Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
402 410
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
-4 / 4

@Olo156 ale co ma do tego jakiś "szewc", coś chyba innego chciałeś napisać? XD

A tak na poważnie gdybyś miał szefa, który przyszedłby w dwóch różnych butach do pracy to co byś zrobił? Doprawdy stanowiłoby to dla ciebie problem?

Problemem nie jest to, że facet z obrazka jest idiotą, bo wręcz przeciwnie (i to jest szkopuł że robi to z premedytacją), ale problemem jest to jak postrzega politykę i jak kieruje państwem z tylnego siedzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+3 / 3

@Tibr . Szewc to nawiązanie do idiotycznej wypowiedzi łgarza, którą najwyraźniej przeoczyłeś.
A jakbym miał za szefa kompletnego idiotę to szybko szukałbym innej roboty. A każdemu znajomemu odradzałbym kontakty z firmą kierowaną przez takiego ciula.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-2 / 2

@Banasik nie słucham go to mogłem przeoczyć, możesz przytoczyć?

No dobra nawet jakby był twój szef nierozgarnięty, gdyby Ci "krzywdy" nie robił, ale dobrze płacił, a firma by dobrze prosperowała to by Ci to przeszkadzało? Bo o tym piszę.
Natomiast w drugiej części piszę co by mnie wkurzało w potencjalnym szefie i co jest problemem de facto, nie to że włożył dwa różne buty, a jego sposób zarządzania państwem. I niejako to co napisałeś w drugim zdaniu nie odbiega w wydźwięku od tego co napisałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Banasik znaczy mówi chyba za autopsji o sobie, a teraz się nawrócił na socjalizm xD

No i to jest ten typ człowieka, którego nie chciałbym za szefa, bo tacy zawsze mówią o wspólnym dobru w celu wykorzystania innych; pracuje ciężej, zostań dłużej..., a i tak potem nie ma to znaczenia. Może mieć różowe włosy, chodzić w sukience wali mnie to, jeżeli jest fair wobec mnie, nie Januszuje, nie zarządza przez konflikt itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Mlody1987bydg
+3 / 3

Życzę wam wszystkim, abyście poznali kogoś, kto będzie na was patrzeć tak, jak Mateusz na Jarosława

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmam
-1 / 1

szewc?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem