Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
553 559
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kikurenty
+15 / 17

Naiwniacy. Kaczor już raz straszył swoich członków mafii że jak nie oddzadzą pieniędzy ukradzionych ze spółek skarbu państwa (te o których szydłowa krzyczała im się należy) to wyrzuci ich z PiSowskiej komuny. Efekt. Zamieciono sprawę pod dywan i mało kto kasę oddał, a później kradli bez oporów już miliony. A cieślak najwyższą karą jaką może dostać to stołek w zarządzie spółki skarbu państwa a nawet kilku. Gdzie naprawdę będzie czesał grubą kasę, a nie jakieś "ochłapy" jako wiceminister.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 21:25

K Ktostamskadstam
+12 / 12

Nie zbiednieje. Pewnie jeszcze na tym lepiej wyjdzie. Schowają go w jakiejś spółce skarbu państwa i jeszcze lepszą kasę będzie czesał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+6 / 6

@Ktostamskadstam Dokładnie. Zbiją kapitał na jego potknięciu i dadzą jakiś intratny etat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Catchnoally
+1 / 1

@Ktostamskadstam dokładnie, a babeczkę z poczty się zwolni, a jakiś czas bo albo się coś na nią znajdzie albo podłoży. pis nie zapomina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+4 / 4

Problem w tym, że to nie jedna ***** która ugrywa coś z PISem. Przypatrzcie się tym ludziom, porządnego ogarniętego człowieka tam nie znajdziecie. Jak mam patrzeć z nadzieją w przyszłość skoro większość ludzi przy korycie to osobnicy w rodzaju Ob@jtka, Szumowskiego, Zero, Pinokia, Teleckiego, P@włowicz, Gl@pinskiego, Kurskiego.... Cytując klasyka "z ówna nic nie wyrzeźbisz".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kejkum
+4 / 4

skoro tu tak nagle info wyszło na całą Polskę i była taka szybka reakcja, to teraz tylko czekać na dymisję ziobry za nękanie i wyrzucanie z pracy niepokornych pisowi sędziów i prokuratorów, super

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
+1 / 1

@kejkum To już by się dawno stało ale tam ma jeden na drugiego haka i to nie jednego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wawrzynkor
+3 / 3

Dla publiki dymisja. Wewnętrznie właśnie awansował.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem