Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Podczas spotkania z wyborcami we Włocławku Jarosław Kaczyński zadrwił z osób LGBT

0:55

"Można mieć takie poglądy, dziwne co prawda, ja bym to badał" - powiedział prezes partii PiS

www.demotywatory.pl
+
357 380
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gavron88
+24 / 68

Pierwszy debil RP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+1 / 29

@Gavron88 jeśli nazywasz swojego wroga debilem, a on nadal jest u władzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gavron88
+20 / 40

@Krisiek44 To że jest u władzy nie ma żadnego znaczenia dla faktu że jest debilem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+8 / 24

@Gavron88
Pierwszym debilem RP jest Adrian, nawet sąd to przyznał... Jarek gej, jest Naczelnym Debilem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M minityrael
-5 / 7

@Gavron88 co gorsza to swiadczy o tym ze wiekszosc ludzi w polsce ten sam poziom co ludzie u wladzy, ale spokojnie, inflancja walnie, recesja walanie, nie daj boze wojna z ruskimi, polacy calkiem zbiednieja, kto moze to wyjedzie ciekawe z czego potem te 500+ wyplaca

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agnieszkax
+1 / 5

@minityrael A Tobie ortografia się nie walnęła?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
+3 / 17

@Krisiek44 Przecież Kaczyński nie naśmiewa się z osób homoseksualnych, tylko z idiotycznej tezy, że płeć można zmieniać na zasadzie oświadczenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
-2 / 8

@FightingStupidity niech on sobie lepiej buty do pary założy, to jakaś babę znajdzie a nie ciagle się cudza płcią zajmuje. Natury się nie oszuka, co pokazał ten prawicowy europoseł z Węgier, który uciekał na golasa z party w Brukseli. Kaczyński mierzy innych ludzi swoją miarka, dlatego mu się wydaje, ze ktoś wydając oświadczenie kłamie, żeby osiągnąć jakieś korzyści.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
+5 / 11

@mikv Niech się zajmuje czym chce, ale pytanie brzmi, czy płeć można zmieniać poprzez ustne oświadczenie, ponieważ ma to daleko idące konsekwencje formalno-prawne i społeczne np. zmiana wielu emerytalnego czy chociażby korzystanie z toalet dla kobiet. Ja mogę zostać kobietą, bo tak powiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
-2 / 12

@FightingStupidity a dlaczego nie ? W kwestii kombinacji przy emeryturze, to polecam wstapienienie do seminarium, potem zostajesz generałem i emeryturę masz 10 razy wyższa niż przeciętna kobieta, przechodzącą na emeryturę w wieku 60 lat. Podobnie jak Kaczyński zakładasz, ze ludzie coś mówiąc, kłamią. Zmiana płci to długi i ciężki proces oraz ogromny dramat ludzi, nad którymi się ten człowiek pastwi. Polecam poczytać o osobach interplciowych, które np maja zewnętrzne narządy kobiece, a wewnętrzne męskie lub odwrotnie. Czasami ludzie rodzą się w ogóle bez narządów, lub maja słabo wykształcone i takie i takie i lekarz decyduje czy będą kobieta czy mężczyzna. Czym maja Wam udowodnić swoją płeć jak nie oświadczeniem ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2022 o 22:27

avatar FightingStupidity
+1 / 9

@mikv Podaj źródło danych o emeryturach jakichś tam generałów. Sam sobie poczytaj o osobach transpłciowych, bo dyskusja nie jest o nich. Dyskusja jest o osobach bez żadnych zmian somatycznych, które twierdzą, że płeć jest konstruktem kulturowym (sic!), więc można ją sobie dowolnie zmieniać, raz w te raz wewte, dzisiaj czuję się kobietą, ale jutro od 13:00 znowu będę mężczyzną, a we wtorek to się jeszcze zobaczy. Osoby, które naprawdę mają problem, który opisujesz poddawane są badaniom internistycznym, endokrynologicznym, psychologicznym i nie muszą niczego oświadczać. Jeżeli chcą fizycznego dopasowania płci, to przechodzą operację, także w Polsce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2022 o 22:37

M mikv
-2 / 6

@FightingStupidity pisząc dyskusja masz na myśli monolog prezesa ? Czy swoje wymysły tłumaczące jego wymysły ?
"Jeżeli chcą fizycznego dopasowania płci, to przechodzą operację, także w Polsce." - a jeśli nie chcą fizycznego dopasowania ? Moja takie prawo ?
Nietrudno się domyśleć, ile emerytury dostaje ktoś, kto zarabia duże pieniądze. Wystarczy, ze sprawdzisz sobie jaka emeryturę ma prezes, ale jak chcesz źródło danych ile emerytury mogą mieć duchowni, którzy robią karierę w wojsku, to polecam :
https://www.money.pl/gospodarka/byly-wojskowy-wytknal-arcybiskupowi-glodziowi-nieprzyzwoita-emeryture-to-co-najmniej-10-tys-zl-6381912468956801a.html

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2022 o 23:08

avatar FightingStupidity
-1 / 3

@mikv Jeżeli nie wiesz o co chodzi z tą dyskusją, to masz do wyboru dwie opcje: a) monolog prezesa, b) dyskusja pod demotem. Wybór trudny, ale wierzę, że ci się uda. Natomiast wymysły to ty produkujesz taśmowo, ja jedynie je koryguję. Do seminarium nie zamierzam wstępować, więc na generała szans nie mam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sylwia74573
+1 / 3

Osoby, które uważają się za transpółciowe są badane przez wielu specjalistów. W czasie diagnozy jest to na pewno psycholog i seksuolog. Najczęściej cierpią na depresję, okaleczają się np. ze względu na dysforię (nieakceptowanie posiadanych cech płciowych), często mają też stany lękowe. Zwykle są pod opieką psychiatry, niejednokrotnie funkcjonują na antydepresantach. Ustalanie przez specjalistow , jaką płcią identyfikuje się osoba trwa od kilku miesięcy do kilku lat. Estrogen czy testosteron nie są przepisywane na życzenie, bo ktoś o 15-tej postanowi być mężczyzną bądź kobietą. To długi i trudny proces w którym dziecko jeśli otrzyma potwierdzenie od specjalistów musi pozwać rodziców aby skorygować płeć w sądzie. mało kto wie jak to wygląda, więc ciężko zrozumieć, że na prawdę nikt nie robi tego dla fani. To są tragedie całych rodzin, współczynnik samobójstw w tej grupie jest bardzo wysoki i nie chciałabym żeby mój brat przez teksty takich rządzących podniósł te statystyki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
-1 / 1

@FightingStupidity mylisz się. Biorę udział w dyskusji dotyczącej monologu prezesa, więc muszę wziąć pod uwagę i to co on powiedział i to co Ty powiedziałeś. Próbujesz włożyć w jego usta coś czego nie powiedział , więc chciałabym wiedzieć do czego mam się odnieść przy tej Twojej próbie odwracania kota ogonem, zwłaszcza, ze nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Skoro oświadczenie Wam się nie podoba, to jakie macie pomysły dla osób, które nie identyfikują się z przypisana im płcią, ale nie chcą zmieniać tego czym obdarzyła ich natura ? Kiedys, osoby które rodziły się bez narządów płciowych lub miały złe wykształcone a takich osób jest bardzo wiele, zmuszano do operacji i nadawano im płeć według uznania lekarza niedługo po porodzie. Cały świat już od tego odchodzi, wypłacane są potężne odszkodowania. Będziecie ich zmuszać do operacji, jakiś badań, biegania po lekarzach ? to jest ważna dyskusja i jakoś nie chcesz zabrać głosu.
Natomiast Cieszę się, ze usatysfakcjonowałam Cię w kwestii emerytur. Nie martw się... żadna władza nie jest wieczna :) kiedyś będą inne sposoby niż dzisiaj na znalezienie dobrze płatnej posady :) No chyba, ze każda 'szabla' w parlamencie zostanie ministrem, sędzia trybunału itp i znow trafimy za żelazną kurtynę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 1

@mikv przecierze ten różowy to Kaczyńskiemu buty i skarpetki dobiera..więc nie ma z nim dyskusji.... on wie jak prezes...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
+1 / 3

@mikv To wy się mylicie i ja mam dokładnie ten sam dylemat co wy, ponieważ wkładacie w jego usta coś czego nie powiedział, a zupełnie ignorujecie to co powiedział, odwracacie kota ogonem. Na wasze pytanie odpowiedziałem w sposób sarkastyczny, co jak widać wymaga łopatologicznego tłumaczenia. Ehh... W waszej odpowiedzi po raz kolejny odnosicie się do czegoś, czego Kaczyński nie powiedział i żądacie wyjaśnienia tego (czego nie ma). Zupełny pure nonsens. Powiedzcie mi, a czy wy będziecie zmuszać małe dzieci do operacji zmiany płci? Będziecie je wyszydzać, poniżać jeżeli dziecko zdecydowanie powie, że jest chłopcem albo dziewczynką, nie będzie chciało mieć "płynnej płci"? Mniej więcej taki jest poziom dyskusji z wami. Zafiksowaliście się na własnej koncepcji tego co on powiedział, dorobiliście do tego całą martyrologię, podczas gdy Kaczyński powiedział jedynie o zmienianiu płci z minuty na minutę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
0 / 2

@FightingStupidity
najgorsze że ty nawet nie rozumiesz tego co on powiedział i traktujesz tę wypowiedź literalnie :( :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
+1 / 1

@adamIM Pierwszy raz spotykam się z zarzutem, że niedobrze jest traktować cudzą wypowiedź literalnie. Właśnie tak należy postąpić. Dorabianie do cudzych wypowiedzi czegoś, czego w nich nie ma, jest niepoważne. Jeżeli mamy o czymś dyskutować to o faktach, a nie budować fantazyjne światy alternatywne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 2

@FightingStupidity
Przestańcie straszyć ludzi tymi Waszymi chorymi fantazjami, bo naprawdę nie mam zielonego pojęcia skąd Wam się biorą. I Ty i ja i Twój pryncypał, doskonale wiemy, ze odpowiedz na każde Twoje pytanie jest bardzo prosta. Brzmi : NIE

Teraz sarkastycznie, skoro podoba Ci się taki poziom dyskusji : Jedyna osoba, która chce zmieniać płeć z minuty na minutę to on - słyszałam na własne uszy. O 9.30 chce być Zosią a potem Władysławem. czy odwrotnie, więc mnie w to nie mieszaj.

A teraz poważnie, bo to poważna sprawa. Nadal czekam na odpowiedz, co proponujecie w sytuacjach, kiedy człowiek rodzi się z zewnętrznymi narządami damskimi a wewnętrznymi męskimi ? lub odwrotnie. Albo kiedy urodzi się w ogóle bez narządów ?

Skoro porównujesz te pytania to tych idiotycznych, które wymyśliłeś, podobnie jak prezes swoją historyjkę to może sami powinniście się zbadać ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2022 o 19:36

M mikv
-2 / 2

@FightingStupidity Krótko mówiąc możesz przytoczyć słowa prezesa, gdzie powiedział o tych zmianach somatycznych ? :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
-1 / 1

@Pasqdnik82 żadna praca nie hańbi. Tylko kiedy próbuje tłumaczyć to prostackie wystąpienie to niech chociaż robi to z sensem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
0 / 2

@mikv Moja odpowiedź jest symetryczna: przestańcie straszyć ludzi tymi Waszymi chorymi fantazjami, bo naprawdę nie mam zielonego pojęcia skąd Wam się biorą. I Ty i ja i Twój pryncypał, doskonale wiemy, ze odpowiedz na każde Twoje pytanie jest bardzo prosta. Brzmi : NIE

"Teraz sarkastycznie, skoro podoba Ci się taki poziom dyskusji : Jedyna osoba, która chce zmieniać płeć z minuty na minutę to on - słyszałam na własne uszy. O 9.30 chce być Zosią a potem Władysławem. czy odwrotnie, więc mnie w to nie mieszaj"
- Nie kłam dziecko. Twoja ściema jest tak prymitywna, że aż żałosna. Jednym z fundamentów ruchu LGBTQWERTY i queer jest ideologiczne założenie płynności płci, a Ty udajesz jakbyś się obudziła przed chwilą ze stuletniego snu. Jeżeli nadal ściemniasz, że nie rozumiesz o czym mowa, to zapytaj "Margot", faceta sypiającego na raz z dwiema dziewczynami, który twierdzi, że podoba mu się być... dziewczyną. https://en.wikipedia.org/wiki/Margot_(activist)

"A teraz poważnie, bo to poważna sprawa. Nadal czekam na odpowiedz, co proponujecie w sytuacjach, kiedy człowiek rodzi się z zewnętrznymi narządami damskimi a wewnętrznymi męskimi ? lub odwrotnie. Albo kiedy urodzi się w ogóle bez narządów ?" - Ale my już wam odpowiedzieliśmy w poprzednim poście.

Skoro porównujesz te pytania do tych idiotycznych, które wymyśliłaś, podobnie jak przewodniczący swoją historyjkę to może sami powinniście się zbadać ? Myślę, że powinniście.

"Krótko mówiąc możesz przytoczyć słowa prezesa, gdzie powiedział o tych zmianach somatycznych ? :)
Zmiana płci to długi i ciężki proces oraz ogromny dramat ludzi, nad którymi się ten człowiek pastwi." - Oczywiście, że mogę! On to powiedział zaraz po tym, gdy oświadczył, że naśmiewa się z ludzi, którzy urodzili się bez narządów płciowych lub miały źle wykształcone, a takich osób jest bardzo wiele, i że za jego rządów będą zabronione takie operacje i możliwość medycznej zmiany płci. Przecież całe dyskutowane przemówienie jest zawarte w democie, więc bez trudu odnajdziesz to oświadczenie... Czy jednak nie? Przypominam Ci, że o zmianach somatycznych to Ty pierwsza napisałaś (tylko tak ich nie nazwałaś), więc to Ty udowodnij, gdzie Kaczyński o tym powiedział.

Jak widzisz Twój bełkot można obrócić przeciwko Tobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2022 o 21:30

M matkapolka35
-1 / 5

@FightingStupidity
Daj sobie spokój z tłumaczeniem oczywistych rzeczy tutaj. Ktoś kto się zafiksował przeciwko Kaczyńskiemu tylko czeka, żeby do każdej jego wypowiedzi dorabiać ideologię. Nie przetłumaczysz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
+2 / 2

@matkapolka35 Zdaję sobie z tego sprawę, ale mimo wszystko postanowiłem uderzyć kijem w gniazdo szerszeni i zobaczyć co się stanie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 0

@FightingStupidity nie, nie można nic obrócić przeciwko mnie, bo ja niczego nie obracam przeciwko Tobie, prezesowi ani nikomu innemu :) Nie skupiam się na ludziach jako takich, tylko na faktach.
Mogę tylko powtorzyc : ludzie mierzą innych według siebie.
Ja nie mam nic przeciwko oświadczeniom. Moim zdaniem prezes bez względu na to czy o 9.30 ubierze się w za wielka męska kurtkę i dwa różne buty i na drabince będzie udawał chłopa 1.80, czy o 17.00 w Toruniu w moherowy beret Zosi, jego mentalnośc się nie zmieni. Zawsze bedzie tym samym wielkim małym człowieczkiem, z piosenki zespołu 2 + 1 ; ) https://www.youtube.com/watch?v=u-rcLhgKU18.
ps użyj mózgu to nie będziesz musiał kijem uderzać w gniazdo szerszeni, żeby zorientować się co może się stać, kiedy to zrobisz :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M matkapolka35
-2 / 2

@FightingStupidity
Też tak czasami robię :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar FightingStupidity
0 / 0

@mikv Chyba nie do końca rozumiesz na czym polega Twój bełkot. Otóż polega on na przelewaniu na klawiaturę emocjonalnego słowotoku, nie odnoszącego się ad argumentum, ale przypisującego oponentowi Twoje urojone koncepcje. Skutkiem takiego sposobu pseudoargumentacji jest wytworzenie grafomańskiej sieczki, pełnej epitetów zamiast argumentów, którą można obrzucić, bez zmiany jej sensu (o ile posiada jakikolwiek sens) dosłownie każdą osobę. W tego typu tekstach wystarczy tylko podmienić nazwiska/nazwy i drobne detale i można ten tekst stosować z powodzeniem wobec każdego i wszystkiego. To jest dowód, że tego rodzaju tekst jest niemerytorycznym bełkotem.

Podam Ci kolejny przykład:

"nie, nie można nic obrócić przeciwko mnie, bo ja niczego nie obracam przeciwko Tobie, przewodniczącemu ani nikomu innemu :) Nie skupiam się na ludziach jako takich, tylko na faktach.
Mogę tylko powtorzyc : ludzie mierzą innych według siebie.
Ja nie mam nic przeciwko oświadczeniom. Moim zdaniem przewodniczący bez względu na to czy o 9.30 ubierze się w za wielka męska kurtkę i dwa różne buty i na drabince będzie udawał chłopa 1.80, czy o 17.00 w Warszawie w tęczowy beret Zosi, jego mentalnośc się nie zmieni. Zawsze bedzie tym samym wielkim małym człowieczkiem, z piosenki zespołu 2 + 1 ; )
ps użyj mózgu to nie będzie trzeba Ci publicznie tłumaczyć sensu zwrotu frazeologicznego "kijem uderzać w gniazdo szerszeni."

Widzisz, Twój tekst pasuje do przewodniczącego jak ulał. To jest bełkot.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
-1 / 1

@FightingStupidity tak sobie wmawiaj :) Może ciemny lud da się nabrać ; ) Jak się uprzesz, to każdy tekst będzie Ci pasował do każdego człowieka. Powklejaj więcej :)

A wracając do meritum : Możecie na każde spotkanie wyborcze wklejać sobie te historyjkę o Kaczyńskim vel Władek lub Zosia, lekko ja modyfikować, przykrywać nią drożyznę, inflacje, bizancjum władzy, ale żeby dostać pieniążki z Unii na Krajowy Plan Odbudowy, trzeba spełnić 300 zaleceń :) choć ciemnemu ludowi wmówiliście ze 3 :) Do dzieła, bo Polakom są te pieniądze potrzebne i już od roku powinny być inwestowane.
Pozwolisz, ze tym podsumuje nasza dyskusje ? Nie chce mi się już kopać z koniem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 29 czerwca 2022 o 16:59

A abigail_su
+26 / 44

I to mówi największy krypto gej xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Barelik
-1 / 13

@abigail_su ironia jest taka, że zadrwił tylko z osób T+. Nic o LGB nie mówił. I o ile związki jednopłciowe być może mają spore poparcie społeczne w Polsce, to cała reszta (w tym możliwość identyfikacji się płciowej i jej zmiany) nie może się pochwalić jakimś większym poparciem (pewnie tylko wyborcy lewicy to popierają).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
-2 / 2

@Barelik Problem w tym że ludzie dzięki komunistom i skrajnym lewakom z tych wszystkich organizacji LGBTQWERTY-, nie odróżniają dziś ludzi homoseksualnych i biseksualnych od ludzi chorych psychicznie którzy myślą że jest kilkaset płci i mogą je sobie dowolnie zmieniać, w zależności od nastroju czy pory dnia :/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 0

@yankers może tacy ludzie jak Ty czy prezes czegoś nie odróżniacie, dlatego wykorzystujecie te brednie w kampanii wyborczej, ale zacofanie nikogo nie usprawiedliwia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@mikv Przeczytałeś w ogóle to co napisałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mikv
0 / 0

@yankers taki mam zwyczaj, ze zanim skomentuje to najpierw. czytam wypowiedz. Założyłam, ze reprezentujesz środowisko tych ludzi, którzy maja problemy z odróżnianiem, skoro się na nich powołujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+4 / 4

@alakinjjsk genialne kocham ten film

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R RoosZeiry
-1 / 3

@alakinjjsk Jezusie brodziaty jakie to jest prawdziwe xD "jego walkę z rzeczywistością" , to powinien być cytat wszelkiej maści odpałowców "walka z rzeczywistością" bo to ona ich prześladuje i ciemięży .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D damianus1987
+2 / 22

Też bym to badał

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sylwia74573
0 / 2

pocieszę Cię, to jest badane bardzo dokladnie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+11 / 21

Dowcip dostosowany do poziomu odbiorców.

Moim zdaniem fachowcy powinni gruntownie zbadać inne kuriozum. Jak to jest, że prezes jednej z największych partii w Polsce do 2015 był de facto nikim w antykomunistycznej opozycji, a od 2015 jest jedną z głównych postaci. Podobnie jego brat był kiepskim prezydentem, a teraz jest uważany za najlepszego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+14 / 16

@El_Polaco L. Kaczynski jest uwazany za najlepszego prezydenta wylacznie przez kaczystow. nikt inny nie bierze takiej tezy na powaznie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 czerwca 2022 o 11:57

E El_Polaco
+3 / 3

@tomkosz
Wiem. Chodzi mi o zmianę narracji w części mediów. Oczywiście w niektórych ta narracja już wcześniej była powszechna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S slagen
+6 / 10

@El_Polaco znalezione w necie:
Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk, autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja pania załatwię", nie znający za to słów hymnu...

Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy, prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego mężą stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", "największego Polaka", "równego królom"...

W związku z tym ja się pytam. Kto podmienił ciało?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 2

@slagen
Ale dlaczego mnie? Ja nic nie wiem. Nawet mnie wtedy w Polsce nie było. W Rosji też nie. Mogę to udowodnić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar RazzleMan88
-2 / 28

Jaki wstyd! Ku.wa! I polacy (z małej) głosuja na tego debila?
To coś nas reprezentuje na scenie politycznej...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
+4 / 6

@RazzleMan88 ja tam na kaczora nie głosuję, ale patrząc co czasem mówi lewica (np właśnie o transach) to nie dziwię się, że przerażeni ludzie głosują na kogoś kto ma sodażowo największe szanse na wygraną

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+8 / 20

w jego przypadku psychiatria jest bezsilna :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+4 / 6

@adamIM Ale jego obłędny śmiech, można by zbadać. :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukasgala
+6 / 30

pierwszy raz się z nim zgadzam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+9 / 13

Szczerze, to mi już nawet nie żal ludzi w Polsce.

Historia tego kraju w większości opiera się na walce z uciskiem i narzucaniem nam czegokolwiek. W XIX wieku nadal funkcjonowało kultywowanie naszej rodzimej wiary, skutecznie opierając się narzuconemu nam, pod groźbą wymordowania narodu, chrześcijaństwu. Podczas gdy w Europie Zachodniej panowały wojny i zamieszki na tle etnicznym, u nas panował spokój i tolerancja z największą różnorodnością pochodzeniową na świecie.
Przetrwaliśmy 123 lata zaborów. Eksterminację podczas II WŚ. 50 lat komuny. I po tym wszystkim, mając całą tę wiedzę pozwoliliśmy wszyscy rozkraść nasz kraj sk**wielom z PO i PiS, którym sami oddaliśmy władzę. Teraz ponownie wygrał PiS i ponieważ z niewielu dóbr już nas może okraść, to okradają z godności, resztek honoru, szacunku i prawdy historycznej.
Daliśmy kościołowi wymordować naszą wiarę, daliśmy im władzę, z którą od lat tylko się bogacą, gwałcą nasze dzieci i okradają nas z naszych praw w imię wyimaginowanej bajeczki o gościu za chmurką. Sami im posyłamy kasę, nasze dzieci i władzę decydowania o naszych życiach.
W Katyniu ruscy wymordowali nam całą inteligencję. Kiedy byłem młodszy, byłem przekonany, że to takie głupie gadanie, bo przez tyle czasu to już "wyhodowaliśmy" nową inteligencję, lepiej pasującą do dzisiejszego świata. Dziś stwierdzam, że ruscy nie tylko wymordowali inteligencję, ale doszczętnie ją zniszczyli w tym narodzie. A że nie ma już inteligentnych ludzi, to debile zachwycają się innymi debilami pokroju kaczora czy ruska, tfu, tuska (R jest podejrzanie blisko T) i ufają takim patologicznym kłamcom jak Morawiecki czy wybierają DWUKROTNIE takiego kretyna jak Duda na prezydenta lub głosują na faszystów takich jak Bosak...

Nie żal mi już Polaków. You get what you fuckin deserve.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
+2 / 10

@rysz666 laczenie PO i PiS jest dowodem na totalny anaflabetyzm polityczny. Te partie obecnie nic nie laczy, moze poza nienawiscia pryszczatych wyborcow Konfy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+5 / 9

@tomkosz Jak nie łączy? W obu partiach są kompletnie oderwani od rzeczywistości debile, którzy działali i działają na szkodę kraju. Jedni rozpierdzielają pieniądze na socjal, a drudzy rozmontowywali kraj oddając RENTOWNY przemysł w obce ręce. To czy jeden straszy wyborców tuskiem, LGBT, Arabami lub UE a drugi kaczorem, kościołem lub nacjonalistami nie czyni ich różnymi. To tak jakbyś miał wybrać czy chcesz zginąć od strzału w głowę lub od ścięcia gilotyną. Różne metody, ten sam efekt.
Przy drugiej turze wyborów ostatnich wyborów prezydenckich głosowałem na Trzaskowskiego, aby Duda nie wygrał. Zaraz po wyborach pożałowałem, bo gnojek nawet nie potrafił przyjąć porażki z honorem, pogratulować rywalowi i się zamknąć. Zachowywał się jak rozhisteryzowany gówniarz krzycząc o przekłamaniu wyborów, z jakimiś żalami do kontrkandydatów z pierwszej tury, że za słabo go poparli. Te wuje niczym się między sobą nie różnią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-4 / 6

@rysz666 pleciesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+3 / 3

@tomkosz A ty świetnie argumentujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-5 / 5

@rysz666 zdarza mi sie. jesli mam material do argumentacji. z bzdurna propaganda nie ma co dyskutowac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+3 / 3

@rysz666
Z jednym nie mogę się zgodzić. Kaczyński ani Tusk nie są debilami. Co to to nie. O Tusku mam lepsze zdanie niż o Kaczyńskim, ale wobec obu mogę użyć wielu bardzo obraźliwych obelg, ale żadnego z nich nie nazwę debilem. To są inteligentni ludzie i wiedzą, co robią. Skur...ny, ale inteligentne skur...ny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kotek_psotek
-2 / 4

@rysz666 z tym rentownym przemyslem to bym nie przesadzal

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+1 / 1

@rysz666 Rentowny przemysł?
Wiesz co oznacza słowo rentowny?

W latach 1997-2020 zostały sprzedane aż 3 zakłady które nie generowały strat :)
W latach 91-97 sprzedano 11 takich zakładów. Cała reszta była pod kreską.

Dlaczego podałem dwa zakresy lat? Bo w 91-97 sytuacja gospodarcza była tak tragiczna że budżet musiał być ratowany sprzedażą zakładów jak i pozbywaniem się wszystkiego co było nierentowne.

Za to że ponad połowa państwowych zakładów była nierentowna podziękuj związkom zawodowym, które nie zgadzały się na masowe zwolnienia i redukcję zatrudnienia. Które w 1991 w państwowych zakładach wynosiło 1.76 pracownika na 1 miejsce pracy.
Za komuny tworzono puste etaty, byleby ludzie mieli pracę. Przez co też cały system się załamał gospodarczo. Niestety związki zawodowe utknęły mentalnie w tamtych czasach i do dzisiaj myślą że mamy lata 80-te oraz że źle zarządzane państwowe zakłady z przerośniętym zatrudnieniem mogą normalnie rywalizować na rynku z zakładami prywatnymi.
Najlepszym przykładem jak związki zarzynały zakłady są dzisiaj kopalnie i kiedyś FSO :)

W dodatku państwa nie było stać na to aby pakować setki milionów w te zakłady, tak aby w ogóle je unowocześnić, tak żeby zakłady produkcyjne produkowały sprzęt na podobnym poziomie co przemysł zachodni.

Wiele zakładów zostało wykupionych od państwa po czym zamkniętych, bo albo były tak przestarzałe, albo właściciel nie doszedł do porozumienia z "Solidarnością" która tak do 2010 roku robiła w Polsce co chciała i wymuszała szkodliwe reformy. No bo hehe, obalili przecież komunizm to mogą robić co chcą, należy im się :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2022 o 4:33

N niemlody
+3 / 11

..... i ten żałosny rechot gawiedzi, żenada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
0 / 8

gość na poziomie umie śmiać się sam z siebie. (jako największy i najsłynniejszy krypto gej perlu)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
-2 / 2

@Nidwer
Poziom Kaczyńskiego jest adekwatny do jego wzrostu.

Jak dobrze, że mieszkam w innym kraju i nie ryzykuję, że za taki komentarz CBA wparuje mi do chaty. I piszę to pół żartem pół serio, bo tacy kurduple często mają straszne kompleksy na punkcie swojego wzrostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+3 / 9

kurde argumenty i zrozumienie sprawy na poziomie przedszkola on nie zakpił z osób LGBT tylko ze swoich słuchaczy i wyborców bo on naprawdę musi ich uważać za największych debili i głupców (po części tak jest niestety).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
0 / 10

Ale o co chodzi? Przecież ten cały genderfluid polega na tym co naczelnik powiedział. A że się z tego śmieje... jeśli w człowieku zostały resztki normalności to powinien się z tego śmiać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
0 / 2

@Bimbol Mówił jak rozumiem o osobach transseksualnych a nie genderfluid czy innych (nie sądzę by w ogóle ten drugi termin znał). Chyba nikt nie uważa,że ktoś sobie stwierdza w danym momencie,że czuje się inną płcią. To,że ktoś się do tego przyznaje w danym momencie znaczy tylko tyle,że do tego momentu albo to ukrywał i dopiero znalazł na tyle siły by "wyjść z szafy" albo nie chciał sie przyznać sam przed sobą i dopiero się z tym pogodził Mamy przecież masę osób homoseksualnych,które mają rodziny i dzieci. Czy to znaczy,że im się zmieniła orientacja po latach? Nie, po prostu nie mieli śmiałości i wsparcia by być sobą albo sami byli homofobami i było im głupio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
0 / 4

PS. jarek by badał osoby LGBT pewnie na parę ciekawych sposobów, a poza tym do jakieś może zawoalowane zaproszenie do jakiejś wspólnej aktywności spotkani może, ale z niego świntuch

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+6 / 10

Można głosować na pis, dziwnie co prawda, ja bym to badał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P konto usunięte
-3 / 3

Badać to należy wyborców pisu, chociaż nie wiem czy jest sens to się od razu pod leczenie psychiatryczne nadaje a przede wszystkim to należy im odebrać prawa wyborcze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+1 / 5

Najpierw wyrok sądu jest nieważny, teraz ocena poglądów ludzi. Fachowiec jakich mało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GDK666
-1 / 11

no tu ma akurat kaczor racje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar GDK666
+2 / 14

tu ma kaczor racje akurat

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
-1 / 1

Lider mniejszości będąc u władzy uwłacza innym chorym psychicznie reprezentantom mniejszości. Co w tym dziwnego? Większość wysłałaby nachalnych osobników w okolice najbliższego obiektu astronomicznego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M malak_90
+5 / 5

chociaż raz prawdę powiedzial

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+3 / 5

ale ma racje w tym przypadku. Jest bardzo wielu idiotów, którzy są w 100% mężczyzną lub kobietą i twierdzą, że ich płeć zależy np. od pory dnia, a jeszcze inni idioci ich bronią np. ten demot i "postępowe" media. Robią tym samym wielką krzywdę prawdziwym osobom transpłciowym, którym natura zrobiła wredny żart i np. ich płeć zewnętrzna jest inna niż płeć chromosomalna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 1

@piotrKrokodyl
Bardzo wielu, czyli ilu? Możesz pokazać konkretne liczby, statystyki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
0 / 0

@El_Polaco
statystyk Ci nie dam bo ich nie mam, a nie mam bo google nawet sobie nie radzi z takim zjawiskiem. Wystarczą mi wywiady w różnych mediach (głównie "postępowych") oraz samo pojęcie "płeć psychiczna". Taki farmazon ktoś wrzucił nawet na Wikipedię
https://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82e%C4%87
Czyli oficjalnie z dnia na dzień, czy z godziny na godzinę zmieniasz sobie płeć bo tak sobie czujesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Ciocia_Helenka
-2 / 2

Wkrótce proces pomiędzy Jarusiem a Pińskim o to, że ten drugi ujawnił, że Jaruś jest gejem.
Zobaczymy co wtedy powie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wlazmen
-1 / 1

Z tym akurat się zgodzę, lgbt na szubienicę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Madman07
-1 / 1

Je b. się kaczko. Idź potowarzyszyć bratu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eGzu
0 / 0

To twierdzenie jest złotem dla memów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sarron
0 / 0

Się podśmiechuje, bo na sali sami potakiwacze do oklaskiwania. A niech wyjdzie do prawdziwego ludu, nie do działaczy, to już mu nie będzie do śmiechu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mario391978
0 / 2

LGBT to raczej (ugrupowanie, stowarzyszenie, organizacja) które przyszło ze Stanów, które zrobiło sobie z tych ludzi swoich pachołków. Przecież lesbijki geje, w zasadzie od zawsze są wśród społeczeństwa. Nawet za czasów komuny nieźle sobie radzili. Niestety dali z siebie zrobić widowisko polityczne ...... i teraz za to płacą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Modrego
-2 / 2

Gardzę nim tak samo jak lgbtitd. Oczywiście w tym miejscu należy odróżnić osoby homoseksualne od "tęczowych" dewiantów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
0 / 0

Coś słabo pan prezes poinformowany, bo tak się składa, że to, co on "by badał" było badane przez dziesięciolecia, przez zastępy naukowców w co najmniej kilkunastu krajach świata. Co więcej, zjawiska takie jak homoseksualizm czy brak prawidłowej identyfikacji płciowej są badane nadal. Co ciekawe, pomimo lat badań, wciąż nie ma naukowego konsensusu co do przyczyn tych zjawisk, zatem badania będą trwały nadal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maxim212
0 / 0

Tow. Prezes "Dzieła". Tom pierwszy, strona pierwsza...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

Ale ma trochę racji. Niedawno czytałam o kobiecie, która czuje się mężczyzną, więc cycki sobie utnie. A cipka? Jej nie ruszy. Czyli co, pół chłop, pół baba? CHORE.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem