Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
253 255
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M MG02
+2 / 6

Duda ją ułaskawi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mariusz483
-5 / 7

@MG02 tak, z pewnością Duda będzie ułaskawiać kogoś w Australii. Też nie lubię pisu. Ale żeby pisać takie bzdury pod każdym możliwym demotem, nawet nie związanym z Polska to trzeba być fanatykiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 lipca 2022 o 9:58

M MG02
+2 / 4

@Mariusz483
Niezmiernie mi przykro, że nie rozumiesz dowcipu.
Skoro jednak ten pajac mógł ułaskawił partyjnych przestepprzestępców jeszcze przed procesem a teraz ułaskawił dilerkę mefredronu ukrywająca się przed więzieniem to łaskawca może i próbować też ułaskawił przestępców za granicą.

Jeśli jakikolwiek wyznawcą PiSu po wizycie na demotywatorach pójdzie po rozum do głowy i zacznie samodzielniemyśleć i analizować fakty to uznam to za sukces mojego czarnego chumoru. Ty możesz to oczywiście nazwać fanatyzmem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mariusz483
-1 / 1

@MG02 nie wydaje mi się aby ktoś kto jest za pisem, a nie przejrzał na oczy do tej pory, to nagle zmieni zdanie bo ktoś napisał bardzo "ambitny" pseudo dowcip: "dudeł ułaskawi cały świat"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 lipca 2022 o 14:24

avatar polkong
+5 / 5

U nas w Polsce zupełnie na trzeźwo rozbili samolot wracając z konferencji na temat bezpieczeństwa lotów. Czego dowiodła późniejsza kolejna katastrofa lotnicza, wniosków nie wyciągnięto.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+2 / 2

Prawdziwa Karen.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem