Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
354 357
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Blacks
+9 / 9

Najbardziej szkoda tych dzieci... niczym na coś takiego nie zasłużyły sobie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+6 / 6

@Blacks niestety zawsze jest tak, że konsekwencje fundamentalizmu ponoszą "niewinni", a ludzie zapominają, że nie musi mieć on tylko i wyłącznie twarzy radykała religijnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
+3 / 5

@Adamowitch94 Trochę czasu i opieki a będzie konać w męczarniach. 'Gratuluję' humanizmu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Blacks
+7 / 7

@Adamowitch94 yup mam podobnie, bo trafiają do mnie argumenty z obu stron, oczywiście pomijając sytuacje, gdzie płód nie ma szans na przeżycie i aborcja oszczędziłaby mu cierpienia, to jednak trafia do mnie argument, że w sumie dziecko w łonie matki niczym nie zawiniło, żeby je sobie tak o uśmiercać, z drugiej strony jeśli jest to dziecko z gwałtu, to jak najbardziej rozumiem, że kobieta może nie chcieć rodzić takiego dziecka, gdzie umówmy się poród jest jedną z najbardziej bolesnych naturalnych rzeczy jaką spotkać mogą kobietę, w dodatku sam dzieciak będzie przypominał matce o tym przestępstwie i wpływać na jej psychikę.

Są to trudne tematy i najgorzej jest z tym, że nie ma jednej odpowiedzi, która uszczęśliwiłaby każdego, dlatego no przydałoby się dotrzeć do jakichś konsensusów. Gdzie w sumie od tam tych lat 90 takowe jakieś były, a w niedawnych latach je usunięto, uważam, że to krok w tył.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grazanica
-2 / 2

Tych debili trzeba zamykać a jakiś obozach. Proszę się domyślić w jakich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Evengeline29
+2 / 2

W tym rzecz, że w ogóle go nie karmiła. To ona twierdziła, że stosuje u dzieci surową dietę wegańską składającą się wyłącznie z warzyw i owoców, ale trakcie śledztwa okazało się, że że dziecko zostało po prostu zagłodzone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
0 / 2

Tak to jest jak dietę podnosi się do rangi ideologii. Nie chce jeść mięsa? A niech nie je, to jej sprawa - tak można by do tego podchodzić, gdyby to nie była ideologia. Ale jest, zaś każda ideologia ma swoich fanatyków, którzy będą ją narzucać innym za wszelką cenę. W tym wypadku matka poświęciła na ołtarzu ideologii życie własnego dziecka. I coś mi mówi, że wcale nie ma wyrzutów sumienia, bo przecież robiła dobrze, tylko nie wyszło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

W więzieniu też powinna dostać specjalną dietę. Np. samo mięso. Jakby zgłodniała, to żarłaby jak cholera. A potem cyk i zmiana na surowe owoce i warzywa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem