Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
580 604
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B BillBrown
+2 / 16

niedoruchane to im odpier lal la la

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+3 / 23

Zaraz tam "potwory"....

Kobieta która nigdy nie zaznała miłości do urodzonego własnego dziecka nie jest zdolna do jakiejkolwiek pracy z małoletnimi, nie ma w sobie żadnej empatii czy jakiegokolwiek współczucia.

Zakonnice, kobiety nie raz traktowane jak prostytutki przez księży (tak samo niszczone jak młodzi klerycy przez biskupów) wyrabiają
w sobie znieczulicę tak olbrzymią że gdyby można było ją zobrazować wyglądała by jak choroba trąd pokrywająca nie tylko całą twarz ale i całe ciało. Obrzydlistwo które mają na Twarzy w Sercu i jad jaki sączy się z ich ust nazywają słowem bożym i interpretują go (to) jako miłość boża.

Ukochana przez wszystkich święta Matka Teresa z Kalkuty odmawiała potrzebującym leków przeciwbólowych bo uważała że ból i cierpienie na ziemi to coś co należy pielęgnować. Sama posiadała środki i leki by ulżyć wielu cierpiącym. Świadomie je skazywała na cierpienie czerpiąc z tego radość boża bo czyż ból w imię Boga nie jest piękny?

Skoro takii wzorzec Matki Teresy notabene ukochanej naszego (w mojej opinii równie skrzywionego ochroną pedofilli) Papieża Jana Pawła II jest stawiany na pierestale to nie dziwię się że owe zakonnice robiły to samo. Wzorce do naśladowania miały przecież godne!

Dziwi mnie łagodny sposób traktowania tych dzieci przez owe zakonnice. Siostra Bernadette z Zabrza była prekursorką polskiego katolickiego Aushvitz jakie zrobiła swoim podopiecznym a tu .....w sumie nic szczególnego się nie stało jak na standardy kościoła.

Gdybyśmy odnalezi serki grobów dzieci pomordowanych i jeszcze gwałconych (tak jak w Kanadzie) obok ośrodka to może by to było jakoś zauważone przez jakiś tam hierarchów kościelnych.

Zastanawiam się tak przy okazji gdzie są teraz ci obrońcy kościoła którzy powinni stać kręgiem dookoła tych kobiet i je bronić..... Przecież atak na owe zakonnice to taka na kościół a atak na kościół to atak na Polske.

Wyrodni ci rodzice którzy mieli czelność mówić co się dzieje w ośrodku......

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Ochrety
0 / 0

Ale chore podejście. ile to sióstr, ciotek, przyszywanych ciotek etc. potrafi świetnie opiekować się dziećmi. Podobnie z mężczyznami niebędącymi ojcami - chociaż ci rzadziej są zainteresowani opiekowaniem się dziećmi. Sama pracuję z dziećmi i wiem, że jestem naprawdę dobra w nawiązywaniu z nimi relacji terapeutycznej (jako logopeda), a nie mam rodzonych dzieci. Degeneraci są zarówno wśród dzietnych, jak i bezdzietnych, podobnie jak kompetentni opiekunowie.

Instytucji zakonów jako takich nie potępiam ani nie bronię, bo mam za mało danych. Ale wrzucenie wszystkich bezdzietnych do wora niezdolnych do opieki nad dzieckiem jest uwłaczające wielu ludziom.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
+10 / 14

@Capax - jemu może nic nie zrobiły, ale co zrobiły powierzonym im dzieciom to wiedzą już wszyscy. Jak tak ma wyglądać siostrzane poświęcenie i siostrzana miłość, top pożal się Boże.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DawcaMocyWNocy

@Capax Mi na szczęście nic. Jednak sąsiaduje z tym miasteczkiem i o piekle, które dzieje się za murami mówiło się od dawna. Ale jak to zwykle bywa w przypadku kościoła i tego typu instytucji, wszystko chowało się pod dywan i udawało, że nic się nie dzieje. Bardzo się cieszę, że w końcu wypłynęło to na światło dzienne, jedynie szkoda tych dzieciaków :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rob_plk
+3 / 5

@Capax Spokojnie, już pis atakuje w radiu, że to wina innych, sprawę się uciszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+7 / 7

Czyż oni sami nie nauczają, że szatan może przybrać najbardziej niewinne oblicze?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pug_79
+3 / 3

No bo wartości chrześcijańskie są fundamentem ludzkiej etyki i bez nich zapanowałby chaos i zło ... a może odwrotnie, nie pamiętam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Fahrmass
-1 / 1

Konkretnie te trzy, czy stosujemy odpowiedzialność zbiorową?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kejkum
+1 / 1

@Fahrmass a Polacy płacą na kościół zbiorowo czy tylko na 3 siostry??? Jeżeli kościół jako organizacja tuszuje gwałcenie dzieci, nic nie robi z patologią w swoim środowisku to jaka ma być odpowiedzialność?? Kiedy zaczną się wypłaty odszkodowania poszczególnym polskim ofiarom księży pedofili?? Kiedy w tym środowisku zacznie przebijać się prawda i uczciwość? Zamiast dziwiszowego "nie pamiętam, nie wiem, nie zajmuję się tym"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem