Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
132 158
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
7 konto usunięte
+2 / 12

To trochę zastanawiające: słysząc o takich osobach, całych w kolczykach, po czubek głowy w tatuażach, z jakimiś rogami pod skórą, tunelami wielkości koła od taczek czy innymi dziwnościami, gdy chciałam sprawdzić jak wyglądają, kim są, jeszcze nie zdarzyło mi się natknąć na jakiegokolwiek intelektualistę, naukowca, człowieka sukcesu, ani przede wszystkim na nikogo ładnego i zadbanego. Coś w tym chyba jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
0 / 4

@7th_Heaven mało jest na świecie ludzi bez tatuażu ALE. Jeszcze mniej tych tylko z jednym

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vonel
+2 / 10

Bez ładu i składu te tatuaże, więc robią za dwa głupie brudnopisy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
+2 / 8

@Vonel - większość tatuaży jest bezwartościowych, rzadko kiedy spotyka się coś naprawdę w dobrym guście…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+1 / 5

@DAREKJP mnie osobiście najbardziej śmieszą tatuaże na dupie, czy na plecach, których właściciel nie ma możliwości w pełni zobaczyć. Po co ludzie je robią? Każdy powie że dla siebie, ale jak to dla siebie, skoro nawet nie mogą na nie popatrzeć? Często też można spotkać ludzi, zwłaszcza kobiety, noszące ubrania specjalnie w taki sposób, aby było widać ich tatuaż, niektóre wręcz potrafią wycinać w bluzkach otwory specjalnie do tego celu. Są też tacy, którzy twierdzą że mają wytatuowane coś ważnego, jakieś daty, imiona, wydarzenia, cytaty. Tylko że wielu z nich ma je np o chińsku lub jakimiś hebrajskimi bohomazami, więc nikt nie wie co tam tak na prawdę jest napisane, łącznie z nimi samymi. Tak to właśnie z reguły wygląda to "dla siebie"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcelinaMarcelina
+3 / 3

@7th_Heaven ludzie wychowani w społeczeństwach opartych na religii starego testamentu, (chrześcijaństwo, judaizm, islam) mają problem z akceptacją modyfikacji i kolorowaniu swojego ciała. Każdy ma wyglądać tak samo, w żaden sposób nie wyróżniając się od innych. W innych kulturach, Azja, Australia, Rdzenne Ameryki, Afryka, chulaj dusza piekła nie ma ;) chyba, że natkną się na krzewicieli jedynego Boga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+7 / 11

No i niech sobie będą, ale wrażenie na mnie robią jak najbardziej negatywne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wentyl3
-3 / 3

stop making stupid people famous

Odpowiedz Komentuj obrazkiem