Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MIKKOP
+2 / 2

Fakt ze jak kupuję parasol, to myślę o tym jak będzie się prezentował na ślubach i pogrzebach. Cmentarz w moim mieście jest bez drzew i używam parasola w upały od słońca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
+10 / 10

Ciekawe że do tezy "W trakcie rozwoju akcji bohaterowie często stają się najlepszymi przyjaciółmi, ale nie oszukujmy się — w rzeczywistości najpewniej by do tego nie doszło" podajesz Nietykalnych, film oparty na PRAWDZIWEJ historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+3 / 7

@ubooot , ludzie w jakiś sposób zmuszeni do dłuższego bycia razem zazwyczaj potrafią się zaprzyjaźnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raj
+4 / 4

@ubooot Tak samo Green Book, również oparte na prawdziwej historii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raj
+1 / 3

@adamis62 Albo znienawidzić, to nie jest takie oczywiste,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+1 / 1

@ubooot
zazwyczaj jezeli ktos nienawidzi drugiej osoby z powodu ideologii, przejdzie mu to jak go pozna jako czlowieka
chyba ze ta druga osoba jest totalnym sqrwielem to sie utwierdzi w swoich przekonaniach, ale to inna historia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+16 / 24

To z całowaniem - no, nie. Najpierw buzi, dopiero potem zwalenie się z łóżka i kto pierwszy do łazienki. :)
Nie, gnębione dzieci nie mówią zwykle nic rodzicom. Raczej odwrotnie - ukrywają to jak tylko mogą.
Psujące się auto - no, to akurat złośliwość rzeczy martwych, i tak, też się przytrafia w prawdziwym życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H konto usunięte
0 / 0

@Cylindryk Dokładnie, jak się człowiek brzydzi własnej partnerki/partnera po przebudzeniu, to po co są razem? znam nawet takich genialnych debili, co swoich własnych genitaliów nie myją bo się ich brzydzą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+9 / 15

Buziaki po przebudzeniu to żadna sensacja, bardziej w filmach drażni to, że po całej nocy dzikiego seksu kobiety wyglądają jakby właśnie wyszły od kosmetyczki i fryzjerki. Serio, w niektórych filmach to nawet szminkę potrafią mieć nienaruszoną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-1 / 7

@7th_Heaven , tu nie chodzi o pocałunek na dzień dobry, tylko o całowanie się "pełną gębą".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+2 / 4

Mnie irytuje amerykanskich filmach, kiedy bohaterowie w restauracji rozmawiają że sobą tak głośno, że słychać ich zapewne na ulicy, ale i tak inni nie zwracają na nich uwagi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+5 / 9

@adamis62 ty twierdzisz, że o to chodzi. Z demota wcale nie wynika jednoznacznie. Nawet jeśli, to nadal nie jest nic szczególnie dziwnego. Jeśli myjesz zęby starannie minimum 2 razy dziennie i regularnie robisz przeglądy u dentysty, nie palisz papierosów, zdrowo się odżywiasz, nie masz refluksu, chorych migdałków ani zatok, to twój oddech z rana powinien być normalny. Zdradzę ci tajemnicę: niektórzy nie tylko całują się z rana, ale nawet oprawiają seks.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcelinaMarcelina
+1 / 1

@7th_Heaven kwestia higieny, ale brudaski minusują. Prysznic dwa razy dziennie, mycie zębów i nitkowanie, szok i niedowierzanie, no to nie może się udać. :D :D :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hermes_Trismegistos
+2 / 4

@7th_Heaven Z oprawiania to ostatnio oprawiałem świnię:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 1

@Hermes_Trismegistos wiesz że nie zauważyłam tej literówki? xD cóż, niektórzy oprawiają w ramki i jadą na ręcznym ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar sfzgkkp
0 / 0

@adamis62 Gdyby rozmawiali cicho, widz niczego by nie słyszał!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H hoborg
+3 / 3

@Hermes_Trismegistos ależ ty się brzydko o żonie wyrażasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kujak11
-1 / 1

@Hermes_Trismegistos
Ale debilem to zapewne od zawsze byłeś!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alienapacz
0 / 2

w części to niezłe bzdury

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waclawjarzabek
+10 / 10

Parasole na pogrzebie takie same - taka dosyć normalna sprawa na zachód od Odry : Dosyć często są na wyposażeniu zakładu pogrzebowego, a ten jak możesz zgadnąć ma takie same, czarne parasole i wypożycza je z przyjemnością. Jako że to na zachód od Odry, nie wymaga kaucj a i tak goście parasole oddają!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+2 / 4

Ja mam tak nawet w pracy. Pada deszcz, przy wyjściu stawiają stojaki z parasolami. Możesz wziąć i zostawić na parkingu lub odnieść innego dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+1 / 5

Chodzi o to, że główny bohater ma być atrakcyjny fizycznie. "Zapuszczony" (oczywiście w kontrolowany sposób) mężczyzna - traper nie traci na atrakcyjności, a w oczach niektórych może wręcz zyskiwać, szczególnie jeśli wcześniej grał uczesanych amantów czy licealistów. Zapuszczona kobieta nie jest natomiast postrzegana jako atrakcyjna. I tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+14 / 14

Ale wiecie, że połowa tych absurdów (matka rozmawiająca z dzieckiem na klęczkach, cala grupa na chodniku obok siebie) wynika z konieczności a nie z scenariusza? W ten sposób po prostu o niebo łatwiej ustawić sensowny kadr. To jest związane z reżyserią/filmowaniem a nie scenariuszem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Catchnoally
0 / 2

Ja zawsze jak chcę pogadać z mojm 4latkiem to w podobny sposób "schodzę" do jego poziomu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pawel_Kot
+5 / 5

Jakie przegięcia? To różnice kulturowe. Wystarczy wyjechać za granicę / do Stanów, żeby zobaczyć, jak inny to świat od naszego i jak inne ludzie mają problemy. Pani pracująca na poczcie musi trzy lata spłacać nowe auto, nie wiedzą, co to "do pierwszego", są przyjaźnie nastawieni do nowych sąsiadów i łatwo nawiązać nowe znajomości, w niektórych dzielnicach kluczyki często zostawiają w otwartym aucie, zatłoczone miasta mają swoje godziny szczytu, czarne parasole często są na wyposażeniu auta, buziaki z rana są ok jeśli ma się kasę na dentystę i nie ma kapcia u ustach. Dzieci w niektórych rodzinach ukrywają problemy, zwłaszcza gdy boją się, że rodzice podejmą interwencję wbrew ich woli. Ech...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+10 / 10

Mnie tam zawsze zachwycają wojowniczki w filmach fantasy biegające po krzakach w stringach. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deathrider123
+4 / 4

Co do obsługi kompa bez myszki: jest to jak najbardziej możliwe przy użyciu Tilied Windows Manager'ów. Jest ich sporo do wyboru, zarówno na Linux'a (chyba najbardziej dopracowane, jak np. i3wm), Windowsa jak i macOs. Po opanowaniu "klawiszologi" (+ jakieś pluginy do przeglądarek żeby łazić po necie bez klikania), obsługuje się kompa dużo szybciej niż przy użyciu gryzonia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar n0p
+4 / 4

z tymi "wtyczkami" w ciele śpiącego to coś w tym jest. Zauważyłem to np w pierwszych odsłonach Matrix oraz X-Men, do tego jeszcze w paru produkcjach. Jedyne co sobie przypominam to w pierwszym Kill Bill zachowano trochę realizmu....no, poza sceną, w której główna bohaterka przez 8h leżała niezauważona w samochodzie na szpitalnym parkingu, oraz nikt nie zauważył martwego Bucka przy drzwiach wejściowych do sali "śpiących". Nikt też nie wszczął żadnego śledztwa ani nie sprawdził pojazdu ofiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2022 o 9:37

J jakisgoscanonim
-1 / 3

@n0p
Nie wiesz czy śledztwo ws. zabójstwa Bucka zostało wszczęte, bo o tym w ogóle nie wspomniano(bo któż by miał o tym wspomnieć?)! Więc nie możesz stwierdzić, że nie wszczęli w ogóle. Ale wiesz co jest istotną sprawą?
Kobieta przecież nie chciała zostać w szpitalu, chciała jak najszybciej stąd wyrwać. A potem gdzie ona była? Oczywiście, że dość daleko, a potem jeszcze dalej, to jak mieliby ją złapać, kiedy ona była nie wiadomo gdzie i jak daleko.
Druga sprawa, to owszem te rzeczy mogły nie zostać wykryte w odpowiednim czasie. Nie wiem jak w filmie dokładnie było, ale wystarczyło, że to działo się w nocy i to właściwie już wystarczyło. A widziałeś w sumie innych pracowników gdy ona obudziła się? Poza tym wg. ciebie łatwo jest zobaczyć wnętrze samochodu? Ludzie ochoczo z rana zerkają do auta? Kiedy normalni ludzie po prostu wjeżdżają do parkingu i wchodzą do budynku? Może ty zaglądasz do środka aut podczas rutynowych czynności, ale mało kto tak robi.
Dokładnie tak było: 2 gwałcicieli, jeden chciał ją zgwałcić w szpitalu. Gwałcenie odbywało się w nocy, no a bo kiedy? No pomyśl, jakiś pracownik szpitalny gwałciciel chce gwałcić w szpitalu to kiedy to robi? To było widać, kiedy oni rozmawiali, wyrażnie było widać, że za oknem jest noc. Może byli jacyś pracownicy, ale szpital nie jest mały i ten też na pewno nie był mały. Pracowników w nocy jest znacznie mniej niż za dnia. Nie będą przecież tam wszędzie myszkować się po szpitalu. A poza tym jak myślisz, jak mogli gwałcić ją? No przecież nie w sytuacji, kiedy do pokoju zaglądaliby ludzie. Serio realne jest, że nikt nie odkrył trupów w dużym szpitalu przez 8h w nocy do białego rana...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-1 / 3

@jakisgoscanonim

"Kobieta przecież nie chciała zostać w szpitalu, chciała jak najszybciej stąd wyrwać. A potem gdzie ona była? Oczywiście, że dość daleko, a potem jeszcze dalej, to jak mieliby ją złapać, kiedy ona była nie wiadomo gdzie i jak daleko."

Jak odjechała autem nie mając władzy w nogach? Ona ledwo wsiadła do tego auta z wózka inwalidzkiego:)

O czym Ty w ogóle piszesz? Może sam się obudziłeś ze śpiączki dopiero?
Ona leżała w tym aucie na parkingu i wiele godzin siłą woli przywracała sobie władzę w nogach.

A Buck był na dyżurze, i co, nikt nie zauważył że chłop zniknął ze zmiany?

Auto Bucka to był duży, jaskrawy pickup, bardzo łatwo rozpoznawalny.

Nie pisz głupot w Internecie, czasami lepiej milczeć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2022 o 21:16

J jakisgoscanonim
-2 / 2

@Gats "Jak odjechała autem nie mając władzy w nogach?"

Jak odjechała nie mając władzy w nogach? To chyba widzieliśmy inne wersje. Ona najpierw wyćwiczyła, potem sprawdziła czyli wyszła z auta postała chwilę na nogach. A zaraz potem na lotnisku czy dworcu, wiem na pewno, że dość daleko pojechała czym nie wiem, ale daleko dość.

"Może sam się obudziłeś ze śpiączki dopiero? Ona leżała w tym aucie na parkingu i wiele godzin siłą woli przywracała sobie władzę w nogach."

Chłopie, weż się nie spinaj, bo tylko pokazujesz, że jesteś infantylny. Nic tak nie pisałem, nie pisałem w taki sposób, pokazałem tylko twarde fakty (wyrażnie pokazane w filmie, reszta do domysłu, ale prawdopodobnie niektórzy nie ogarną), a sam film to nie jest film dokumentalny, o czym chyba powinieneś wiedzieć po oglądnięciu!

"A Buck był na dyżurze, i co, nikt nie zauważył że chłop zniknął ze zmiany?"
Nic nie zrozumiałeś? Napisałem przecież o co chodziło w tym filmie i dlaczego to ma sens. On gwałcił kobiety w śpiączce. A jak myślisz kiedy? Bo chyba nie przy szpitalnym personelu i w czasie kiedy cały szpital funkcjonował. Jeśli oczekiwałeś, że w filmie po zabójstwie ktoś tam przypadkiem wspomni o odkryciu Bucka, to ci się pomyliło. Buck był tylko pracownikiem. A bohaterka chciała się zemścić, więc odjechała nie wiadomo gdzie, nie oglądała TV czy gazet tylko skupiała się na zemście. Jak miała od kogoś usłyszeć o odkryciu jego śmierci? Nie wiem jak prościej to opisać...

"Auto Bucka to był duży, jaskrawy pickup, bardzo łatwo rozpoznawalny."

Nie przyszło ci do głowy, że to było znane auto? Auto właściciela wieloletniego pracownika szpitalu? Nie przyszło ci do głowy, że normalni ludzie z rana po prostu wchodzą do środka szpitala, bo ich nie obchodzi zerkanie do środka auta? A jeśli policja miała zadziałać, to nie była w stanie. Za póżno odkryto zwłoki, za póżno podjęli śledztwo itp. a ona była już dawno za granicą, a do tego non stop się przemieszczała dość daleko, była dyskretna, nie ujawniała się i chyba stosowała fałszywe paszporty itp.

"Nie pisz głupot w Internecie, czasami lepiej milczeć."

I kto to pisze? Zachowujesz się jak głupie dziecko, które wie lepiej, choć nie rozumie świata. Masz bardzo infantylne podejście. Mam wrażenie, że coś brałeś. Nie bierz już, bo to chyba ci szkodzi i mówię to naprawdę nie z złości czy sarkazmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
-2 / 2

@jakisgoscanonim "I kto to pisze? Zachowujesz się jak głupie dziecko"

Ty jesteś gorszy niż dziecko bo nawet dziecko wie że szpitale pracują całodobowo - są zmiany nocne i dzienne.

I nawet dziecko wie, że na każdej zmianie jest więcej niż 1 pracownik.

Natomiast w Twoim świecie jedynym pracownikiem zmiany nocnej jest Buck który jak zginął tak przez wiele godzin nikogo to nie obchodzi, na czele z jego przełożonym.

Nie będę Ci więcej nic tłumaczył - nawet tego, że Mamba leżała w aucie na parkingu 13 godzin (tak, sprawdziłem przed sekundą na filmie) i trwało to na tyle długo, że zmiana dzienna zdążyła już przyjść. I zdziwić się nieobecnością Bucka - zmiany w szpitalu trwają 12 godzin:)

Nic to, budź się ze śpiączki - i mówię to naprawdę nie z złości czy sarkazmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2022 o 2:46

J jakisgoscanonim
0 / 0

@Gats Chłopie, coś się tak zesrał o ten film? To nie jest dokument. Poza tym nie rozumiesz jak działa przestępca? Myślisz, że oni to robią jawnie itp.? To jak mam ci wytłumaczyć, że przestępca kurde nie będzie działał jawnie i robi to dyskretnie!? Poza tym nic nie pisałem o tym, że szpitale nie pracują całodobowo i nie ma więcej pracowników na zmianę, no ale sorry, jednak szpitale mniej aktywnie funkcjonują. To, że rzekomo tak napisałem to tylko ty wysrałeś z palca. Co ty próbujesz sobie udowodnić? Wiem, że dziecko spodziewa się, że w szpitalu wszystko jest czynne w nocy, no ale jednak wiele gabinetów jest nieczynnych, nie wszyscy lekarze funkcjonują i zdarza się, że trzeba kogoś zawołać w razie jakiegoś przypadku. To nie jest tak, że szpital w nocy jest w pełni funkcjonujący.

"zginął tak przez wiele godzin nikogo to nie obchodzi, na czele z jego przełożonym."
Poważnie? Sam przełożony miałby nagle zainteresować się jakimś randomowym i nic nie znaczącym pracownikiem?

"I zdziwić się nieobecnością Bucka - zmiany w szpitalu trwają 12 godzin:)"
I jak to się ma do realnego życia? Myślisz, że pracownicy dziennej zmiany będą przejmować się obecnością jakiegoś gnoja jeżdżącego pojazdem o wstydliwej nazwie? Będą się przejmować nieobecnością kogoś kiedy mają sporo pracy do zrobienia na początku ich zmiany? I jak niby przez godzinę mają odnależć zwłoki gościa w jakimś randomowym miejscu gdzieś w schowku, zaalarmować policję, przeprowadzić śledztwo i zidentyfikować zabójstwo i trop? Ty nie myślisz realnie. A pracownicy z zmiany bucka może nie interesowali się tym co robił buck? Wiesz, że on tam działał przez długi czas? Koledzy przyzwyczaili się do jego znikania się na jakiś czas. Może go mieli gdzieś. No przecież on nie gwałcił na oczach pracowników z jego zmiany.

Bardzo się uczepiłeś czegoś czego właściwie nie ma po co czepiać się. Bardzo się skupiasz na tych aspektach i atakujesz je. Starasz się udowodnić, ale bez skutku, gdyż zamiast myśleć realnie zachowaniu to myślisz infantylnie o zachowaniu ludzi i przez to nie widzisz prawdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 czerwca 2022 o 10:46

avatar ZONTAR
+2 / 2

Odkryłem lata temu jeden prosty sposób, aby rano nie mieć brzydkiego zapachu z ust. Działa że 100% skutecznością, ale tą tajemnicę zabiorę do grobu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kujak11
+1 / 1

@ZONTAR
Dbać o zęby??

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar voot1
+1 / 1

Do wpisu o słyszeniu się podczas głośnej muzyki w klubie, akurat nie pasuje screen, bo w Scarface w tej scenie Elvira miała problemy z usłyszeniem Tonyego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+2 / 2

Dodam jeszcze:
- gdy dzielni policjanci wpadają na trop złoczyńcy, ten natychmiast się do wszystkiego przyznaje,
- niewyraźny obraz z kamer przemysłowych da się tak wyostrzyć, że widać na nim numery rejestracyjne pojazdów i inne szczegóły, których tam nie było,
- gdy bohater idzie do sklepu, urzędu, lekarza - nigdy i nigdzie nie ma kolejki,
- dzieci są zawsze odważne niczym superbohaterowie i robią ekstremalnie trudne bądź niebezpieczne rzeczy,
- w scenach walki bohaterowie okładają się po mordach i wciąż każdy stoi na nogach.

I tak dalej, i tak dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2022 o 12:05

avatar DamianDziku
+1 / 1

Co do tematu. Najbardziej zapadła mi w pamięć scena świątecznego poranka z "Kevina samego w domu". Kto do jasnej butelki, pomógł temu młodemu to wszystko posprzątać?!!!:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2022 o 12:40

C C1VenomMX321
+1 / 3

Mnie tam zawsze rozbrajają rodzice, którzy grzecznie próbują rozmawiać, kiedy dzieci się na coś nie zgadzają. Kiedy ja byłem dzieckiem i czegoś nie chciałem, to miałem 2 wyjścia. Albo zmienić zdanie i chcieć. Albo dostać wpie*dol, zmienić zdanie i chcieć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+3 / 3

"Wykładowcy na uczelniach nigdy nie mają wystarczająco dużo czasu i mówią jeszcze po zakończeniu zajęć"
tak, zdarzalo mi sie to jak wykladowca po oficjalnym koncu zajec dalej mowil, czesto mowil do grupki studentow ktora go sluchala podczas kiedy reszya juz wychodzila

"Bohaterowie całujący się w łóżku zaraz po przebudzeniu"
co w tym dziwnego?

"Ludzie nie używają myszki komputerowej"
hackerzy moga urzywac narzedzi do ktorych obslugi nie jest potrzebna myszka

"Po przeprowadzce w nowe miejsce główny bohater szybko się zaprzyjaźnia"
zalezy od osobowosci danej osoby, jak ktos jest osoba w miare otwarta i pogodna, nie bedzie mial problemu zeby sie zaprzyjaznic z ludzmi w nowej okolicy

"Najpierw jedna osoba zaczyna klaskać, a potem dołączają się kolejne"
no i? jak bedziesz swiadkiem tego jak ktos zrobi cos nadzwyczajnego to zacznij klaskac, zobaczysz ile osob sie do ciebie przylaczy

"Nie da się rozpoznać kogoś w masce"
zalezy od sytuacji, jak jestes na balu maskowym z 30 osobami ktore znasz na codzien, to faktycznie mozna to zrobic bez problemu, ale jak jestes w miejscu gdzie jest 1000 osob, z ktorych znasz tylko kilka, to juz sytuacja moze byc inna

"Bez problemu schowasz się na tylnym siedzeniu samochodu"
tak dasz rade. zwlaszcza w sytuacji kiedy nikt sie tam ciebie nie spodziewa

"Nastolatkowie organizują w domach wielkie imprezy"
roznica jest taka ze w polsce popularniejsze sa mieszkania a nie domy, a do mieszkania zmiesci sie mniej osob. co nie zmienia faktu ze imprezy sa gorsze
sam bylem na kilku imprezach gdzie nie znalem gospodarza

"Cała grupa mieści się obok siebie na chodniku"
wez sobie kolegow, ubierzcie sie w garnitury, i wejdzcie w tlum idac rownym i pewnym krokiem patrzac sie przed siebie
tlum sie rozejdzie, testowalem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kujak11
0 / 2

Autor must strasznie śmierdzieć rano...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 0

"Jeśli jakaś postać przenosi się do innego miasta (na studia lub do pracy), od razu znajduje wielu nowych przyjaciół. Każdy chce poznać „nowego”. Niestety, w prawdziwym życiu tak się nie dzieje" -- a to zależy, ja się przeniosłam w nowe miejsce i bardzo szybko nawiązałam kontakt z ludźmi. Ogólnie nie mam z tym problemu.
Kwestia masek w ostatnim czasie została całkowicie obalona. Była pandemia, były maski na pół twarzy, a i tak zazwyczaj rozpoznawało się w tłumie znajomych. I to nawet nie po głosie czy ruchach, a jak stali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Gats
0 / 2

@VaniaVirgo Jesteś dziewczyną, chłopcy Cię zagadywali z nadzieją na podryw:) No rzeczywiście, jakie to trudne nawiązywać kontakty kiedy zagaduje Cię tabun chłopaków:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 0

@Gats akurat najczęściej gadałam z dziewczynami, mam męża i żadni tam "chłopcy" mnie nie interesują. :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niezrownowazona_malolata
-1 / 1

Co do tych imprez u nastolatków. Tak, da się wbić na imprezę znając góra jedną lub dwie osoby, które gospodarzami nie są. Tak, sypialnia rodziców praktycznie zawsze jest zajęta, bo albo jakaś para (ewentualnie więcej osób :)) blisko spędza czas, albo kolejna osoba zdążyła zezgonować i gdzieś leżeć musi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
0 / 0

@niezrownowazona_malolata ale zauważ, że te ogromne imprezy mają miejsce w malutkich mieścinach, gdzie znalezienie takiej ilości nastolatków jest niemożliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaowuael
+1 / 1

ja tam trzymam klucze w aucie.. i nie zamykam.. wyjeb ane mam..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar morbius
+2 / 2

UFO zawsze atakuje Stany Zjednoczone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sandalarz
+1 / 1

Mnie zawsze rozbrajał fakt hakerów którzy w max 30 sekund "wchodzą". Ale zwieracze mi pusciły przy scenie: "Teraz ominę firewall. Klik i pasek postępu. Pyk 100%i tekst: "ok jestem w środku".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

W Służących i Nietykalnych główni bohaterowie nie byli wrogami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem