Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
387 394
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konto usunięte
+7 / 7

Klasyka propagandy.
W wyścigu prezydenta Rosji z prezydentem USA zwyciężył prezent USA.
W Russia Today:
Nasz prezydent przybiegł jako drugi. Prezydent USA był przedostatni"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
0 / 2

I nie zapominajmy, że w USA bez zmian.

Murzynów bijo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
0 / 6

Ale pomyślcie, jaki poziom paniki musi panować w PiS, skoro płacą już za tak idiotyczne materiały…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@13Puchatek Ale takie idiotyczne materiały są od lat.... paski tvp to jak tylko PiS dorwał się do władzy to zaczęły wyglądać jak paski z generatora propagandy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
1 13Puchatek
-2 / 2

@Pasqdnik82

Mam wrażenie, że to jednak postępuje. Jasne, że to od dawna jest propagandowe szambo, ale od pewnego czasu to jest jednak równia pochyła - jak już człowiek myśli, że głupiej się nie da, to Jacek Kurski mówi "…potrzymaj mi piwo!".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Yacol212
+2 / 4

Przecież to takie standardowe w przypadku neobolszewików z pis i ich propagandowych mediów. To co jest objawiane w TVP to nic innego jak klasyczny whataboutyzm. Zaczeło się od "... tak ale za czasów Tuska..." albo "... tak ale za czasów platformy obywatelskiej" a dzisiaj jest "... tak ale w Niemczech...", "... tak ale w EU...". Ktoś jest jeszcze na tyle tępy żeby pisiorów czy wałów z solidarnej polski nazywać prawicą? Oni mają tyle wspólnego z prawicą co kozia dupa z kapturem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Kasztan528
-3 / 5

Czyli mają nie pisać że w Francji jest najwyższa inflacja od 37 lat tylko dlatego że u nas jest 2.5 razy wyższa? Nie napisali że w Polsce jest lepiej, nie skłamali chyba bo nie znalazłem inflacji z przed 1987 (nie starałem się jakoś specjalnie), ale są też inne media które o tym napisały.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-3 / 5

Ok, a konkretnie? Bo na rmf akurat mówili o Niemcach że mają największą inflację od kilkudziesięciu lat a w Polsce od bodaj 25, wszędzie przedstawiają takie porównanie.
(ze szparagami mają już problem chyba od 3 lat, brak chętnych na zbiory, pomimo 2mln czarnych chłopów w silę wieku których zaprosili, więc ceny dość mocno poszły w górę)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem