Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
580 592
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q Quant_
0 / 8

Kamienie milowe to nie są nasze warunki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A andrzejgola
+5 / 9

@Quant_ Właśnie przez takich 'cwaniaków' jak polski rząd(tyczy się też poprzednich) są wprowadzane kamienie milowe. Mięliśmy od wielu lat stopniowo odchodzić od węgla ale rządy zamiast inwestować w alternatywne źródła zamykały kopalnie zwiększając import z Rosji, a kaskę co miała iść na alternatywę przejadały jak chciały. Teraz to unia zła, Rosja zła, Czechy złe. Jakie to polskie.

Czy jeszcze jest jakiekolwiek państwo z którymi chcemy robić interesy czy czeka nas odgrodzenie murem ze wszystkich stron?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel1481
+1 / 5

@andrzejgola
Ale tutaj chyba nie o kamienie milowe chodzi. Tylko o przestrzeganie prawa. Polskiego prawa, przez Polski rząd. Który nie może zrozumieć, że nie da się wprowadzić w życie ustawy niezgodnej z konstytucją.
I tak oto, Izba dyscyplinarna sądu nie działa (bo prezes sądu ją zawiesiła zgodnie z prawem, podczas gdy wcześniej istniała niezgodnie z prawem), a KPO nadal nie jest wypłacane. Bo Unia wymaga od nas, by rząd wykasował niezgodność tej ustawy z konstytucją. Czyli albo Ziobro ma nie wybierać jej członków, albo zmienić zapisy w konstytucji.

Ten rząd mam nadzieje czeka za to trybunał stanu. Bo równie dobrze, mogliby nie przestrzegać konstytucji w kwestii organizacji wyborów za rok...A czekaj w organizacji wyborów też już próbowali łamać zapisy konstytucji... Szkoda tylko, że większość kierownictwa z PIS posiedzi w więzieniu tylko po maks 10lat, bo są starzy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem