Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
51 63
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
0 / 2

Ciekawe jest to, że dziś prędzej przejdzie i wywoła mniejsze oburzenie komentarz typu: "(...jakaś długa wiązanka, im więcej przekleństw, tym lepiej...) jakąś mniejszość" niż komentarz, w którym wyśmiejesz (nie obrażając) jakiegoś nawiedzonego fanatyka, który kompletnie ma gdzieś to, co dzieje się u nas, "bo wojna".

Na mnie raz, na tego typu forum taki oburzył się, że "jak mi nawet nie wstyd narzekać na ceny paliwa i ogólnie infalcję, gdy na Ukrainie jest wojna i ludzie giną, a ja o cenach".
Potem wojna się skończy, Ukraina dostanie na pewno sporą pomoc na odbudowę, dzięki czemu podniesie się szybko. My z tych strat gospodarczych prędko się nie wygrzebiemy. A wtedy fanatycy będą w szoku "kiedy ten kryzys przyszedł". PISowi ta wojna spadła z nieba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
0 / 4

@Cammax @MatN90 Miałem tu to samo. Gdy wojna się zaczęła, część osób strasznie jechała po Konfederacji. Czasami mi się nie chciało, jednak przy wyjątkowych głupotach tłumaczyłem (ze spokojem i bez wyzwisk) błędy w logice niektórych osób (np przypominałem, że Korwin bezpośrednio na tweeterze nazwał Putina szaleńcem, który popełnił ogromny błąd, więc ciężko aby go gloryfikował).

W efekcie dostałem shadow bana, ponieważ administracja zapewne nie była wstanie napisać mi co zrobiłem źle, jednak i tak postanowili mnie uciszyć. Mogłem pisać komentarze, jednak tylko ja je widziałem. Innym nie wyświetlały się nawet na moim własnym profilu, odpowiedzi do ludzi także nie były wyświetlane. Kilka maili z zapytaniem co i dlaczego (oczywiście bez odpowiedzi) i również bez żadnego słowa zdjęli mi bana po jakiś 2-3 miesiącach.

Jak ja nie znoszę takiej tchórzowskiej cenzury ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2022 o 10:46

avatar Cammax
+1 / 1

@TheAvatar322 ja też nie znoszę. Rozumiem gdyby ktoś np. Nawoływał do przemocy, ale bez przesady. Co najlepsze, konta najbardziej nawiedzonych fanatyków działają normalnie. Podobnie z politykami. W zasadzie to tylko Trump miał bana. Inni, np. Pawłowicz nie takie rzeczy piszą i nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 czerwca 2022 o 22:56