Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
561 583
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+13 / 23

Ja bym wolał żeby obsrany siedział na ławie oskarżonych. Oraz przez telewizorem, obserwując jak są odkręcane kolejno wszystkie jego deformy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+10 / 12

@Banasik
w pelni sie z toba zgadzam,
powinien zyc dlugo, w czasach w ktorych pis kojarzy sie ludziom tak jak kominizm we wczesnych 90tych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PeterGabriel44
+4 / 18

Chcesz tolerować autorytarnego złodzieja, kłamcę i manipulanta, który poróżnił i podzielił ludzi na lepszy i gorszy sort? W..dalaj pisiorze!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xardas132
+8 / 14

Nie ma tolerancji dla ludzi, którzy nie okazują jej innym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-2 / 8

@PeterGabriel44
>>Chcesz tolerować autorytarnego złodzieja, kłamcę i manipulanta
Nie chcę i dlatego zamiast na PO Tuska głosowałem na PiS Kaczyńskiego. Ale nie ma we mnie tyle nienawiści co w was. Daliście się głupio podszczuć przez totalną opozycję która nie potrafi zaakceptować że większość społeczeństwa wybrała przeciwną opcję.
>>W..dalaj pisiorze!
To mój kraj i w nim zostanę. Może zamiast tego Ty się wyniesiesz np. do Niemiec, skoro tak bardzo Ci się tu nie podoba? Jakoś po wyborach PiS było całkiem sporo takich co obiecali że zaraz wyjadą. Tylko jakoś nie wiadomo dlaczego zostali i jedyne co potrafią to dyszeć nienawiścią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
+5 / 13

@slawke może i tak, jednak Kaczyńskiemu się należy. A najlepiej jakby przebudził się w trumnie, ale już 2 metry pod ziemią w dziurze zalanej betonem. Wtedy niech się zesra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+5 / 15

@Anya82 To nie nienawiść, to karma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 4

@Anya82
Bez powodu... Tak zupełnie, w ogóle, wcale...

Prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C crusader8888
+5 / 7

Nie mam pojęcia, kto to jest Jędrula, ale kultura osobista zaiste bardzo wyrafinowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Arqs1986
0 / 4

wydawać by się mogło, że to człowiek kultury...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

Osobiście wolę, żeby żył jak najdłużej. Oczywiście w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Niech na własne oczy widzi, jak odnawiamy relacje z UE, USA i Izraelem, wycofujemy się z ich kretyńskich żądań o reparacje, zabraniamy głoszenia nienawiści wobec mniejszości, pozbawiamy KK wpływów, przywracany kobietom prawo do decydowania o swoim ciele, legalizujemy związki partnerskie, pozwalamy wjeżdżać do Polski każdemu, bez względu na wiarę i kolor skóry, o ile tylko nie jest dla nas zagrożeniem i jedzie legalnie. No i najważiejsze- anulowanie programów patol+, delegalizacja PISu i innych nazistowskich organizacji, odsunięcie od włdzy KK, Rydzyka, Ordo Iuris połączone z konfiskatą majątków.

Widzę, że PISowskie trolle się zesrały w komentarzach. Powiem wam tyle. My, opozycjoniści, w przeciwieństwie do was jesteśmy bardzo tolerancyjni i mamy otwarte umysły. Ale nie można tolerować nienawiści i nietolerancji. A PIS promuje nienawiść do Niemców, Szwedów, wszystkich obcokrajowców oprócz Węgrów i Ukraińców (ostatnie nie dotyczy ich wyborców, bo zwolennicy PIS lubią tylko i wyłącznie Węgrów), innowierców i ateistów, mniejszości etnicznych, Ślązaków, opozycji, społeczności LGBT, nauczycieli, lekarzy, niezależnych od PIS sędziów. Za to PIS należy zdelegalizować.
Po drugie jak mamy tolerować "człowieka", który zrujnował kraj, gospodarkę i skłócił nas z całym światem? ***** *** i ich trolli oraz wyborców!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem