Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1326 1336
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar KatzenKratzen
+35 / 35

Specom od PR nie pykło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+55 / 57

Rozglosnic na cala Polske! Tylko wtedy obronimy prawo ludzi do wlasnego zdania!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+9 / 9

@Xar A ja się pytam, na jakiej podstawie ją zwolniono? Każdy sąd, nawet Ziobrowski ją przywróci do pracy i przyzna odszkodowanie za bezpodstawne zwolnienie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
+6 / 6

@Xar Dziś mówili na Polsacie w głównym wydaniu "wydarzeń"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+20 / 28

jakiś gamoń w swej ynteligencji napisze że za PO było tak samo ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+15 / 25

@YszamanY . Za PO to chyba nie, ale za SLD tak było. Mianowicie w lipcu 2003 r. Lech Kaczyński załatwił zwolnienie z pracy pielęgniarce ze Szpitala Bielańskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Damein
+21 / 21

@FightingStupidity po 1 Pani tylko powiedziała że nie umie kłamać a to jest różnica
Po 2 niestety jak partia będzie chciała ją zwolnić to zwolni, nawet jak wygra w sądzie nic jej to nie da. To jest burdel na kółkach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+14 / 16

@FightingStupidity jak było za PO ? ja wiem że budowano wały powodziowe, Orliki dla dzieciaków, drogi , była deflacja Tusk podniósł vat o 1 % ,a Nowak szarpali po sądach za zegarek warty kilkadziesiąt tysięcy złotych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+8 / 8

@FightingStupidity zgodzę się, że intencja co do kłamania była jasna, nie ma co udawać, że chodziło o coś innego. Bardzo jasno zasugerowała, że praca posła wymaga kłamania.
Natomiast ty chyba żyjesz w jakiejś bajce, skoro uważasz, że minister będzie traktowany na równi ze sprzątaczką. Nie będzie, bo taka sprzątaczka nie ma znajomości nie ma wpływów, które mogą zaszkodzić. Naczelnik poczty też mniej może, więc sumarycznie, by nie podpaść komuś, kto ma duże możliwości, minister prędzej zostanie wysłuchany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+8 / 12

@FightingStupidity nie było, pisdsuie nawet komisję vatowską zrobili ,ambert gold ? to pikuś przy infalcji czy SKOK-ach , nie było dofinansowania, nie było- zgadza się rządy PO nie były idealne jak wszystkie rządy,jednak przy rządach mafii pisowskiej to błogosławieństwo

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Schneemil
+3 / 3

@FightingStupidity I właśnie dlatego jest walka o izbę dyscyplinarną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CP666
+3 / 9

@FightingStupidity
Pan jest posłem, który poszedł w teren rozmawiać z ludźmi, ponieważ od czasów słów Kaczyńskiego jest natłok takich trolli jak ty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+3 / 5

@FightingStupidity Za to.
PiSowcy na karę śmierci zasłużyli, a nie na to żeby o czymkolwiek dłużej decydować.

Edit: oczywiście powinien zdecydować o tym sąd. Jestem zwolennikiem kolejnego trybunału Norymberskiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 16:28

avatar FightingStupidity
-1 / 3

@CP666 Napisał troll.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+4 / 6

@FightingStupidity No to Ci się nie spodoba update sprawy. Minister wylatuje, naczelniczka zostaje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cjan
+1 / 1

@Banasik i znowu te kaczyńskie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+13 / 15

@FightingStupidity no i PiS miał rozliczyć wałki na vat i co? Karuzele tak się rozkręciły, że trafiły pod dach samego ministerstwa finansów. Oczywiście nikt siedzieć nie poszedł, a ubytki na vat "zlikwidowano" przez wstrzymywanie do oporu zwrotów vat zgodnie z prawem należnych przedsiębiorcom - na koniec okresu się zgadzało, a tuż po rozpoczęciu kolejnego, kiedy już trzeba było zwroty odblokować, znowu wróciło manko i tak w kółko. Genialne, nie?
Amber Gold? Ile tam ukręcili? Twierdzili, że 700mln ale jakoś poza wsadzeniem jednego człowieka za oszustwo więcej zdziałać nie mogli. Za to SKOKi, w których umoczeni byli prominentni działacze pisowscy podliczono na 4,5mld (ponad 6 razy więcej niż Amber Gold) i NIKT za to nie beknął i 5-letniej komisji śledczej nie było itd. itp. A na boku ukręcili sobie jeszcze GetBack - również kilkakrotnie więcej niż AB i NIKT nie odpowiedział karnie.
Afera kamienicowa w Warszawie? Jasne, Hanna G-W podobno umoczona ale znowu nic jej nie udowodniono, nikogo nie wsadzono. Brawo PIS, nie? Za to Jarkowe dwie wieże - sprawie ukręcono łeb tak bezczelnie, że głowa mała. Nawet nie przesłuchano głównego oskarżonego Jarosława K. mimo nagrań, umów, faktur, niepodważalnego dowodu na przymuszanie do wręczenia korzyści majątkowej... No ale nie po to połączyli stanowisko ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego obsadzając to stanowisko prokuratorem Z. żeby za jakieś tam przekręty odpowiadać. Dopłaty dla Kulczyka? Co z tego, że wszyscy wiedzą, że były lewe jak były tak dobrze formalnie podparte, że nawet KE musiała odpuścić. Rydzyk wyciąga teraz znacznie więcej i dużo bezczelniej i jakoś nikt go nie ściga (no bo prokurator Z. itp.).
Afera autostradowa nawet nie zbliżyła się do ułamka kosztów takiej na przykład Ostrołęki więc to żaden przekręt. A zbankrutowani podwykonawcy - jak się jest pazernym i wierzy się w grubo wyższe niż rynkowe stawki za dostarczany materiał z terminem płatności 6, 9, 12 miesięcy to się tak kończy.
Afery były, owszem, ale w porównaniu z tym co pisiory odwalają to były grosze. Tuska "rozpasanie" podliczyli na kilkaset tysięcy za latanie do Gdańska a aktualny premier wali wałki na grube miliony śmiejąc się nam wszystkim w twarz. No ale betonowy elektorat twardo stoi za swoim karakanem i jego pinokiem.
I nie, za czasów tego "strasznego PO" żaden poseł nie robił takich numerów jak tu w democie. Ten w democie to też miękka faja przy prokuratorze Z., który dopilnował, żeby nauczycielkę, która zdjęła krzyż ze ściany pokoju nauczycielskiego, przez prawie 3 lata ciągać po sądach włącznie z sądem najwyższym aż kobieta w końcu odeszła z zawodu prosto na terapię...
Sorry, ale obiektywnie wychodzi, że POwskie złodziejstwo to były zabawy początkujących kieszonkowców w porównaniu z rozmachem PiS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
-5 / 7

@Jacek83218 Niby dlaczego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
+1 / 7

@YszamanY Akurat deflacji nie było, cały czas była inflacja tylko szła powoli, jesteś średniozamożny albo wręcz bogaty to nie odczuwałeś różnicy, ja odczuwałem boleśnie, teraz jest jeszcze gorzej... ale fakt Tusk to mniejsze zło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+8 / 12

@FightingStupidity Uuu, opinie zgłaszasz do ścigania. Jak nic polibiłbyś się ze Stalinem.

Ja wiem że wy PiSdzielcy wzorujecie się na Hitlerze i Stalinie, ale na szczęście wasza Ziobrowska jurysdykcja nie się tak daleko jak ja jestem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
-5 / 7

@Prally Wytłumaczysz swoją "opinię" w prokuraturze, mnie nie musisz. Publicznie podałem co zrobię, żeby podobni tobie nie sądzili, że anonimowo mogą szczuć do złych rzeczy, żeby nie prowokowali w ten sposób kolejnych Cybów. Jak zapowiedziałem, tak zrobię, takiego szaleństwa nie wolno tolerować. A z Hitlerem i Stalinem, to ty byś się najlepiej dogadał, bo to oni skazywali ludzi na śmierć za poglądy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+1 / 3

@FightingStupidity Nie szczuję do złych rzeczy. Uważam że na taką karę zasłużyli. Nie namawiam nikogo do zabijania. Natomiast poparłbym rozprawę sądową na wzór trybunału norymberskiego, która by ustaliła kto jest rzeczywiście za co odpowiedzialny i miała możliwość skazywania na karę śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+2 / 2

@FightingStupidity Umiesz w ogóle czytać? Czy ja namawiałem kogoś do samosądu? Nie!
Nie napisałem nawet że powinni otrzymać karę. Napisałem że na nią zasłużyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+1 / 3

@FightingStupidity Hehe. Ten PiSowski bolszewik też straszył naczelniczkę utratą pracy, a później płakał bo mu stołek pod d..ą się pali, bo karakan uznał że propagandowo pozbawi go dojścia do koryta. Choć w PiSowskiej komunie największa karą jaką może dostać to stołek w zarządzie spółki skarbu państwa.

PS. Spokojnie, jeszcze będziesz się publicznie ze wstydu podcierał PiSowską legitymacją partyjną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
-2 / 2

@Prally Umiem czytać. Nic nie pisałeś o żadnym trybunale, tylko jawnie napisałeś o skazywaniu na śmierć za przynależność do danej partii politycznej. Naprawdę wydaje ci się, że wytrychy słowne typu "uważam że ... (tu wstawić jakieś dane osób) ... powinni być skazywani na śmierć", uchronią cię od odpowiedzialności karnej? Serio? To można publicznie pisać, że np. "ateiści lub katolicy lub rasa czarna powinna być skazywana na śmierć"? Nie ośmieszaj się. Trzeba było zachować się odpowiednio, a nie teraz trząść portkami ze strachu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2022 o 22:11

P Prally
+1 / 3

@FightingStupidity Czyli nie umiesz czytać. Napisałem "zasługują", a nie "powinni być skazywani"
Zasłużenie na karę nie jest równoznaczne ze skazaniem na nią.
Poza tym żeby skazać, to trzeba mieć jakiś sąd i jakąś podstawę prawną.

Z jakiego paragrafu w ogóle chcesz mnie karać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero438
+24 / 28

PiS to zorganizowana grupa przestępcza zarządzana przez certyfikowanego sądowo łgarza i bankstera, zakompleksione zero, wpie***lającą sałatki chamkę, komunistycznych działaczy, psychopatę smoleńskiego, a wszystkim kieruje psychotyczny, kwalifikujący się do leczenia na oddziale zamkniętym, stary dziad, który, gdyby koty nosiły majtki, nie widziałby nigdy gołej dupy na oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z konto usunięte
+12 / 16

jeśli się pojawisz w Sieradzu czy Zduńskiej Woli to masz przesrane na całego i żadna ochrona ci dupska nie ocali, Potraktój to jako obietnicę dzbanie PIS-ski!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Madman07
+3 / 9

Nie mogą jej zwolnić. Nie ma czegoś takiego jak dyscyplinarka za obrażanie drugiej osoby albo za poglądy polityczne. Te grożenie mogą se wsadzić w 4 litery.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+17 / 17

@Madman07 wymyślą powód

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+20 / 20

@Madman07 Ty chyba PiSich synow nie znasz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+10 / 10

Stalin czy Lenin wymyślił regułę "dajcie mi człowieka, paragraf sam się znajdzie". To byli komuniści bezbożni. PiS to komuniści pobożni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eref88
+1 / 5

@Madman07 twierdzisz że pracodawca nie ma prawa zwolnić np ekspedientki jeżeli ta wyzywa klientów?? Coś Ci się chyba pomyliło owszem za obrażanie klientów możesz dostać dyscyplinarkę ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+1 / 3

@Madman07
zawieszą
odsuną w czasie zawieszenia od świadczenia pracy
co za tym idzie nie będą płacić pensji
nie dadzą zgody na pracę w innym zakładzie.

Już tak robili

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deithwen_PL
+3 / 3

@Madman07 Mogą. Będzie w sądzie walczyć o przywrócenie do pracy przez 2-3 lata, boksując się z sędziami awansowanymi na reformie Ziobry.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wodnyfilar
0 / 0

@slagen odstąpienie od świadczenia pracy przez pracodawcę nie powoduje, że pracownik nie dostanie pensji za ten czas. Liczone jest wynagrodzenie jak za okres urlopowy, więc można na tym nawet wyjść lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
-1 / 1

@wodnyfilar znam gościa którego zawiesili i trzy miesiące mu płacili.
Potem zrobili dokładnie to co napisałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@Aqq300 Pobożna to była moja babcia. Nie myl teatrzyku dla głupich z pobożnością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+1 / 1

@kosa7880 Bo powiedział ministrowi, że jest drożyzna??? TO nazywasz robieniem we własne gniazdo??? Współczuję twojej rodzinie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piter1984
+15 / 15

A słyszeliście jak się tłumaczył? Że w sprawie tej kobiety działał pod wpływem impulsu... A mógł kur** zabic

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+8 / 8

@piter1984 dobrh pan pozwolil umierac w meczarniach powoli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero438
+2 / 2

@piter1984 Czyli (hipotetycznie) ktoś mógłby strzelić mu w gębę pod wpływem impulsu i wszystko byłoby cacy? Bezczelność pisowskich bandytów w białych rękawiczkach jest niewyobrażalna...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 11:54

P piter1984
0 / 0

@Pistolero438 no a teraz go wywalił prezes kraju, nie że cham, nie że bazczelny, bo mu psuje PR, bo daje pożywkę tuskowi, szkoda że przez te lata co tuska nie było miał wszystko w dupie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+2 / 4

Tak jest nie tylko w państwowych firmach, wielu prywatnych też. Poskarż się szefostwu, że jest źle, to jesteś na liście do odstrzału.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar griff
+3 / 5

Nieaktualne. Nie ma już problemu. I ministra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KiciaKocia09
+1 / 3

naczelniczka wygrała. nie została zwolniona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ola13152
+3 / 3

Prawdziwy demotywator

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
+1 / 1

Kaczuszki krnąbrne oddaje się do rzeźni i zjada, a z ich jajek robi się jajeczniczkę. Czego jeszcze potrzebujecie? aż odbiorą wam, wasze dzieci i zadziobią?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 0:15

avatar polski_niewolnik
+1 / 1

Jak chcą wyruszyć w trasę po Polsce to niech od razu wynajmą sobie uzbrojony konwój i niech wezmą mnóstwo ubrań na zmianę, po tym jak zostaną opluci, obrzucani jajkami i zgniłymi warzywami w każdym mieście to przydadzą im się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoseroberto2
+1 / 1

Tak działa właśnie ta mafia albo z nami albo dojedziemy ciebie twoją rodzinę za brak lojalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoseroberto2
+1 / 1

Teraz będą ostrożniejsi odczekają trochę a potem w najmniej oczekiwanym momencie cię dojadą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niobe66
0 / 0

@Vinyard 100/100

Odpowiedz Komentuj obrazkiem