Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 49
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R rex4
0 / 0

Chciałem skomentować demot @Adamdepa, bo rzadko kto weryfikuje wiadomości ale komentarze wyłączone. Czyli jest to zwyczajna manipulacja.
Niezmiernie irytujące niezależnie od kierunku tych zmian i mojego sceptycyzmu względem nich.

Pierwszy z brzegu link: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-zakaz-sprzedazy-samochodow-spalinowych-od-2035-roku-jest-dec,nId,6080228#crp_state=1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 10:38

S Skar2k19
+5 / 5

jak baran wyłącza komentarze to od razu widać że jakieś bajty lecą i normalni ludzie minusują

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
0 / 0

@Skar2k19, dokładnie. Tu nawet nie chodzi błędy, trolling czy próbę manipulacji, bo tego jest multum. On nie daje się odnieść do swoich demotów.
Teraz wyciągnął mój stary demot (jedyny przedtem) i walnął swój z komentarzem, zamiast skomentować ten mój. Oczywiście z wyłącznym komentowaniem pod swoim.

@Adamdepa, czy Ty umiesz obsługiwać komentarze? Mogę spróbować Ci pomóc. Chyba, że to celowy zabieg, to już przestaję karmić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adamdepa
-1 / 1

@Skar2k19
baranem to jest raczej ten, który nie umie stworzyć własnego demotywatora (nawet w archiwum: zero) tylko bawi się w "moderatora czy coś od komentarzy" hahaha i .... wie czego chce i szuka w życiu, lubisz dyskutować to napisz może jakąś książkę zamiast zawracać ludziom gitarę, nie każdy ma tyle czasu co Ty :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 6 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2022 o 21:53

A Adamdepa
0 / 0

@rex4
Ja myślę, że tu nawet nie chodzi o to, że w ciągu kilkuletniej obecności w serwisie zamieściłeś jak widzę jeden (powtarzam: jeden) demotywator własnego autorstwa! Tu chodzi o to, że chyba pomyliłeś serwisy. Dla filozofów, poetów, pisarzy są inne. Dla znudzonych życiem jest takie stare powiedzenie, czep się płotu. (mniemam, że jesteś z tych co robią sąsiadom w nocy na wycieraczkę, no cóż to też jakieś zajęcie, hahahah)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2022 o 21:48