Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
220 224
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
-3 / 5

To tak jak na Litwie i o ile nic się nie zmieniło, na Ukrainie, ktoś wtedy protestował?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-5 / 7

Cześć, ruski trolu :-) Wciąż niezłomnie nadajesz pomimo braku McDonalda :-) Zarówno w Ukrainie, jak i Litwie, od co najmniej roku powstają ustawy pro-polskie. Niedawno POLKA zasiadła w rządzie (w ministerstwie edukacji, o ile się nie mylę), a w Ukrainie ustanowione cześć poległym Polakom we Lwowie, odkryto nowe posągi, wysprzątano WSZYSTKIE cmentarze polskie.

Tak więc idź pie*dolić ruską propagandę gdzieś indziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-4 / 4

@konto usunięte Dlaczego niemal wszyscy, którzy pie*dolą bzdury na "dowód" swoich bzdur zawsze wklejają linki do artykułów, które to artykuły wprost PRZECZĄ temu, co idioci próbują udowodnić, co zaś wprost wskazuje, że nawet nie przeczytali tych 10 zdań na krzyż przed wklejeniem, a jedynie przeczytali click-baitowy nagłówek? ZA KAZDYM KU*WA RAZEM?!

Zamknięto 2 szkoły. DWIE w całym państwie. W Polsce zamyka się po kilkadziesiąt w każdym roku (z różnych powodów). Nazywanie tego "zapoczątkowanie niszczenie polskich szkół", to już nawet nie jest debilizm, tylko jakiś bardzo specjalny rodzaj spie*dolenia mózgowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 22:04

D dump78
-2 / 6

BRAWDZIWI BOLADZY, z kondebilokracji, czy innych ruskich odmętów, krzyczący ciągle "niech każdy sobie w swoim kraju robi jak chce" i "BOLZGA DLA BOLAGÓW" z pewnością się cieszą. Wszak Białoruś po prostu robi, co chce, w swoim państwie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem