Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
919 926
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A adi011290
+12 / 16

@tomek_s Jak już chcesz być taki czepialski to rekord wynosi 74 i został ustanowiony przez czesko-amerykańską tenisistkę Martine Navratilovą w 1984 roku. Oczywiście Iga wygrywając z Cori Gauff, pobiła rekord wygranych meczów z rzędu w XXI wieku. Trzeba jednak brać pod uwagę, że czasy w których gra Iga i w których grała Martina to są zupełnie dwie różne bajki. Nie umniejszając sukcesów obu Pań. Brawo 1ga! Jazda!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
+7 / 9

@tomek_s
Przecież wyraźnie i po polsku jest napisane, że pobiła "rekord Sereny", a nie rekord świata lub rekord Djokovica!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+5 / 9

@tomek_s A weź idź i spie#@#j ... Jeszcze czekam na tych Januszy sportu, co będą mówić, gdzie popełniła błąd i jak powinna grać ... Dziewczyna zapi#@# od rana do wieczora pod okiem trenerów i psychologów, a jakiś kaczy ch@j w biedronce będzie mówił jak powinna grać (to akurat dzisiaj słyszałem) ... Dziewczyna osiągnęła sukces i gratuluję ze szczerego serca. I pozdrawiam wszystkich, którzy też bezinteresownie są zadowoleni, że Polska jest na językach całego świata (w pozytywnym znaczeniu)
@adi011290 @Whojovy_koordynator @sfzgkkp

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+1 / 7

@tomek_s chodzi mi bardziej o coś innego ... Dziewczyna zdobyła Turniej. Za chwilę rodzice będą za uszy ciągnąć dzieci na trening tenisa ... etc. etc. Naginanie rzeczywistości i ch@j wie czego jeszcze. Cieszę się, że wygrała ale szybko o niej zapomną polaczki, jak tylko zacznie przegrywać (przykład Małysz). Jedyny moment, kiedy czuję radość i dumę z bycia Polakiem, to kiedy właśnie widzę sportowca na pierwszym miejscu i hymn, który słyszę podczas ceremonii nagradzania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
-1 / 7

Dobrze że nasz wspaniały premier pINOKIO podarował jej rakietę gdy była w wieku przedszkolnym. Brawo Iga!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zdenek117
+2 / 4

@wiesiu73 Zapracowała na to.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E endrju35
+6 / 6

Kur... jakie przytuliła, zapracowała na to. Przytulają to nieroby z ⁵⁰⁰+ i innych socjali . ALE SIE WKUR#!3M

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+6 / 6

@endrju35 szkoda nerwów na debili... niech wygra jeszcze kilka Szlemów to może mu pompka pęknie z zawiści i jednego debila mniej będzie :) Dla mnie to niech zarobi jak najwięcej za każdy turniej w którym bierze udział :) Trenuje ciężko, ma zapewne też talent.. więc dlaczego nie? Mnie już przesały interesować te tamaty ile jaki sportowiec "przytulił" za to czy za tamto.. .uodporniłem się na to gdy się tacy debile pojawili jak Adam Małysz zaczął odnosić sukcesy i wygrywał zawody, PŚ, 4 skocznie i inne... i zawsze było "ciekawe ile ten dekarz przytulił"... a teraz zawiść i frustracja takich kretynów jest jeszcze większa... bo jednak tenis.. jest sportem o wiele bardziej dochodowym dla zawodników niż skoki narciarskie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MaciejG1975
+4 / 4

Zajebiscie Iga. Fantastyczna robota. Gratulacje!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bilutek
+2 / 4

To są demotywatory. Ludzie chyba zapomnieli co to znaczy... Poza tym to nie wiadomości sportowe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MagdalennaMagdalinska
+5 / 5

@bilutek zależy jak na to spojrzeć. Patrząc po komentarzach, niektórych demotywuje fakt, że ktoś w wieku 21 lat osiąga sukces, sławę międzynarodową i przytula miliony dolarów, a oni w tym czasie mieszkają z rodzicami, zarabiają najniższą krajową i wyładowują frustrację na tym portalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 2

@MagdalennaMagdalinska jesteś niesprawiedliwa. Ja też kiedyś zarabiałem najniższą krajową, mieszkałem kilka lat z rodzicami... ale frustracji nie wyładowywałem na demotywatorach, ani nigdzie indziej :D W zasadzie niewiele rzeczy mnie frustruje.. no może poza pewną sprawą, ale to polityczna sprawa więc ją tutaj odpuszczę. A Idze życzę jak największych sukcesów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 czerwca 2022 o 20:50

N next_1
0 / 0

to 2 razy wygrała w tym tygodniu? przecież 5 dni temu też wygrała

Odpowiedz Komentuj obrazkiem