Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
70 80
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C ciomak12
0 / 2

Nie chodzi o program, ale o dobór piosenek względem kolejności i publiczności. Choć lepszy program się przydaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
0 / 2

No czasy Winampa to się skończyły już wiele lat temu, teraz używa się innych programów (które np. automatycznie wyrównują tempo i przechodzą płynnie i bez ciszy z jednego kawałka na kolejny), ale idea demota słuszna, bo gramofony czy cd już służą bardziej jako dekoracja a muza leci z laptopa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2022 o 19:24

avatar Grzegorzkonopacki1
0 / 2

@antyfrajer programików i laptopa używają amatorzy (dzieciaki) człowiek,który ma miano dj a gra w prawdziwych klubach korzysta z odtwarzaczy oraz mixera i to jest podstawowy zestaw,który kosztuje majątek!!! Inaczej się nie da. (Znaczy niby da ale wszystko inne to poprostu partactwo). Ponadto być dj-em to znaczy mieć słuch,ogromną wiedzę muzyczną,talent do budowania atmosfery w klubach, to poprostu trzeba czuć całym sobą i poświęcić temu całą energię... w przeciwnym razie będziesz puszczaczem muzyki,zmieniarką...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antyfrajer
-1 / 1

@Grzegorzkonopacki1 No właśnie o tym jest ten demot.Pozostało może jeszcze trochę dinozaurów co puszczają muzę jak dawniej, ale reszta idzie na łatwiznę bo liczy się kasa. Natomiast atmosferę to buduje taki dj skacząc, klaskając czy udając, że coś tam słucha na słuchawkach.
Każdy dj będzie zaprzeczał tak samo jak wiele zespołów nie przyznaje się do grania z play-backu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
-1 / 1

DJe istnieli grubo ponad 20 lat przed Winampem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Grzegorzkonopacki1
-2 / 2

No cóż... widać autor tylko po wiejskich remizach balował skoro tylko takie ma wyobrażenie o pracy dj-a

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cinek82
+1 / 1

Era Winampa nie minęła. Ja jestem DJem z ponad 20 letnim stażem. Grałem w małych klubach obecnie gram na okolicznościowkach. Zaczynałem na kasetach, zdarzyło się dwa razy na szpulówce grać, potem płyty CD teraz kontroler mcx 8000 ale z pendrive plus na 3 kanale wpięty laptop z nieśmiertelnym Winampem. Używam go do ewentualnego dogrania piosenki której nie mam na pendrive lub do grania w przerwach "na jednego"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem