Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

A tak dziś wygląda Odessa. Ludzie korzystają z życia mimo znaków, że na plaży lub w wodzie mogą być miny, a co jakiś czas słychać alarm przeciwbombowy

0:29

www.demotywatory.pl
+
193 200
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X Xajonek
0 / 4

Taka zabawa na plaży że aż można się rozerwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TakHedaPL
-1 / 5

Wojna? Ciekawe.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D konto usunięte
-1 / 1

@TakHedaPL Z tego co mi wiadomo to do desantu w Odessie nie doszło więc w czym problem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TakHedaPL
-2 / 4

@diverus Problem w tym ze caly kraj i spolecznosc miedzynarodowa rusza z wielka pomca Ukrainie. Przy granicy z Polska sa banery ( od strony Ukrainskiej) " NIE UCIEKAJCIE WALCZCIE" - a tutaj ...... Mezczyzni siedzacy na laweczkach z telefonami w reku.... Serio i tak wyglada kraj porgazany w wojnie? Widac ze Nawettam ukraincy maja wyje......ane na swoj wlasny kraj a Polska uprawia polityke romantyczna. Juz zosatlismy sami z Finladia i Gruzja bo nie placilismy za gaz a Niemcy i caly zachod pootwieraly konta w rublach i zbijaja inflacje. A na polakach testutje teraz ile wytrzymaja -zaraz inflacja dobije 15% juz mamy zapowiedziane blizej 20%. Ceny za gaz i energie leca do gory a my - BIEDNA UKRAINA ola boga ...... Na jesien bedziemy ludzie beda zebrac o pieniadze i jedzenie w Polsce na skale niespotykana do tej pory. Nie wspomne o oddaniu sprzetu wosjkowego i rozbrojeniu polskiej armii. Niby stare T72 ale byly - a nie mamy nic w zamian. Wiec jak Ty nie widzisz w czym problem to przeraza mnie to. Rozumiem za zaraz wyzwiesz mnie od onucy rosyjskiej - bo zawsze tak jest jak sie nie ma argumentow tutaj. Dla mnie caly ten konflikt to szopka medialna - tylko zwykli ludzie gina a biznes sie kreci dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
0 / 0

Nie wiemy, jakie ci ludzie mają doświadczenia. każdy organizm potrzebuje chwili luzu między momentami walki. każdego z nas można by ocenić jako nieroba, pokazując zdjęcie robione, kiedy odpoczywa. A tylko część z nas jest nierobami. Chyba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T TakHedaPL
-2 / 2

@Arts29 otoz to !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 0

Ta mentalność dzisiejszych Ukraińców i bieżąca sytuacja u nich w kraju przypomina mi trochę dekadentyzm lat 20-ych. I piosenkę "Ta ostatnia niedziela". Życzę im niespełnienia czarnych wizji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem