Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
574 581
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar konradstru
+2 / 4

I jakie podwyżki w budżetówce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
-5 / 5

@konradstru taaak nie rób podwyżek na pewno służba cywilna bedzie lepsza ;p

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polski_niewolnik
+2 / 2

@auto1 Zamiast podwyżek proponuję zwolnić połowę urzędasów i tak jest ich za dużo.Trzydzieści lat temu było ich jakieś 160 tyś, obecnie jest ich prawie 1 mln 500 tyś.
XXI wiek, kosmiczne technologie, a liczba urzędników zamiast spadać, wzrasta. Cóż to za tajemnica? No tak, tworzenie nikomu nie potrzebnych urzędów i stanowisk zatrudniając pociotków, rodzinę i znajomych, podatnik zapłaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
0 / 2

@polski_niewolnik +1

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TheAvatar322
+9 / 11

Od lat nic się nie zmieniło. System wrogiem jednostki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
+1 / 3

@TheAvatar322, niezupełnie 20, 30 lat temu było znacznie gorzej. Ze zdziwieniem teraz mogę się spotkać z chęcią rozwiązania sprawy. Mimo, że problemy są w przeważającej części spowodowane przez samą biurokrację, szczególnie tę na Wiejskiej.
Przynajmniej w urzędach gminy, powiatu, bo w US na szczęście nie musiałem się ostatnio spowiadać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nighthawk7
+6 / 6

@rex4
Wiesz czemu się to zmieniło? Bo teraz coraz więcej urzędników to nie są te "stare baby", które w PRL robiły problemy dla zasady, tylko Ci ludzie, którzy się od tych starych bab nie raz odbili jak od ściany. Jest coraz więcej względnie młodych twarzy w urzędach i przez to się to zmienia. Oni nie chcą robić problemów tylko mieć względnie spokojną pracę. Utrudnieniem to jest właśnie "wiejska", która wymyśla hurtem coraz to większe dyrdymały, a nie urzędnik w gminie, powiecie czy urzędzie miasta. On tego nie wymyśla tylko musi realizować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gracek1135
-1 / 1

@Nighthawk7 nie prawda, to nie przez to ze ludzie "odbili sie" od tych bab tylko po prostu nadchodzi nowa era ziemi ktora te stare zle rzeczy zostawia za soba :), pewnie nie rozumiesz o czym pisze ale moze dozyjesz zeby zobaczyc to na wlasne oczy, wrednych osoby ktore kazdemu klode pod nogi daja z radosci bedzie coraz mniej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 czerwca 2022 o 23:14

S Skar2k19
+1 / 1

i majac 14 dni dostarcza pismo w miesiac badz awizo po 14 dniach XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y Yahu1983
-1 / 5

Bzdura. Proszę o JEDEN przykład, gdzie tak wygląda procedura. Wydaje mi się, że autor - jedyne co do tej pory załatwiał, to podbicie legitymacji w szkole.

Termin na odpowiedź jest liczony od dnia doręczenia listu poleconego. Natomiast złożenie odpowiedzi w urzędzie pocztowym, poprzez nadanie listu poleconego - jest dochowaniem terminu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem