Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
134 145
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
I irulax
+3 / 7

Już dawno temu doszedłem do wniosku, że w klerze wszystko jest piękne jedynie na zewnątrz. Święte minki podczas uroczystości, podniosła muzyka, piękne wnętrza i ubiory, podniosła muzyka... kopniesz nieco głębiej a cały syf wychodzi. Tylko kto z wiernych zechce drążyć temat? Zresztą, sam KK robi wszystko aby standardowy baran nie miał dostępu do wielu rzeczy. Inaczej ciężko byłoby sprzedać "dobry towar". Jak w każdym korpo -> wszystko złe co się dzieje w firmie zostaje w firmie. Po to płacą srogi hajs na PR aby wizerunek był słitaśny. Dodatkowym problemem jest brak nadzoru. Audyt wewnętrzny z zasady jest g* wart: ręka rączkę myje a wszystkie syfy zamiatają pod dywan.
------
W kazaniu na ostatniej mszy, nasz pleban z pół godziny jęczał, jak to ludzie obecnie nie chcą iść do seminariów, unikają zacieśnienia więzów z klerem itp. A współczesna młodzież to już w ogóle. Ciekawe kura czemu? Pewnie wszystkiemu winien Harry Potterek i LPG.
P.S. Każdy porządny człowiek (wierzący czy nie) powinien dążyć aby ludzie robiący krzywdę dzieciom wylądowali w pierdlu na długie lata. Znęcanie się nad istotami nie potrafiącymi się bronić to coś skrajnie obrzydliwego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem