Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
109 128
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W witlanz
+5 / 13

Bart Staszewski to ten który sam przykrecal tabliczki " strefa wolna od lgbt" do nazw miast na znakach drogowych a potem robil sobie na och tle zdjecia i te kłamstwa publikował siejąc dezinformację zbierajac poklask i kasę od stosownych sponsorów?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukas1121
+5 / 13

@witlanz tak to ten sam Pieniacz który szuka rozgłosu i ciągnie kasę od środowisk pro lgbt. To taka sama mafia ci zieloni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 4

@witlanz @lukas1121 przeczytałam ten tekst z źródła. Jedno co mi się rzuciło to brak konsekwencji i hipokryzja. Jak dziadek zamalował plakaty sprayem to według dziennikarzy gazety (i jak mniemam autora demota) akt wandalizmu, przy czym mazanie po kościołach to był dla tych samych dziennikarzy akt wzburzenie.
W tekście znalazłem cytat "– To, co przeraża, to właśnie to, że zaczęliśmy żyć w świecie, w którym zatarta została granica między normą a patologią, między prawdą a kłamstwem, między dobrem a złem. W tym świecie to, co mierne, to co słabe, to, co jest brzydotą, zyskuje swoje prawo i przywilej obecności – zauważył ks. Bortkiewicz. " podany jako przykład pogardy dla LGBT, czyli i piszący i czytający nie rozumieją czym jest pogarda, a czym jest nietolerancyja, brak akceptacji wobec konkretnej postawy życiowej.
Potrafię zrozumieć, że kogoś to boli, natomiast oczekiwanie, że ktoś nie będzie mógł wyrażać swoich opinii to jest dążeniem do zamordyzmu jedynej słusznej prawdy.
Nie muszę się zgadzać z kimś z czyimiś poglądami, mogą mie one nawet w pewien sposób ranić ale to nie oznacza zgody na kneblowanie mu ust tylko dlatego, że się z nim nie zgadzam jest niczym innym jak totalitaryzmem.
Dramatem jest to, że takie "tolerancyjne i postępowe" środowiska nie mają problemu z mówieniem o innych z pogardą nazywając kogoś "katotalibem" (nie istotne czy słusznie czy nie) ale jak ktoś im coś powie to "płoną" jak płatki śniegu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W witlanz
+2 / 6

@PMY
Dlatego ci co tak myślą mogą kłamać.
A ci co tak nie myślą nie mogą mówić co myślą.
Słabe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 10

@PMY to, że coś występuje nie oznacza normy lub powrzechności, a tyko tyle, że występuje.
Warto by było podać źródło badań na których oparty jest ten artykuł inaczej nosi znamiona felietonu.
Co do opisanego podgatunku szympansów, to ich główne zajęcie to kopulowanie, właściwie oprócz jedzenia to uprawiają tylko seks więc generalnie jest dość specyficznym gatunkiem naczelnych. Jeżeli autor go podaje jako przykład upodabniający w zachowaniach do ludzi to muszę przyznać odważna teza w kontekście rozmowy o homoseksualiźmie.
Dalej pingwiny opinia oparta o kilka przykładów w ogrodach zoologicznych, ale autor pominął fakt, że gdy pojawiła się samica to romans prysł. Homoseksualizm wśród zwierząt nie jest wynikiem pociągu do tej samej płci, a w większości zwykłym rozładowaniem napięcia seksualnego w skutek braku obiektu płci odmiennej. W stadach zwierząt często panuje hierarchia, gdzie kopulować z samicami może tylko przywódca stada więc pozostałym "młodziakom" musi wystarczyć zabawa ze sobą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 czerwca 2022 o 11:39

T Tibr
+2 / 2

@PMY no dobrze przykład z tego artykułu "U niektórych gatunków samce mylą się aż w 85 proc. przypadków. Naukowcy uważają, że najczęściej przyczyną jest to, iż stawonogi nie potrafią rozpoznać płci partnera. Może być np. tak, że na ciele samca zostały substancje zapachowe wyprodukowane przez samicę, z którą wcześniej kopulował. Wówczas staje się on atrakcyjny dla innych samców i kłopot gotowy"

Był taki reality show There’s Something About Miriam generalnie chodziło o to, że zwycięzca programu miał otrzymać w nagrodę kasę i tytułową Miriam, wszyscy uczestnicy zabiegali o jej względy, mieli z nią randki dochodziło do pocałunków ... na samy końcu programu okazało się, że Miriam ma penisa co było szczególnym szokiem dla zwycięscy, czy można by wyciągać wnioski o homoseksualizmie uczestników, a zwłaszcza zwycięzcy?

Inny w więzieniach dochodzi do gwałtów na więźniach przez innych więźniów, czy oznacza to, że gwałciciele, a tym bardziej ich ofiary są homoseksualistami?

Aby rozmawiać uczciwie o tym należałoby rozróżnić jednak same akty homoseksualne od homoseksualizmu. Żeby była jasność nie mam na celu potępianie homoseksualistów czy odnoszenie się do nich z pogardą, tylko nie zgadzam się z uproszczonym modelem i wyciąganiu na tej podstawie daleko idących wniosków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
-2 / 6

Bartuś niech nadrobi zaległości z biologii i dowie się wreszcie do czego służą poszczególne części ciała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 4

Ten wniosek nic nie da. Nie ma to jak składać wniosek na PISowkie radio do PISowskiej KRRIT. Ale jak władza wróci w normalne ręce, to PIS, PISowskie przybudówki, bojówki i ich media zdelegalizuje się za sianie nienawiści. W innych krakach taki PIS by nawet dzialać legalnie nie mógł. Podobnie ich media.

Jeśli w porę nie zareagujemy na ogrom PISowskiej nienawiści, to.możmy mieć powtórkę Holocaustu. W Niemczech też zaczęło się od nienawiści, dyskryminacji i mówienia, że Żydzi, Romowie, Słowianie (w tym Polacy), honoseksualiści to nie ludzie. A skończyło się na obozach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W widal
0 / 0

Czy to normalne, że o LGBT mówią mężczyźni w sukienkach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem