Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
608 622
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Intropata
+26 / 38

Prawidłowo. Wieśniara powinna zapytać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sceptykiem_sie_urodzic
+21 / 25

Mnie kiedyś dziewczyna chciała zaciągnąć do księdza proboszcza by ten ocenił mnie jako jej kandydata na męża. Miała to być niespodzianka że "poznam jej ukochanego księdza, spowiednika". Miał to być dla mnie "zaszczyt" że go poznam.

Uczyniłem to samo. Zawróciłem i odwiozłem ją do domu prosząc by porozmawiała ze swoim "ukochanym księdzem" i zapewne on wytłumaczy jej moje zachowanie.

Nigdy jej więcej nie widziałem. To była moja najlepsza decyzja w życiu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+15 / 17

I tak dżentelmen, że odwiózł ją do domu, a nie po prostu wyrzucił z auta na środku ulicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cascabel
0 / 4

Z jednej strony słusznie, z drugiej - chyba też zostałabym wysadzona gdyby grał ostry metal (i to pomimo że słucham metalu...), bo sama bym pewnie poprosiła o wyłączenie by nie zasnąć, albo nie zacząć ziewać O_O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 3

@Cascabel Piszesz, że byś zapytała co robi istotną różnicę gdyż dziewczyna z historii po prostu wyłączyła bez pytania co nie jest dobrym początkiem znajomości. A do jakiego poziomu ciężkości, tolerujesz muzykę metalową? Z tego co pamiętam jakiś czas temu nie lubiłaś w ogóle growli, a jak jest teraz? Ja ostatnio bardzo często słucham tego https://www.youtube.com/watch?v=KriC5qIf07c&ab_channel=MassacreRecords :D. Co sądzisz o takim graniu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vonel
+2 / 4

@Adrian1234 Jak dla mnie, to już nie jest granie, a bezsensowne napierdzielanie w instrumenty. Growl, to chyba największy syf, zaraz po gówno polo.
Wolę coś bardziej w stylu Disturbed, choć i oni czasem głupio powarczą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

@Vonel Wszystko jest kwestią gustu i tego co kto lubi. Sam dawniej lubiłem mieszankę czystych wokali i screamów (ten typ wokalu jaki można znaleźć np. we wspomnianym Disturbed), potem przekonałem się do zespołów gdzie są czyste wokale, screamy i growle a obecnie lubię słuchać nawet takich z samymi growlami przy czym ogólnie to najbardziej lubię zróżnicowany wokal i średni ciężar muzyki i nawet na płycie z której pochodzi powyższy utwór są nieco lżejsze rzeczy jak np. ten https://www.youtube.com/watch?v=tjDGPiaz_Fc&ab_channel=Miseration-Topic. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie się przekonać do cięższych odmian metalu tak jak np. mnie rap nigdy nie przekonywał, nawet gdy rapowanie jest połączone z muzyką gitarową. A Ty jaką muzykę na co dzień wolisz słuchasz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vonel
0 / 2

@Adrian1234 No jak dla mnie growl i najcięższe wersje metalu, wymykają się z ram różnych gustów. To nie są rzeczy normalne.
Słucham różnej muzyki, od elektronicznej, przez rap, po rocka i lżejsze gatunki metalu. Choć ostatnio mam fazę na Donguralesko i w ostatnim miesiącu on dominuje, w międzyczasie przypomniałem sobie też o Alestorm, którego dawno nie słuchałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
0 / 0

@Vonel Wiadomo, że ekstremalne formy metalu czy samego wokalu nie są dla wszystkich, rozumiem i nie przekonuję na siłę :). Osobiście dawniej też nie lubiłem growli ale potem polubiłem przy czym tu jestem dosyć wybredny gdyż lubię gdy mimo wszystko jest wyraźny, w sensie, że słychać słowa a niestety wielu growlerów chce stosować jak najgłębsze growle, których w zasadzie nie da się zrozumieć lub jest to bardzo trudne. W sumie to samo jest w przypadku całych gatunków i np. ogromna część zespołów wykonujących death metal czy deathcore stawia wyłącznie na ciężar, szybkość i chaos przez co ich muzyka zwyczajnie jest nudna, wtórna i monotonna. Osobiście i tu jestem wybredny, wyszukując faktycznie ciekawych zespołów, oczywiście dla kogoś nie osłuchanego w ciężkim graniu i one będą się wydawały zbyt ciężkie i chaotyczne. A lubisz połączenia metalu z elektroniką, rapem, elementami muzyki klasycznej itp? Jakie jeszcze metalowe zespoły lubisz? Sam słucham zarówno lżejszych, średnio ciężkich jak i ciężkich odmian metalu, w czystej postaci jak i w połączeniu z innymi rejonami muzycznymi więc jakoś nie ciągnie mnie zbytnio do czegoś z poza metalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F ff_1
0 / 6

zamiast się ucieszyć, że laska ogarnia audio w samochodzie... eech.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-2 / 6

@ff_1 To było jego audio i jego samochód. Pomyśl, co ta laska zrobiłaby w drugiej minucie znajomości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C crusader8888
-4 / 8

Raczej: takich kobiet potrzebujemy więcej. Metal to jazgot, hałas, nie muzyka i powinien być zabroniony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+1 / 3

@crusader8888 Idąc Twoim tokiem rozumowania można kontynuować Twoją wypowiedź: Rap to gadanie a nie muzyka i powinien być zabroniony. Muzyka klasyczna to przynudzanie na przedpotopowych instrumentach a nie muzyka i powinna być zabroniona. Techno i inne formy muzyki elektronicznej to nie prawdziwa muzyka wydobywająca się z prawdziwych instrumentów tylko piśnięcia i plumknięcia pochodzące z maszyn więc powinny być zabronione. Jazz to nudne zaśpiewy zachrypniętych typków, którym towarzyszą irytujące instrumenty dęte więc powinien być zabroniony. Pop, dance i disco polo to prostackie, przeżarte kiczem i komerchą granie i powinno być zabronione. Można tak kontynuować ale zamiast tego lepiej się zastanowić po co jakiejś muzyki zakazywać? Tym bardziej, że w przeciwieństwie do popu, dance i disco polo, metal nie jest nigdzie publicznie puszczany więc przypadkowo na niego nie natrafisz czyli jak nie lubisz to z powodzeniem możesz nie mieć z nim styczności. No chyba, że masz znajomych metalowców, którzy zawsze coś słuchają gdy się z nimi spotykać ale chyba nie bo wtedy szybko byś się od nich dowiedział, że metal to nie tylko ekstremalne, szybkie i ciężkie granie ale bardzo zróżnicowane rejony muzyczne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Vonel
-1 / 3

@crusader8888 Pewnie z 3/4 metalu tak, jednak jest tam trochę podgatunków i zespołów, które tworzą naprawdę fajna muzykę metalową.
Poza tym są dużo gorsze rzeczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ansset0
0 / 0

Ryłkołakiem ją leczyc!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem