Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
56 74
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar TheAvatar322
-1 / 7

W jaki sposób Ukraina odcina się od swojego ambasadora, jednocześnie nadal pozwalając mu być tym ambasadorem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F FanFiction
-4 / 10

@TheAvatar322
@MatN90
Został publicznie op**** że to co powiedział to jego prywatne zdanie.
I przypuszczam że już będzie wypowiadał się poprawnie.

Btw co to jest upaina? Upaliłeś się ? Czy bierzesz na poważnie informację z Rosji że cały rząd Ukrainy ćpa aby funkcjonować?

Nota bene Bandera i UPA to ciężki temat.
Dla niektórych z nich to taki nasz Piłsudski o którym złego słowa powiedzieć nie można.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 lipca 2022 o 12:08

avatar samodzielny68
0 / 6

Nic to nie zmieniło: nadal żyjemy w 2022 i głównym zagrożeniem nadal nie jest ani Bandera ani Bismarck a Putin.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+2 / 4

No to skoro już się odcięli, to pora na konsekwencje. Osoby o takich poglądach nie powinny mieć żadnych funkcji. Wyobraża sobie ktoś, że niemiecki ambasador w jakimkolwiek kraju mówi, że Hitler to w sumie bohater, a II WŚ wywołała Polska? Albo że polski ambasador na Białorusi mówi, że wszyscy wyklęci to bohaterowie, a niektórzy z nich zostali sprowokowani przez białoruskich cywilów? Albo że jakikolwiek ambasador mówi tak o swoim rodaku, który był zwykłym zbrodniarzem i do tego głosi nienawiść do narodu, który wspomniany zbrodniarz kiedyś mordował. Nie, taki ktoś nie zasługuje nawet na bycie radnym. Wiejskim. Tyle, że my Polacy, mając Kaczyńskiego, Ziobro, Jakiego, Pawłowicz mamy zerową wiarygodność w wypowiedziach ma takie tematy. I w tym problem. Dlatego ważne jest wyciąganie konsekwencji za takie "wywody" polityków.

Ciekawe, czy to samo powiedziałby, gdyby jego rodzina np. odmówiła udziału w zbrodniach lub próbowała jakkolwiek pomóc jakiemuś Polakowi. W takim przypadku to wypowiadałby się jako potomek jednych z wielu ofiar. Choć nie sądzę, że on zdaje sobie sprawę, że jego "bohaterowie" mordowali też Ukraińców, Żydów (to też o twierdzi, że "nie ma na to dowodów"?) I każdego, kto im się sprzeciwił/miał polskie korzenie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dakonto
-5 / 5

Jaka jest różnica pomiędzy nacjonalistą a patriotą?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 0

@dakonto taka że patriotyzm nie wyklucza szacunku dla innych narodów ani nie zakłada nienawiści do nich. Nacjonalizm już tak. Patriota po prostu chce dobra kraju, nie ma dla niego znaczenia, kim są mieszkańcy tego kraju. Nacjonalista chce absolutnej czystości rasowej i narodowej. Do tego żeby każdy był hetero, miał skrajnie prawicowe poglądy i wyznawał taką samą religię jak "nasz" nacjonalista.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem