Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
2:18

Atak złego ducha i wyganianie szatana podczas adoracji w Czatachowej

Polska, XXI wiek, kościołowane

www.demotywatory.pl
+
137 157
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar okiem_inteligenta
0 / 4

Zabobon i ciemnota. to zaklęcia w innych językach są bardziej skuteczne?
Na gawiedzi na pewno robi wrażenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 czerwca 2022 o 14:57

M MG02
+3 / 5

I co przegonili tego złego ducha i szatana, bo nie wiem czy mam wakacje planować, czy będą w lipcu przedterminowe wybory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+2 / 10

Bawi, dopóki człowiek nie zda sobie sprawy, że - jeżeli to wszystko nie jest oczywiście starannie wyreżyserowane (a często nie jest) - to taka osoba naprawdę cierpi.

Schorzenia psychicznie (99% "opętań) potrafią absolutnie zresetować człowieka.
Celowo napisałem 99%, bo znam sprawę ciut troszkę szerzej.

Znam dość dobrze psychiatrę, do którego często trafiają pacjenci odesłani na obserwację "zleconą" przez księży egzorcystów. Tutaj też mała uwaga: księża-egzorcyści, to paradoksalnie nie są przypadkowi ludzie, którzy wychodzą z założenia, że na wszystko zadziała kilka wersetów z Biblii i woda święcona. Są świadomi, że gros tych przypadków, to efekt chorób.
Tym niemniej, wracając do mojego kolegi, opowiadał mi kiedyś przy piwie, że było w jego dotychczasowej karierze parę przypadków, których nie potrafił wyjaśnić za pomocą zdobytej wiedzy. Zaznaczył oczywiście, że wiedza medyczna ciągle jest rozwijana, ale stwierdził jednocześnie, że coś w rodzaju "pierwotnego zła" (niepodatnego na różne religie i wierzenia) rzeczywiście istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
0 / 0

@Ashardon Tu masz rację - KK nim podejmie decyzję czy ktoś jest opętany lub czy mamy do czynienia z jakimś cudem typu krwawiący pomnik zleca ekspertyzę specjalistom nie związanym często nawet w jakikolwiek sposób z KK ( czyli nawet Ateiści mogą prowadzić badania), by mieć stuprocentową pewność, że ma się do czynienia z siłami nadprzyrodzonymi, by się nie zbłaźnić - bo afer KK ma już po sam sufit.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
+1 / 1

O, na tym nagraniu słychać, w jaki sposób członkowie KK, którzy nie zgadzają się na nieuczciwość i pedofilię w swojej organizacji, walczą z tym.

Oni wierzą, że Bóg to załatwi, jeśli będą żyć zgodnie z jego (w ich przekonaniu - najlepszym) prawem. Wierzą, że jest on osobą realną i może to wszystko zmienić. Z ich perspektywy ta postawa (modlę się za wszystkich i robię jak najlepiej w swoim ogródku) nie jest biernością wobec mafijnych poczynań części władz KK.

Rozumiem, że ateiści nie mogą zaakceptować takiej postawy szarych ludzi z KK, ale zapewniam, że jest wśród nich grono osób które naprawdę chcą dobrze i podejmują wiele korzystnych dla społeczeństwa działań. Niekorzystne działania, z powodu błędów poznawczych, którymi obciążone jest myślenie każdego człowieka, także podejmują. No i swoje inne wady także mają. Niemniej, naprawdę nie jest tak, że wszystkim w KK wisi to, co złego się w nim dzieje. Wiem, bo tam byłam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar d4rek
+2 / 6

Nie rozumiem, póki nikt mnie nie przymusza żeby w tym uczestniczyć to nie mam z tym problemu. Niech sobie wypędzają co tam chcą u jak chcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
+4 / 4

@d4rek Ale niech to robią za swoją kasę !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar d4rek
+1 / 1

@ludek_z_lasu oczywiście, państwo nie powinno sponsorować kościoła...ani 500+ ,ani mieszkanie+ ,ani 13 i 14, ani TVP...i tak można wymieniać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 2

@d4rek Z tym jest taki sam problem, jak z "medycyną niekonwencjonalną" i homeopatią. Ludzie wierzą szarlatanom, łykają placebo, podejmują jakieś gusła (za ciężkie pieniądze, żeby nie było), rezygnując z normalnego leczenia. Tutaj mamy to samo zjawisko odnośnie chorób psychicznych. Bo to chyba jasne, że tzw. "opętaniem" nazywano właśnie choroby psychiczne, gdy jeszcze nie wiedziano czym są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
-1 / 1

Widać właśnie skutki jak papież nakłada ekskomunikę i klątwę, od razu zaczęły się demoniczne opętania ale najgorsze będzie jak ich wywala z roboty i wyrzucą z należącej do kościoła własności

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bazyl73
+1 / 1

Jak to jest? U nas opętania, demony, szatany, egzorcyści... A wystarczy pojechać kawałek na zachód i juz nie ma! Nie ma opętań, nie ma rogatego, który w niewinne ciała wnika i duszyczki zniewala! Jak to możliwe, że od 1978 roku w Niemczech nie potrzebują egzorcyzmów? Szatan odpuścił temu narodowi? No bo przecież nie może mieć z tym nic wspólnego, że w tymże roku skazano księdza za egzorcyzmy, które zakończyły się śmiercią Anneliese Michel? Przecież tak błahy fakt jak skazanie nie spowodowałby, że tamtejszy episkopat się spietrał i zakazał tego jakże potrzebnego i oczywistego zabiegu zbawiennego dla duszy i wspaniałego dla ciała opętanej osoby!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sylweriusz83
-1 / 1

@bazyl73 Wydaje mi się, że chodzi o to że na Zachodzie mamy kraje zlaicyzowanej, gdzie egzorcyzmy na nikim nie robią wrażenia lub nie aż tak dużego jak w krajach katolickich. Dlatego też nie nagłaśnia się tego w mainstreamowych mediach. W Polsce gdzie niestety KK sprawuje zarówno rząd dusz jak i ciał - poprzez wpływy polityczne - takie rzeczy mają duży wpływ na opinię publiczną. Co mnie boli, bo jako katolika bolą mnie te przekręty i ich tuszowanie. A to wideo uważam za wyreżyserowane, choć muszę dowiedzieć się więcej na ten temat by wydać neutralna opinie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hornecik
0 / 0

Ciemnota

Odpowiedz Komentuj obrazkiem