Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
69 73
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Eaunanisme
+4 / 4

*Świat w 2011*: Katastrofy naturalne w różnych częściach świata i idące w tysiące liczby ofiar, rewolucje w świecie arabskim, które na długie lata zdestabilizowały region i przyczyniły się do rozkwitu terroryzmu, wojny w Syrii, kryzysu migracyjnego w Europie i powstania państwa islamskiego, groźba skażenia nuklearnego w najpoważniejszym kryzysie od czasu Czarnobyla, co de facto doprowadziło do załamania rozwoju energetyki jądrowej, wzrostu nieufności wobec tego sektora energetyki i formalnego cofnięcia transformacji energetycznej prawdopodobnie o dekady, zamachy bombowe z dziesiątkami, jeśli nie setkami ofiar.

*Jakieś dziecko na demotach w 2022*: Oh nie. Masło po 7 złotych i każą siedzieć w domu, jak się ma kaszel. Co za straszne czasy!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 31 maja 2022 o 16:01

S Skar2k19
+1 / 3

sprostowanie: nadciąga kolejna pandemia (małpia ospa), wojna na Ukrainie wywołana przez putina może trwać dłużej niż zakładano (i dobrze i źle, dobrze że sie bronią źle że tak długo) inflacja niby prawie 14% ale ceny 2x tyle się podniosły, i co najgorsze według ankiet dalej prowadzi pis i kolejne wybory na prezydenta wygrał by Vateusz największy złodziej i niszczyciel Polski ... o czymś zapomniałem ? a tak to tylko w Polsce i na Ukrainie złe wieści ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem