, ich sprawa, tylko po co udawać że jest inaczej? XD.

@Loleth bo obwiązki trzeba potrafić podzielić. Tylko znowu ta "ponad połowa kobiet pracujących" o których wspominasz, równie chętnie wyciąga łapki po pieniądze :/ . Kobieta tak po prawdzie ma uprzywilejowaną pozycję w związku, zwłaszcza przy rozwodzie. Żeby facet dostał opiekę nad dziećmi i aby matka posłusznie alimenty płaciła - nooo waaayyyy.
Zresztą wspomniany przeze mnie powyżej plastik, również jest dzieciaty (nie z aktualnym facetem) i nie płaci mu alimentów od lat. Bo sobie po prostu poszła w długą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@rafik54321
Czasem tak ,ale to wynikało raczej z braku czasu niż premedytacji:)
Nie mówię, że nic nie robi, tylko robi rzadko, najczęściej byle jak a jeszcze lepiej "dajcie spokój, bo chcę odpocząć". Długi temat. Równia pochyła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@michalSFS to czas zacząć to robić z premedytacją. Skoro dla ciebie cała sytuacja jest problemem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Loleth
0 / 0

@rafik54321 Widzisz, a ja znam faceta, który narobił 5 dzieci i pracuje na czarno, a na dzieciaki nic nie płaci. Lawiruje jak chce, jakoś nie widziałam proporcjonalnie większej ilości kobiet, które idą do łóżka, siedzą 9 miesięcy w ciąży, zostawiają facetowi i idą dalej "Uchylając się" xDD
Faktycznie są mężczyźni, którzy chcą sprawować opiekę na nad dziećmi, tu się zgadzam. Połowa jednak tylko po to, żeby zrobić byłej partnerce na złość.
I zostaje tylko mały odsetek.

@michal54321
Cóż. Nie siedzę w Twoim związku, ale pisanie "Więcej zarabiam, to Ty więcej opiekuj się domem" mimo tego samego poziomu przepracowanych godzin jest okropną czerwoną flagą. Jest to tak samo chamskie i burackie jak faceci, którzy po pracy "Musza odpocząć" i zajmią się dzieckiem raz na miesiąc.
Jeżeli tylko tak Ci się w upływie żółci wylało i faktycznie czujesz się stłamszony, a pracujesz z domu. Weź laptop, wifi, dzieciaki i jedź do matki/babki/znajomego na tydzień. Przynajmniej nie będziesz musiał sprzątać po żonie. Wiem, ze to brzmi obcesowo, ale pomaga. Ewentualnie nie dotykaj rzeczy żony, niech sama robi xP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+24 / 28

bait czy nie ale "uderz w stół a nożyce się odezwą" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 13

I koniec przyjazni polsko - ukraińskiej. Jak widać nie tylko sprawa Wołynia dzieli Polaków w ocenie Ukraińców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 5

@konradstru powiedział sowiecki troll

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-5 / 9

@niemlody Wysyp rozwodów z żółto-niebieską flagą w tle to kwestia czasu. Co drugą rozwiedzioną kobietę będziesz mógł nazwać "sowieckim trollem" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 13:51

N niemlody
+3 / 3

@pawel_brzoz skoro "dałeś głos" to spytam. Czy na placu czerwonym nadal kradną rowery?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-1 / 1

@niemlody innej reakcji się nie spodziewałem. Mam nadzieję, że choć troszkę lepiej ci się zrobiło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-1 / 1

@konradstru a odpowiedz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
-1 / 13

Polska to stan umysłu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+3 / 3

@nielubiepisu powiedział bym raczej że "madka" to stan umysłu (albo w sumie to jego braku)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 0

@Duergh " Polska to stan umysłu" -" madki " " nie głosuję na Trzaskowskiego bo to takie samo zło jak duda" , " PO to takie samo zło jak pisowskie szambo, niech pis rządzi dalej, na rok przed wyborami " "pisowskie szambo ma nadal ponad 30 % poparcia" " winni politycy, nie społeczeństwo"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agnen67
-1 / 1

@nielubiepisu te 30% popierających pis to beneficjenci programów pisowskich. PO, KO, Razem to takie same szambo jak pis, ale jeśli przejmą władzę to zmienią beneficjentów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
0 / 0

@Agnen67 ,ludzie co z wami ? bredzisz , dajesz wygraną znowu pis-owi ,pis lubi pozytecznych idotów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 maja 2022 o 8:56

E El_Polaco
+14 / 16

Z moich doświadczeń na emigracji mogę stwierdzić, że tutaj część Polek ma mniemanie o sobie, jakby były ósmym cudem świata, niewiele sobą reprezentując.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bidford
+10 / 18

Karyny się zesrały :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pandoro
+2 / 6

Jak wiele Karyn i Grażyn nie wypowiada się o niczym, tak w przypadku Ukrainy bardzo dużo z nich głosi teraz ruską propagandę i przytakują trolom, a najbardziej krytykują uchodźców, a raczej Ukrainki przebywające w Polsce.... No cóż, wiele z nich i tak zostało już dawno spisanych jako stare samotne panny... żeby nie napisać inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-2 / 8

Bawi mnie myśl, że za chwilę co niektóre zapiekłe feministki, które w tej chwili są główną osią napędową bezkrytycznego wielbienia wszystkiego co ukraińskie, zrobią wielkie oczy jak Ukrainki poodbierają im facetów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S smirnofaus
+6 / 6

O co im chodzi przecież ciagle powtarzaja, że polscy mężczyźni są do niczego, to powinny się cieszyć że ukrainki ich sobie wezmą :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
0 / 2

Ciekawe że największy sukces w konfliktowaniu ruskie trolle osiągnęły nie w przywilejach, rynku pracy czy historii ale w zabieraniu babom chłopów xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maga1977
+3 / 3

W takiej masie kobiet jaka przyjechała do nas z Ukrainy na pewno jest jakiś odsetek takich, które będą szukały "sponsorów". Nie można generalizować.

Kilkanaście lat temu sporo Polek robiło dokładnie to samo na Wyspach. Szukało facetów, którzy zapewnią im byt i też nie miało wysokich wymagań. Angielki ich za to nie kochały oj nie. Żeby nie było wątpliwości, sporo - nie wszystkie, a i tak przyklejono nam łatkę ładnych i łatwych.

Jesli chodzi o ten konkretny post to uważam, że albo bait albo raczej prostytucja.Jakbym szukała poważnego związku to nie wstawiłabym takiej foty.

A jeszcze do tego, drogie Polki jeśli boicie się, że Wasz facet jest gotowy polecieć na takie ogłoszenie, to przykro mi to mówić ale nie macie zbyt wysokiego mniemania ani o sobie ani o Waszych partnerach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 0

@Maga1977
Myślę, że działanie ukierunkowane na hejt.
Trolling.

Normalne - nawet przy tej stylistyce (Ukrainki nawet świetnie wypowiadające się po polsku i tak trochę inaczej układają zdania) - nie wstawiałaby wzmianki o polskich kobietach. Do niczego to nie było jej potrzebne, nawet nabicie większego zasięgu nie tłumaczy tego. Jest nielogiczne niezależnie od tego czy szuka chłopaka,czy sponsora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KittySzczerbacka
+1 / 1

Jak Polki pchały się na zachód to szukały wolnych, niezależnych mężczyzn do ułożenia sobie życia. Na tle typowej Niemki były miłe, ładne i niewymagające. I to było ok. Zupełnie się nie dziwię bo teraz przyjechały dziewczyny które chcą tylko stabilizacji, są raczej uległe nie pchają się do walki o pracę , wolność oto, a co najgorsze są szczupłe. :) Taka prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
+2 / 2

Generalnie historia ma mocny ciąg dalszy, bo wiele komentarzy to rzeczywiście realne p0lki, które zarzucały, że tak wyuzdanego zdjęcia, żadna Polka by nie wrzuciła, z ogłoszeniem "szukam męża", a jak się okazało to na zdjęciu nie jest Ukrainka tylko Polka.
Jak pięknie napisał Duergh : bait czy nie ale "uderz w stół a nożyce się odezwą".
I jakiś miesiąc temu rzuciłem żartem wśród znajomych, że nigdy nie było tyle ładnych dziewczyn na tinderze (nawet go nie mam) to wśród gorących singielek poruszenie było ogromne ;)
Ale nie napalałbym się tak, że przeciętna Ukrainka jest mniej wymagająca od p0lki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 17:00

D dominik84
+3 / 3

Studiowałem na Ukrainie i tam spotykałem się z Ukrainkami, po studiach wróciłem do Polski i tu doznałem szoku zmiany jaka nastąpiła w Polsce podczas moich studiów, panny widziały tylko kasę i były jak wampiry energetyczne " związki mnie nie cieszyły " dałem sobie spokój. 3 lata temu dostałem fajna propozycję pracy na UA wyjechałem i poznałem swoją obecną żonę która jest moim wsparciem, i codziennie widzę jak patrzy na mnie z uwielbieniem i miłością

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+1 / 1

nawet jak to fake to przy innych Ukrainkach to ich propozycja znajomości to okazja, koniec z roszczeniami i monopolem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 maja 2022 o 18:28

T Tescior
0 / 2

świetnie zasłonięte nazwy kont, piękna robota ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
0 / 0

Troszkę pretensjonalne to ogłoszenie ale jak ktoś jest wolny i bez zobowiązań - zagadać powinien, a czemu by nie ? A wpisy "Karyn" niestety pokazują, że są niewiele warte, bo ze zrzędą nikt normalny nie wytrzyma. A dziewczyna przynajmniej szczera. Tyle że pewnie to prank.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R radbox
-1 / 1

Miałem żonę Ukrainke i nigdy więcej. Poza wzorowo wykonanym drutem nic sobą nie reprezentowała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem