Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
495 503
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+2 / 4

@YszamanY a ma ratować wszystkie dzieci na całym świecie? taj samo jak aktorzy którzy zarobią krocie na jakichś rolach? "Ciężka praca przy betoniarce" hmmm a bycie piłkarzem i to topowym to nie jest ciężka praca? ćwiczenia, treningi?gość miał talent i pracował na to co ma.... no ale się znajdzie zawsze ktoś.... który uważa że ciężka praca przy betoniarce jest ważniejsza... lepsza tylko do pracy niej można przyuczyć każdego...... a weź z ulicy Janusza i zrób z niego piłkarza światowej klasy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2022 o 22:54

avatar Xar
+2 / 2

@Pasqdnik82 przypominam tylko, ze potrzeba rozrywki jest bardzo wazna dla zdrowia psychicznego. A taka wlasnie potrzebe zaspokajaja tworcy gier komputerowych, filmow, sportowcy etc.
Gdyby to nie bylo wazne to teatry i przedstawienia nie istnialyby przez 3 tysiace lat, zawody z tym zwiazane zaginelyby tak jak dorozkarz, kolodziej, rymarz czy powroznik

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-4 / 4

@Pasqdnik82 nie oczekuję by rozdawał swój majątek ubogim, jednak nie uważam by pracował ciężko przy betoniarce za ponad 400 mln euro na koncie , 20 samochodów wartych 26 mln euro, czy posiadłości wartych kolejne 26 mln euro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2022 o 17:12

I irulax
0 / 2

@YszamanY Ma to dzięki własnej pracy i talentowi. Napisz jeszcze, że nie pojmujesz czemu taki np. Chopin jest znany na całym świecie skoro nie tyrał przy betoniarce. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
-3 / 5

@irulax nie neguję tego ,od zawsze gawiedź miała swoich idoli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+4 / 4

No durne te dzieci. Rodzice tłumaczą, pokazują, dają przykład, wychowują na empatycznego czlowieka. A nie, czekaj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
-3 / 5

będzie ci bardzo ciężko. co tu dużo mówić w biednej Polsce w biednej rodzinie np. mój 3 letni syn zobaczył i doświadczył w jeden weekend więcej atrakcji niż ja do 7 roku życia. (park rozrywki plaża nad jeziorem i wszystkie atrakcje tam, dmuchawce zjeżdżalnie trampoliny samochodziki huśtawki, karuzele itd., ja pierwszy park rozrywki widziałem w Chorzowie na wycieczce szkolnej i do tej pory pamiętam a miałem parę lat) nasze dzieci będą roszczeniowe dekadenckie zgnuśniałe znudzone i nieszczęśliwe - tak myślę obym się mylił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+6 / 6

@Nidwer pamietaj ze w latach 90 tez byla inna dostepnosc tego typu rzeczy. Ba, w latach 90 malo kto mial samochod z klimatyzacja, chociaz dzisiaj to standard

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
-1 / 1

@Nidwer Ba, śmieliśmy się kiedyś ze znajomymi, że ich dzieciaki w dwa lata doświadczyły więcej atrakcji niż my w 20 lat. A to wyjazd nad morze, a to urlopy z rodzicami za granicą, wyjazdy typu "zielona szkoła", wyjazd z dziadkami, dodatkowych zajęć od pyty - problem tylko żeby dzieciak/ki chciał chodzić.
Mam podobne zdanie: obecnie dzieci nie zdają sobie sprawy, że te wszystkie dobra wymagają od groma pracy i nie są dane na zawsze. P.S. Moim bratankom nawet nie chce się iść do ogrodu narwać owoców dla siebie. Jakby dostały pod nos przebrane i umyte to tak. :))))))

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H Hostis_Humani_Generis
-1 / 1

@Xar Xardas, kiedyś mądry, BAARDZO stary jegomość z Bukowiny, starszy niż wszyscy Polacy, powiedział mi "Żyłem bardzo długo, technologia rozwijała się na moich oczach, wiedziałem, że pewnego dnia, wszelkie luksusy, drzewiej dostępne tylko dla bogaczy, a nawet i te luksusy, które wcześniej nie były dostępne nikomu, staną się powszechne i każdy będzie mógł się nimi cieszyć... jednak... w swojej głupocie i nie dostrzegłem jednego... nie wiedziałem, że te luksusy wam spowszednieją i zaczną was nudzić".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem