Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
24 28
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A konto usunięte
-1 / 1

kto go wybrał na Prezydenta Bydgoszczy? nie wy sami ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JestemRolnik
+3 / 5

Nie widzę nic złego w prywatyzowaniu, jeżeli firma się nie wywiązuję, to wypowiadamy umowę i podpisujemy ją z inną firmą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+6 / 6

@JestemRolnik To socjaliści nie zawracaj sobie nimi głowy. Transport miejski kosztuje ich powiedzmy milion rocznie. To oni rozpisują przetarg wygrywa ją firma oferująca 500tys a następnie się dziwią czemu jest taka niska jakość i obwiniają za wszystko kapitalizm.

Taki u nas system. Zamiast wprowadzić odpowiedzialność za działania to wymyślamy kryteria z dupy. I tak chcieli najtańszą firmę to mają. Jak dojrzeją do tego żeby kupić coś droższego to się magicznie ich problemy rozwiążą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+3 / 3

@JestemRolnik Dokładnie. A że po taniości to dlatego, że przepisy państwowe tak stanowią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JestemRolnik
-1 / 3

@ciomak12 Ja w ogóle nie rozumiem tego typu problemów. Przecież w takich umowach, powinna być klauzula, że jeżeli jedna ze stron nie wywiąże się z umowy to zapłaci ileś tam odszkodowania (nie chce podawać jakieś horrendalnej kwoty w mln) i wtedy wszystkie firmy wycenią pracę, a nie będą się przebijać w "kto zrobi to za mniej"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C ciomak12
+1 / 1

@JestemRolnik I niech idą do sądu i już po 10 latach sąd rozstrzygnie kto miał racje.

Natomiast sprawa jest trudna. Bo przecież połączenia są zrealizowane. Musisz udowodnić że pojazd nie miał klimatyzacji, a nie np że "panie nie moja wina że pasażerowie otworzyli wszystkiie okna i dlatego nie działała".

To mi przypomina jak sam kupiłem sobie kiedyś słuchaki za 3zł 50gr i już po wyjściu ze sklepu jedna słuchawka zaczeła mi przerywać. Następnie poszedłęm i kupiłem słuchawki bluetoof za 150zł i służyły mi bezawaryjnie 3lata.(aż mi nie spadły i się nie połamały).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem