Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
219 236
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C ciomak12
+9 / 11

@gabaryna99 Wydrukowany obrazek to sobie możesz mieć na koszulce. Tatuaż teraz może mieć każdy. Oczywiście nie każdy tatuaż coś znaczy a raczej większość nie znaczy praktycznie nic i ma charakter wizualny, co nie zmienia faktu ze jest to nadal tatuaż.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+1 / 3

@gabaryna99 Byłem ostatnio w yakuzie i było bardzo fajnie. Były bąbelki. Mając na względzie fakt, że była tam woda, to uznaję, że byłem również marynarzem, ale... nie mam tatuażu. Czułem, że coś robię źle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
-1 / 1

@ciomak12 Konkretnie, to co się teraz dzieje, to jest patologia w dziedzinie tatuażu. Coś takiego, jak płoty przy głównej drodze na wjeździe do Redy i Wejherowa (patologia reklamy).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+1 / 1

@daclaw Jak dla mnie jest to odzwierciedlenie naszych bazowych instynktów. Otóż szliśmy z kulturą coraz wyżej i wyżej. Pokonywaliśmy kolejne bariery czy to dyskryminacji, rasizmu i wojen religijnych. Pracowaliśmy na rzecz coraz doskonalszych systemów jak demokracja konstytucyjna, gdzie konsytucja dla mnie pełni rolę Boga czyli najwyższych wartości. I do tych wartości dopiero tworzymy prawo.

I już zbliżając się do końca gdzieś coś poszło nie tak. I nagle upadają wartości. Z esejów i traktatów filozoficznych wracamy do pisma obrazkowego(memów). W społeczeństwie wracamy do plemiennych struktur opartych na płci, rasie, orientacji seksualnej(zamiast na narodzie, czy systemach wartości). Zaś wygląd powraca do tego co było kiedyś czyli np że szlachta w anglii nie pracowała w polu więc miała białą karnację. I KOŃCZĄC dziś rolę tej białej karnacji przejmuje botoks - powiększone usta, piersi, tyłek. Tak zeby móc odróżnić się wyglądem.

I tak jak pochodną białej karnacji była praca w rękawiczkach i kapeluszach by uniknąć opalenizny. Tak tutaj są tatuaże gdzie chodzi o odróżnienie się fizyczne od innych. Prosty zwierzęcy instynkt. Być innym z wyglądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+1 / 3

Z tych samych powodów dla których inni pytają ich dlaczego mają dzieci i kredyt. Ludzi wiecznie dziwi że inni ludzie podejmują inne wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem