Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
183 212
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+6 / 16

No nie wiem. Według pislamistów i katotalibanu już samo używanie prezerwatyw to zabójstwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rogulek12
+2 / 2

no nie do końca, bo tylko w ciąży mozna zrobić aborcję więc odpowiedź byłaby dobra. twój tok myślenia jest błędny, co nie zmienia faktu poziomu inteligencji w tym programie....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+1 / 9

@Rydzykant Skąd pomysł, że odbiegasz od przeciętnej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-4 / 6

@Eaunanisme
A kto powiedział że ja odbiegam od przeciętnej? Tylko wskazałem na błędne użycie przedrostka "w". Chyba rozumiesz, że nie można zrobić aborcji i nadal być "w ciąży".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+1 / 1

@Rydzykant
ty też zbytnio nie błyszczysz: nie ma przeciwwskazań, żeby kobieta lekarz wykonała zabieg aborcji, co czyni powyższe jak najbardziej prawidłowym, bo w ciąży wykona aborcję Widzę, że wyjście poza schemat to już za wiele, więc jednak idealnie nadajesz się na odbiorcę tego programu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
0 / 0

@Rydzykant "program obrazujący poziom inteligencji przeciętnych Polaków. Trochę mnie przeraża."

Może trochę nadinterpretuję. Ale jeśli przeraża Cię rozrywka dla przeciętniaków, to raczej nie wyczytałbym z tego, że się do nich w swoim mniemaniu zaliczasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 4

@mrfalken
Nie ma przeciwwskazań, żeby dentysta wyrwał pacjentowi komplet zdrowych zębów. Jeśli klient chce, to czemu nie? Nie ma też większych przeciwwskazań, aby na życzenie pacjenta, wyciąć mu jedna nerkę albo jedno płuco. Skoro ma dwa i oba są aktualnie sprawne, to czemu nie?

To że nie ma przeciwwskazań do wykonania jakiegoś zabiegu nie oznacza, że wykonanie go jest uzasadnione.

Faktycznie "w ciąży można zrobić aborcję". W takiej sytuacji, a pytanie "Co można zrobić w życiu?" powinieneś udzielić odpowiedzi "Umrzeć!" Skoro najważniejszym celem czyjegoś życia staje się śmierć, a najważniejszy celem ciąży staje się aborcja, to ja nie wnikam. Tylko odmawiam uczestnictwa w takiej zabawie, bo ta droga prowadzi w przepaść.

@Eaunanisme
Masz racje, wyraziłem się z nadmierną emfazą. Skoro nie zamierzam uczestniczyć w czyjejś zabawie, nie powinienem się mieszać. Jednak jeśli założymy, że większość społeczeństwa tak myśli (a przecież większość społeczeństwa stanowią właśnie przeciętniacy), to mamy do czynienia z niezłą dekadencją.
Z resztą sam nie uważam siebie za kogoś wyjątkowego, ani wybitnego. Jednak dbam, by mimo wszystko nie zejść poniżej pewnego poziomu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 11:02

P PeterGabriel44
0 / 0

Człowieku jakim ty jesteś do bólu pretensjonalnym bigotem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterGabriel44
0 / 0

Ty potrafisz wyłapać kontekst nawet jeżeli błędnie jest sformułowane zdanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 0

@Rydzykant
"Nie ma przeciwwskazań, żeby dentysta wyrwał pacjentowi komplet zdrowych zębów." - a jak się to ma do kobiety-lekarza, który będąc w pierwszych miesiącach ciąży zwyczajnie realizuje swoje czynności zawodowe i wykona zabieg aborcji? Poza tym SĄ przeciwwskazania medyczne do wyrwania komuś wszystkich zębów oraz do wycięcia zdrowego płuca - tylko ty nie masz o nich pojęcia i klecisz bzdurne teorie.

"W takiej sytuacji, a pytanie "Co można zrobić w życiu?" powinieneś udzielić odpowiedzi "Umrzeć!" - nie, nie powinienem. To tobie się tak głupio wydaje, gdyż nic lepszego nie przychodzi ci do głowy. Jeśli elementem czyjegoś zawodu jest wykonywanie zabiegów aborcji, to piekarz powie "upiec chleb", spawacz "pospawać płot", a ksiądz "zmolestować ministranta".

"Skoro najważniejszym celem czyjegoś życia staje się śmierć, a najważniejszy celem ciąży staje się aborcja, to ja nie wnikam." - najwyraźniej nie rozumiesz słowa pisanego: to, że kobieta lekarz będąca w ciąży wykona zabieg aborcji z przyczyn zasadnych, czyli zwyczajnie zrealizuje swój zakres obowiązków zawodowych, nijak się ma do śmierci. Jej dziecko od tego nie umrze, a przypuszczalnie wykonując ten zabieg jest spore prawdopodobieństwo, że ratuje życie matki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@mrfalken
Płód jest zdrowy? Tak jak zęby? W takim razie nie ma medycznego uzasadnienia zabiegu usunięcia jednego czy drugiego.
Oczywiście że są przeciwwskazania do wykonywania tych zabiegów. Wiesz ile aborcji, nawet wykonanych w specjalistycznych klinikach, jednak kończy się powikłaniami, trwałym kalectwem lub nawet śmiercią? Znacznie więcej niżbyś chciał. To nie jest zabieg obojętny dla zdrowia.

No właśnie. Co w życiu może zrobić ksiądz - "zmolestować ministranta". A co może zrobić nieodpowiedzialna kobieta - "abortować swoje dziecko". Obie odpowiedzi są dokładnie na tym samym poziomie. Oczywiście o ile nie ma uzasadnienia medycznego do aborcji. W przypadkach uzasadnionych MEDYCZNIE popieram prawo ciężarnej kobiety do decydowania, a nawet daję lekarzowi prawo decyzji, jeśli ciężarna jest nieprzytomna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gorgonek
0 / 8

Jeszcze nie jest, jeszcze…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zelalem
0 / 6

Nie do końca.
Nie karalna jest kobieta, która zrobi aborcję, ale może być wezwana na świadka (nie wolno kłamać) i pytana, kto jej w tym pomógł.
A jak powie, że "sama", to gdzie zbezcześciła zwłoki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2022 o 23:14

avatar Aracarn
+1 / 1

@zelalem wezwać mogą, ale za słabą pamięć skazać nie mogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C chwil
+5 / 7

W państwie totalitarnym
Wolność
Nie będzie nam odebrana
Nagle
Z dnia na dzień
Z wtorku na środę
Będą nam jej skąpić powoli
Zabierać po kawałku
(Czasem nawet oddawać
Ale zawsze mniej, niż zabrano)
Codziennie po trochę
W ilościach niezauważalnych
Aż pewnego dnia
Po kilku lub kilkunastu latach
Zbudzimy się w niewoli

Ale nie będziemy o tym wiedzieli
Będziemy przekonani
Że tak być powinno
Bo tak było zawsze.

Kornel Filipowicz „Niewola”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem