Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
715 727
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar konradstru
-3 / 5

I widzę, taka sama reakcja jest w komentarzach (•‿•)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ddarek
+8 / 10

Spokojnie , dodrukują kilka miliardów na walkę z inflacją i będzie dobrze .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BrickOfTheWall
+1 / 9

Ceny rosno bo Unia zwiększa opłaty klimatyczne. inflacja to dzieło Niemiec w zmowie z Putinem. A pieniądze trzeba drukować i rozdawać bo skąd biedne i ućciwe ludzie mają brać na te wszystkie rachunki gdy wszystko drożeje.
A gdyby rządził Tusk to wszystko by dla siebie wzioł i nic ludziom nie dał i z czego byśmy żyli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+4 / 4

@BrickOfTheWall Uważaj, stosowanie ironii, sarkazmu i przekąsu (wiem, to synonimy :P ) wymaga posiadania przez respondenta choć cienia inteligencji. W innym przypadku pomyślą, że ty to tak na poważnie... A już pisuary na pewno podchwycą, że tak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CP666
-1 / 1

@BrickOfTheWall
A gdyby Tusk widać ciemny jak tabaka wyborca PISu o was mowa. Gdzie co wziął. Jakby coś zabrał to, już by dawno siedział. Inflacja jest wtedy gdy jest nadmierne zwiększanie podaży pieniądza poprzez jego emisję przez bank centralny lub kreację w bankach komercyjnych. Dalej wzrost zagregowanego popytu w gospodarce (popyt zagregowany składa się z wydatków konsumpcyjnych, wydatków sektora publicznego, nakładów brutto na środki trwałe sektora prywatnego- wydatków inwestycyjnych oraz eksportu netto, pomniejszonych o wielkość wydatków na dobra importowane) idziemy dalej gdy wydatki z budżetu przewyższają wpływy gdy jest przeinwestowanie gospodarki, czyli nadmierne rozwinięcie procesu inwestycyjnego finansowanego przez państwo. Kolejne powody to wadliwa struktura gospodarki czy import inflacji, czy gdy wraz ze wzrostem cen artykułów importowanych przez dany kraj następuje wzrost kosztów produkcji, a co za tym idzie wzrost cen.
Węgry, Turcja, Grecja, Argentyna, Wenezuela oraz za przeproszeniem bananowe republiki Afryce, czyli społeczeństwa roszczeniowe albo państwa autorytarne tam najmocniej rośnie inflacja przypadek ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2022 o 0:25

avatar BrickOfTheWall
0 / 0

@CP666
Mundrze se gadać to kurzden jeden potrafił. Ale ućciwym ludziom i rodzinom z dziećmi to tylko PiS dał pienionszki do ręki by mieli z czego żyć.
Jak inne przyjdo to od razu ludziom te pieniądze pozabierajo i sobie wezmo i za ludzkom krzywde ośmiorniczki i zegarki se bedo kupować i ludziom w tfarze sie śmiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2022 o 16:05

S staryy
+4 / 4

oni zawsze maja takie twarze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kred
+4 / 4

Gdy zadasz wyborcy PiS JAKIEKOLWIEK pytanie wymagające myślenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S swosek
0 / 2

A tak w ogóle to była świetna komedia .... jeśli ktoś z tu obecnych chodził do kina

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+1 / 1

Proszę mi się na Marty'm Feldmanie nie wyżywać. Nie jego wina, że z powodu twarzy był obsadzanych w rolach istot niepełnosprytnych. On tylko genialnie odgrywał pisuarów, zanim się pojawili...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 czerwca 2022 o 23:44