Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1071 1086
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+6 / 6

Oni chyba są poza schematem, widzę tam taki układ podgrzewaczy, że chyba nawet partię mają w dziurze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+10 / 10

Przeciez politycy maja obowiazek ujawniania swoich dochodow! Powinno to rowniez dotyczyc dochodow ukrytych, tzn. przepisanych na rodzine!
Do jasnej anielki, oni smieja sie w twarz, jakby mi Pinokio przed twarza stanal to bym kucnal bo balbym sie ze jak zacznie mowic to mi nos czaszke przebije...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+6 / 6

@Xar niedawno sobie w swoim TK stwierdzili, że ujawnianie majątków najbliższej rodziny jest niezgodne z konstytucją więc temat jest już zaorany. Teraz już mogą na totalnym legalu przepisywać wszystko na żony, dzieci i inne pociotki bez najmniejszych konsekwencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HansKlosWas12
+6 / 6

@marecki936 przecież w Państwie pisowskim, byle pierdoła może być podejrzeniem przestępstwa, a tym bardziej jak kogoś chcą upieprzyć, to zawsze znajdzie się powód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H HochLieck
0 / 4

@marecki936 Sprawdźcie sami: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20160001947
Tekst ujednolicony, art. 48.
Jeśli dobrze rozumiem, to:
Przed 1 lipca postępowanie musiało dotyczyć "podejrzanego" i mieć związek z "działalnością osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej".
A od 1 lipca wystarczy, że będzie dotyczyło "osoby fizycznej" (już niekoniecznie podejrzanej) i miało związek z "działalnością osoby fizycznej".
Również dopiero od 1 lipca z takim żądaniem do banku może wystąpić "naczelnik urzędu skarbowego". Przedtem mógł tylko "Szef Krajowej Administracji Skarbowej lub naczelnik urzędu celno-skarbowego".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marecki936
0 / 0

@HansKlosWas12 no wiadomo xD to mnie martwi, dlaczego o tym nie słyszę w mainstreamowych mediach? Trzeba się temu przeciwstawić tak jak ACTA.

Ludzie się zajmują wojną na ukrainie, pandemią wcześniej, a tamci sobie uchwalają pewne rzeczy...:X

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 lipca 2022 o 0:12

M marecki936
+1 / 1

@HochLieck brzmi to słabo, człowiek sobie próbuje wmówić, że nie mogą się posunąć do tego....a jednak k**wa mogą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+2 / 2

@marecki936 "Niewinni nie mają się czego obawiać". Jest to sztandarowe hasło wszystkich zamordystów. Jest nie do pojęcia jakim zaśłepieniem są tknięci zwolennicy Jarosława Wielkiego. Wprost nie wierzę własnym oczom.
Może są to trochę za wielkie słowa ale idzie w tę stronę. Chodzi o słowa Kościuszki, które miał wypowiedzieć gdy przegrał bitwę pod Maciejowicami. "Finis Poloniae". Żadna władza już nigdy nie zrezygnuje z tego narzędzia trzymania niepokornych za mordę. Od czasów rozbiorów na Polskę nie spadło większe nieszczęście niż bracia Kaczyńscy a szczególnie Jarosław.. I wciąż 30% !!!!
Ponoć Rydz-Śmigły pytany, jeszcze przed wojną o możliwości sojuszu czy to z Rosją czy z Niemcami powiedział "Z Niemcami ryzykujemy utratę niepodległości. Rosjanie zabiorą nam duszę."
Zabrali. Nie wierzycie? Popatrzcie na to co się dzieje ostatnio na wiecach z udziałem JK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Agresiva666
+4 / 6

Tłuc i patrzeć czy równo puchną, PiSowskie wieprze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
+1 / 5

Czas zmienic wladze moi mili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@Maja123456 Za późno. Wszystkie rządy będą tego prawa używać, Jedyna pociecha (marna co prawda....) to płącz i zgrzytanie zębów pisowców gdy się im dobiorą do dupy. A dobiorą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem