Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
35 37
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
C ciomak12
+3 / 3

I właśnie dlatego wolę nie mieć nic w PPK ani w żadnym IKE i IKZE. Bo oprócz tego że mogą mi je zwyczajnie zabrać i w zamian dodać je do ZUSu to mogą mi je również opodatkować, wprowadzić maksymalną wypłatę na miesiąc. Naprawdę wolę nie mieć żadnych przysług w rządzie. Bo lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Jakiś czas temu zacząłem kupywać akcje. Od tak co pół roku zamierzam przeznaczać jakieś kwoty na zakup kilku do kilkunastu akcji by budować jakiś dywidendowy portfel. I co się należy to zapłacę, ale będę spać spokojnie że jestem z rządem kwita. A obietnice że zawsze mogę wypłacić to jak obietnice, że się nie da stracić na akcjach bo jak zaczną spadać to zawsze możesz sprzedać ustawiając stoploss.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
0 / 4

Nadal spotykam ludzi, którzy uważają, że Tusk nie zrobił nic złego. Zamienił kasę na obiecankę, którą wystarczy przez złą kondycje Państwa unieważnić. Pamiętam jak mówiłem do kumpla, że przyjdą następne dziady i pstryknięciem palców to zmienią. Teraz kumpel pitoli, że od początku wiedział, że nas skubią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
0 / 0

i powoli przestaję żałować, że się z tego wypisałem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem