Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
265 272
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar WarzywSKA
+5 / 9

Musisz nadrobić filmografię - cytat jest z "Wielki Szu"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rubberduck13
+2 / 2

@WarzywSKA Ależ oczywiście, że to słowa Szu. Dolny cytat w gwiazdkach odnosi się do innego aspektu demota. I do innego filmu :) Miłego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nr8
+1 / 1

@WarzywSKA oj problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego? Mozesz nadrobic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+3 / 11

To teraz bardzo mnie ciekawi reakcja damskiej części społeczeństwa.
Jakby na plaży widziały ciacho "z wielkim pytonem" a w sytuacji podbramkowej cyk, a tu mały fistaszek XD.
To co? Nie miałoby to znaczenia? Czy jednak by się poczuły oszukane?

Niósł wilk razy kilka - ponieśli i wilka ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
-2 / 14

@rafik54321 Jak typowy facet uważasz, że panie oceniają facetów wyłącznie po wielkości członka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 13

@katem tak jak typowa kobieta uważa że facet ocenia wyłącznie po wielkości biustu...

Być może nie jest to kluczowe kryterium, ale nie jest ono bez znaczenia. I skoro patrząc widzisz okazały element ciała, a w sytuacji nagiej wychodzi że jednak owy fragment nie jest nawet przeciętny, to można się poczuć oszukanym.
Jak patrzeć na taką osobę w kategoriach przyszłego związku, skoro już na dzień dobry okłamuje partnera takimi wstawkami? Bardzo prawdopodobne że taka osoba będzie po prostu kłamać na każdym kroku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G goff
+3 / 3

idziesz na balety wyrywasz piękna laskę a rano bez mejkapu puszupa i gaci wyszczuplających nie idzie poznać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
+2 / 2

Sprawdziłem i ludzie nawet to kupują :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
0 / 2

Na litość. Za moment te wkładki staną się tak popularne, jak obecnie push up w staniku i po prostu wszyscy będą wiedzieli, że nie można nic wnioskować na temat wielkości i kształtu danej części ciała na podstawie tego, co się widzi. Kiedyś kobiety nosiły poduszki na pośladkach i wyglądało to karykaturalnie, ale z pewnością nikt nie miał pomysłu, żeby pod suknią spodziewać się ciała o takim kształcie, jaki prezentuje się w sukni. Jak jakaś moda wchodzi, to zawsze na początku wydaje się dziwna.

Pozwolę sobie zauważyć, że nie spotkałam się nigdy ze sporami wokół poduszek w barkach, wszytych w ubrania, aby zamaskować opadający kształt ramion (tak jakby był w czymś gorszy od bardziej kwadratowego).

Ja mam maleńki biust i lubię jego maleńkość ze względów zarówno praktycznych, jak i estetycznych (tj. podoba mi się on wizualnie i jest wygodny w codziennym życiu), czasem noszę cienkie staniki, a czasem ze stosunkowo niewielkim piankowym wypełnieniem. Wielkość biustu nie jest dla mnie tajemnicą, ale nie mam zupełnie nic do tego, że są osoby, które w stopniu znacznym wizualnie powiększają biust lub pośladki, noszą peruki, farbują włosy, doklwejają sztuczne rzęsy i robią cokolwiek zechcą ze swoim wizerunkiem. Nie mam także nic przeciwko męskim makijażom. A i te wstawki do majtek nie są dla mnie problemem, dopóki nie wyglądają tak przerażająco i nie są wykorzystywane przez takich zbrodniarzy, jak w Mechanicznej Pomarańczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tristris
+1 / 1

@rafik54321
czy ja kobieta muszę przypominać, że wielkość w spoczynku niekoniecznie coś mówi o wielkości w akcji? Zakładam, że Panowie po plaży nie chodzą w wiecznej ekscytacji...
Obnażając się przed innymi fizycznie, ale i emocjonalnie zawsze ryzykujemy, że komuś coś się nie spodoba. I trudno. Trzeba szukać dalej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@tristris "Zakładam, że Panowie po plaży nie chodzą w wiecznej ekscytacji..." - raczej jako kobieta nie jesteś świadoma tego, że długość członka w spoczynku jest dość mocno uzależniona od temperatury otoczenia.
Jeśli jest chłodno, będzie mniejszy. Jednak nie trzeba wielkiej ekscytacji aby osiągnąć rozmiary atrapy z demota. Taki stan niektórzy faceci mogą mieć jako "normalny".

"Obnażając się przed innymi fizycznie, ale i emocjonalnie zawsze ryzykujemy, że komuś coś się nie spodoba." - nie o tym był demot. A o tym czy takie "oszustwa" są uzasadnione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem