Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
275 287
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Q Quant_
+7 / 11

Jeżeli zwierzę uruchomiło pułapkę to jest raczej nieprawdopodobne aby przeżyło. Chociaż z drugiej strony, tę pułapkę zastawili Rosjanie więc wszystko jest możliwe i być może ten kto w nią wpadł przeżył, a raniło tych co zastawiali :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 7

rosjanie powinni zapłacić odszkodowanie za Koze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+1 / 13

Niezły kozak z tej kozy. Reakcję łańcuchową uruchomić zwykłym materiałem wybuchowym. No no. A podobno Ukraińcy oddali broń jądrową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KyloRen
+5 / 9

Szkoda kozy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+3 / 7

Mama czy dziewczyna Kadyrowa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kahoona
0 / 10

A o kozie wiemy dzięki... No właśnie - komu? Reporterowi bezpośrednio na miejscu? Bo jest dalszy ciąg tej historii - kozę rozerwało na kawałki, a głowa podskakując dotarła do ukraińskich okopów i ostatkiem tchu i sił zameczała "Sława Ukraini!".
To parafraza propagandowego tekstu z CK Dezerterów. Nikt nie zadał pytania skąd ten "news", jak to się stało, że tak dokładnie opisany - bo po co? Już się ciemniaczki śmieją, że nawet głupia koza mądrzejsza od ruskich. Prawda?
Nie, nieprawda. Łapiecie się na propagandę dokładnie tego poziomu, jak ta z CK Dezerterów. Na obrazę dla ćwierćinteligentów. Na historyjkę dla bezrolnych chłopów pańszczyźnianych, granatem od pługa oderwanych. Nikt sobie nawet nie zadaje pytania czy to możliwe.
Podobnie jak nie wątpicie w kolejny tekścior z dzisiaj - jak to ruscy rozkręcają swoje czołgi i sprzedają na lewo za wódkę.
Rozkręcają? Możliwe. Co prawda z miejsca by ich rozstrzelano przy wpadce, ale możliwe. Za wódkę? Możliwe, nie za takie rzeczy w Polsce płaci się wódką. Ale KOMU SPRZEDAJĄ? KTO OD NICH KUPUJE? Handelek transgraniczny? Idą z tymi częściami za linię frontu i opylają je Ukraińcom? NIKT do nich nie strzela? A może sprzedają okolicznym chłopom te celowniki optyczne, części silnika czołgowego - nie pasujące DO NICZEGO cywilnego? Ktoś to kupuje? Ryzykując kulkę kupuje absolutnie nieprzydatny złom?
Ładują nieprawdopodobnie tępą propagandę dla absolutnie tępych ludzików. Ilu w nią wierzy i ilu radośnie klaszcze - no to widać, widać... Pogratulować rozumku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P petrosjan
-1 / 3

Pięknie napisane..brawo!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-2 / 6

@kahoona NA ZŁOM sprzedają. Proste i nie wymaga teorii spiskowych. Ale jak ktoś chce się dowartościować, jak to jest mądrzejszy od "ćwierćinteligentów od pługa", to kupi takie wynurzenia. Tekst w stylu "włącz myślenie", który zapodają właśnie ci, którzy z myślenia nie korzystają i ktoś im musi objaśniać rzeczywistość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kahoona
-2 / 6

@Geoffrey - no pewnie, na złom sprzedają. Pewnie pełno tam - w strefie działań wojennych, przy strzelaniu do wszystkiego, co się rusza - tych otwartych składów złomu. Tych handlarzy złomem, ze stałą dostawą wódki - której ruscy z giwerami nie są w stanie dostać "za darmo", bo inaczej kulka. Prawda? No widać, jak "włączyłeś to myślenie"... Przeczytaj jeszcze raz DO KOGO skierowana jest ta propaganda. Nawet gdyby napisał to samo Jezus - ciemnota nie uwierzy, bo TAK GŁĘBOKO ma zakorzeniony obrazek "gupi rusek, onuca, wóda, gwałciciel, zbrodniarz". Nawet gdyby "polskie media" udostępniły CAŁE spotkanie Zełenskiego z komisarzami ONZ - to I TAK sprane propagandą móżdżki nie przyjmą do wiadomości zdania, które tam PADŁO - "wyjaśnienia wymagają także gwałty i zbrodnie żołnierzy UKRAIŃSKICH na UKRAIŃSKIEJ LUDNOŚCI CYWILNEJ". Sugeruję poszukać na reuters_com.
W Polsce od lat trwa proces prania mózgów. Wystarczy poszukać archiwalnych newsów na interii, onecie, wp. Pełno tych "przechwyceń rosyjskich myśliwców" W MIĘDZYNARODOWEJ przestrzeni powietrznej. Ostatnio nawet poszedł HIT - rosyjski okręt na Morzu Śródziemnym zbliżył się do wybrzeża Włoch NA 300 KILOMETRÓW, taki groźny i niebezpieczny incydent... Czyli był na środku Morza Śródziemnego. Tyle samo miał do Afryki. Ale news poszedł.
Tutaj masz dokładnie taki bzdet. Sprzedają? No pewnie, to ruskie. Za wódkę? No pewnie, to ruskie, Żadnemu "geniuszowi" nie wpadnie do głowy zapytać jak, gdzie, komu i po co temu komuś ten "złom". Apriorycznie zakładasz, że to prawda. Jesteś w klasycznej bańce informacyjnej - wierzysz tylko w to, co jest zgodne z twoimi przekonaniami. A te - jak napisałem - fachowo lub niefachowo w ciebie wpojono, tłucząc newsami o tych "przechwyconych samolotach", "ruskiej agresywnej polityce" czy "ekspansji militarnej". Prosta wiedza z wikipedii - o międzynarodowej przestrzeni powietrznej, liczbie baz wojskowych Rosji i USA w poszczególnych latach - i ćwierćmózg się oburzy na tę ewidentną propagandę. No ale wypraniec już nie... On nie uwierzy. Nawet jeśli dane są ogólnodostępne. Wypraniec uwierzy, że informacja o kozie to z miarodajnego źródła, ktoś tam na miejscu był (uwaga w pobliżu szpitala z rannymi ruskimi, wcale nie pilnowanego przed "szpionami"), bohaterską kozę sfilmował i podał informację, że ruskim wysadziła "łańcuchowo" całą linię obronną. A kto to podał? "Ukraińska prawda"... No super miarodajne źródło, nie powiem... Byli na miejscu. Widzieli. Opisali gołe fakty. Wcale nie po to, żeby ruskich ośmieszyć. Podchwyciły "miarodajne media" w Polsce. Te same, które publikują wiadomości o Korei Północnej podawane przez "Daily NK" - z której nigdy nikt w Korei Północnej nie był, W Korei Południowej "Daily NK" był nawet zakazany jako twórca fake newsów działających na zlecenie i za pieniądze CIA.
No ale dla "geniuszy" to przecież "czysta prawda i oczywista oczywistość", bo sami nie pomyślą i nie poszukają.
No to gościu - pokaż mi te otwarte w strefie wojennej punkty złomu. Proszę nazwisko korespondenta wojennego, który podał informację o kozie. Śmiało. Dajesz.Polski rząd usilnie zachęca do weryfikacji źródeł w obronie przed fake newsami i kłamliwą propagandą. Śmiało. Dawaj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 21 czerwca 2022 o 22:20

avatar kooment
+1 / 3

@kahoona
To niesprawiedliwe że z tak prawdziwą odpowiedź dostajesz minusy. Przecież taką jest prawda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-3 / 3

@kahoona Wszystko jasne. Ukraińcy sami się napadają i gwałcą, a rosjanie weszli do ich kraju tylko po to, żeby nakręcić o tym filmy. Spadaj obrzydliwy moskiewski trolu. Zniknij, przestań istnieć, bo kalasz swoją obrzydliwą osobą ludzki gatunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kahoona
-1 / 3

@Geoffrey świetnie, że wsparłeś mój wywód źródłem. Szkoda, że to źródło to kolejny ukraiński portal, szkoda, że nie podano też nazwiska korespondenta wojennego czy też zdjęć lub filmów z miejsca. Co napisałem...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J joseluisdiez
+2 / 6

Jakiemuś kadyrowcowi uciekła ukochana?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mantek
0 / 4

A po wszystkim przyleciały jednorożce i zabrały jej ciało wśród różowych rekinów młotów grających na niebieskich trąbkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kahoona
-1 / 3

@Geoffrey czyli tvn podaje za ukraińskim portalem, który z kolei nie podaje źródeł i nie jest to fake news ... Tja...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem