Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
45 79
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 konto usunięte
+10 / 26

@LowcaKomedii. Ty to jednak masz najbardziej pokręcone procesy (pseudo)myślowe jakie w życiu widziałam... W jaki sposób twoim zdaniem straszeniem można nazwać zwracanie uwagi na to, że podobnie zaczynało się z covidem, więc pewna grupa przestraszonych z natury osób może i tym razem sfiksować? Idąc tym tokiem myślenia twój demot też jest niepotrzebnym straszeniem.
Gdyby to chodziło o kogoś normalnego, to może bym się dziwiła że nakręca takie bzdurne problemy, no ale cóż... Wszyscy cię tu już trochę znamy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+4 / 18

@LowcaKomedii serio @7th_Heaven ma rację.

Ta małpia ospa to trochę odrębna sprawa. Choroba nie jest ani nowa, ani nawet nie jest nowym wariantem. Do tego nie jest to choroba śmiertelna.
ALE, trochę zastanawiającym jest że najpierw covid, światowe lockdowny itd, potem cyk wojna, a jak kacapy przegrywają, cyk małpia ospa :/ .
Nie chodzi tu o to co się dzieje, ale o częstotliwość tych zdarzeń i wychodzi że o jedno zdarzenie jest za dużo jak na zwykły zbieg okoliczności.
I teraz z tych trzech sytuacji, wskaż tę, która najbardziej nie pasuje do okoliczności.
Wojna na Ukrainie zaczęła się już w 2014/2015r, teraz mamy dopiero eskalację tego konfliktu. Więc żadna nowość. Małpia ospa, wpisuje się w "harmonogram" regularnych małych epidemii.
Jednak covid tu dość grubo NIE pasuje.
Dodatkowo zastanawiające jest to, że sprawa covidowa, na całym świecie, bardzo szybko ucichła gdy wybuchła wojna. Bardzo ciekawe...

Reasumując, uważam że covid to był przekręt. Wojna wykorzystała sytuację covidową, a aktualna ospa to po prostu przypadek.

No ale naczelny epidemiolog musi się ujawnić XD... Nie oczekuję po tobie krytycznego myślenia wobec rządowej narracji odnośnie jakichkolwiek epidemiologicznych kwestii. Ciekawe czy w rządowe obietnice dobrobytu i zwalczania inflacji też wierzysz? XD.
Nie mam najmniejszego zamiaru kontynuować dyskusji z tobą. Fakty są takie, że zbyt wiele "przypadków" na raz to praktycznie zawsze jest celowe działanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
0 / 16

@LowcaKomedii ale odpowiedz sam sobie CZYM straszenie? Czym cię straszą ludzie, twierdzący że ktoś tam (nie wiem, Bill Gates ich zdaniem?) wykorzystuje pretekst tej choroby do kolejnego straszenia ludzkości?
Ty się już chyba boisz strachu, odkąd zniknął temat covida i nie masz czym panikować....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-4 / 8

@LowcaKomedii szkoda czasu na czytanie ciebie... Co informacja o jakiejkolwiek rzeczy epidemiologicznej - musisz się zjawić jak kontrola skarbowa w nowej firmie.
Jakbyś tylko epidemią żył.

Nie ma sensu czytać twoich wypocin.
Oczywiście, wirusy są wszędzie, wszystkich nas zjedzą. Wszystkich trzeba zamknąć i najlepiej gazem potraktować. Tak oczywiście...

A tak po prawdzie, to ty wyzywasz innych od "foliarzy, płaszczaków itp", a ty sam jesteś dokładnie taki sam - tylko po drugiej stronie barykady.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sebol1992
-4 / 4

@LowcaKomedii
Eh a ten dalej myśli, że info o Małpiej ospie akurat po tych wszystkich wydarzeniach jest czystym przypadkiem i nie ma na celu wywołania niepokoju u ludzi.
Żyj dalej w błogiej nieświadomości i myśl sobie , że uświadamiasz innych a tymczasem wszyscy cie wydymali bez mydła a ty chcesz jeszcze :)
Powklejaj tu jeszcze wyssane z dupy artykuły i powyśmiewaj się z foliarzy a wszyscy na tym samym wózku jadą a politycy pchają go prosto w przepaść.

Łykasz wszystko jak zieloną herbatkę bez choćby cienia własnego myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sebol1992
-2 / 6

@7th_Heaven

On zachowuje się dokładnie tak jak wytyka innym.
MUSIAŁ stworzyć demota by nas uświadamiać, że COVID o mało nas nie pozabijał i gdyby nie szczepionki to ohoho... o Panie, trup na trupie.
On tym żyje, wstaje rano i szuka foliarzy. Ma swoją misję i swój świat. Bo do naszego na pewno nie należy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
-1 / 3

@Sebol1992 wiem :) jak nawet nie znajdzie, to sobie tworzy, wmawia innym poglądy, których nigdy nie reprezentowali i nie reprezentują, wymyśla afery, tworzy do nich ideologię, wydaje mu się że istnieją zorganizowane grupy ludzi szerzących te ideologię i na koniec wygłasza omienne dyskusje sam ze sobą :) myślę, że jakiś zdolny stażysta napisze kiedyś na przykładzie jego przypadku niezłą magisterkę z psychiatrii

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CzlowiekZkamienia
+3 / 13

Wiesz, na czym polega problem? Nikt (poza tobą i niektórymi urzędnikami) nie ma ochoty kolejny raz siedzieć w domu 3 miesiące. Dlatego właśnie wzbudzanie paniki jest złe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacek83218
+4 / 4

@CzlowiekZkamienia
Ale nikt nie będzie siedział w domu czy chodził w maskach przez małpią ospę. Zrozumcie to. Ten wirus nie ma takiego potencjału do rozprzestrzeniania się.
Ale...
Na jesień wraca nasz stary znajomy covidek być może tak przemutowany i zrekombinowany że ogłoszą iż obecnie stosowane szczepionki mają bardzo niską skuteczność nawet po 2 "boosterach". I wraca znowu znana nam szopka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 czerwca 2022 o 21:37

J Jacek83218
+3 / 3

@LowcaKomedii
Dowiemy się. Idą wybory także myślę że przynajmniej w Polsce nikt nie będzie robił wbrew swojemu elektoratowi. Jak zareagują inne kraje, nie wiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
+1 / 3

Powinna być kolejna pandemia, potem następna itd. ZIEMI przyda się reset. Człowiek jest największym szkodnikiem i pasożytem na tej planecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem